FF xemrexxx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Forumun en eğlenceli üyelerinden biri, dizi zevklerimiz de birbirine benziyor. @Çiğdem- ile olan atışmalarını okumak da eğlenceli. Sevenleri kadar sevmeyenleri de var. Özellikle de KPA fanları. Çenesi de fazla düşük; ama neticede dikkat çeken, başarılı bir üye. :F

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aramızda çok ilginç bir ilişki var daha doğrusu iletişim demem gerekiyor galiba :kiki::kiki:
anlaşıp anlaşamadığımızı hala çözemedim o_O
ama şöyle ilginç birşey var ayol ben babamla bukadar konuşmuyorum :F

baban niye seninle konuşsun adamcağızın başı ağrır :F

romanlar çalgısız ben postsuz yaşayamam :F

yalnız bizlerin konusunu başka üyeler uğlattı senin gibi kendimiz değil :F:F:F

ay olsun beni ancak ben uplatırım namuslu insanım ben başkası uplatamaz :F

hahahahahah sen namuslusunda biz neyiz bee geberticem birgün ben seni:F:F:F

ayol seninparlak düşkünlüğünü bilmeyen yok :F destere de zaten donu zilli biri :F
Aaa başımın belası :A :A :A @xemrexxx

Foruma geldiğimden beridir gerçekten çok uyumlu olduk Kiralık Aşkta Koriş Nero aynısı vlla ayoll ama biz onlardan eskiyiz yanı bizden çalmışlar o karakterleri malum bu forumu senaristler takip ediyor bizden esinlenmedilerse bir şey bilmiyorum ayoll :A

Çok sevdiğim üyelerden malesef bir banla olayı olmuştu elimden ne geliyorsa her desteği vermiştim forumdan ayrılmayı bile düşünüyordu ki sen gidersen hevesim kırılır demiştim çünkü foruma bağlanmamda gerçekten etkisi büyüktü belki bu foruma bağlanma olayımda @xemrexxx olmasa biraz takılıp diğer forumlar gibi gidebilir ve sonradan anlayacağım bu aile ortamını tatamıcaktım kendisine buradan tşşkler :bhr:

Yine 5 yıl önceki sohbetlere baktım aynıyız ve bu çok hoşuma gidiyor başımın tatlı belası olmaya devam edebilir forumun en önemli taşlarından biridir forumu forum yapan üyelerden çünkü 2013-2014-2015 yıllarında olan üyeleri foruma bağlanmalarına sebep olmuştur bende dahil şuan forumun hit üyelerini ilk geldiğimiz yıllarda buraya tutunmasını sağlayan üyedir bu çok açık görünüyor :bhr::bhr::bhr:
CNG0AVyWsAA-UkF.jpg