FF xBUGRAx

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Öyle çok yakın sohbetlerimiz olmadı ama her zaman kendime yakın hissetmişimdir kendisini. Samimi, sıcakkanlı ve dost canlısı bir kardeşimdir :D

En büyük Kanal D :Z

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Öyle çok yakın sohbetlerimiz olmadı ama her zaman kendime yakın hissetmişimdir kendisini. Samimi, sıcakkanlı ve dost canlısı bir kardeşimdir :D

En büyük Kanal D :Z

Eskiden öyleymiş sonra geldim sen gittin yakınlaşırız. :A Ben de öyle hissediyorum teşekkür ederim. :bhr:

Şu sürekli yarışma, program yapan müdürle işiniz var. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Forumda en çok muhabbetimin olduğu kişilerden biri :bhr: FOX'la ilgili sohbetlerimiz asla bitmiyor :Z :A Yüreği tertemiz, çok cana yakın biri :bhr: İyi ki var :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eskiden öyleymiş sonra geldim sen gittin yakınlaşırız. :A Ben de öyle hissediyorum teşekkür ederim. :bhr:

Şu sürekli yarışma, program yapan müdürle işiniz var. :A
Aynen kaynaşırız daha :D Küçük Ağa, Güneşi Beklerken - O Hayat Benim atışmalarımız güzeldi :A

Sorma ya. ss Az kaldı kurtulmamıza, okulu bitirip Kanal D'ye müdür olmayı düşünüyorum :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçi İtiraf bölümünde söylemiştim düşüncelerimi ama kısaca belirtlelim burda da mesajımız bulunsun :A @xBUGRAx

Forumun saygı duyduğu üyelerden biriydi öyle çok sohbetlerde olmamasına rağmen soğuklukta vermiyordu bu da önemli bir şey :bhr: Son aylarda goy goy mesajlarınada katılmasıyla bence level atladı ve bu kıvamını forumda sanırım tutmadı diyen yoktur umarım uzun yıllar devam eder forumda kalmaya :bhr::bhr::bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gerçi İtiraf bölümünde söylemiştim düşüncelerimi ama kısaca belirtlelim burda da mesajımız bulunsun :A @xBUGRAx

Forumun saygı duyduğu üyelerden biriydi öyle çok sohbetlerde olmamasına rağmen soğuklukta vermiyordu bu da önemli bir şey :bhr: Son aylarda goy goy mesajlarınada katılmasıyla bence level atladı ve bu kıvamını forumda sanırım tutmadı diyen yoktur umarım uzun yıllar devam eder forumda kalmaya :bhr::bhr::bhr:

Teşekkür ederim nice goy goylara. :bhr:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Eskiden kanal konularında az tartışmışlığımız yok. :A Ama her zaman sempatik ve cana yakın bir üyeydi. Onunla konuşmayı ve tartışmayı da seviyordum yani o zamanlar birbirimizin damarına basmak hoşuna gidiyordu. :F Zamanla daha da olgunlaşmış, eskiden daha ciddi Ve birazda alıngandı ama her zaman farklı bir yerdeydi benim için de forum için de. :X

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Eskiden kanal konularında az tartışmışlığımız yok. :A Ama her zaman sempatik ve cana yakın bir üyeydi. Onunla konuşmayı ve tartışmayı da seviyordum yani o zamanlar birbirimizin damarına basmak hoşuna gidiyordu. :F Zamanla daha da olgunlaşmış, eskiden daha ciddi Ve birazda alıngandı ama her zaman farklı bir yerdeydi benim için de forum için de. :X

Özellikle Karagül transferi iddiası olduğu dönemde yorumlarıma baktım çok komik geldi. :A Teşekkür ederim. :bhr: