Windows 10 İçin Yolun Sonu. Tarih Verildi!

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

• Windows XP

Oy: 0 0.0%
  • Windows 7

• Windows 8

Oy: 1 11.1%
  • Windows 10

Oy: 3 33.3%
  • Windows 11

Oy: 3 33.3%
  • MacOS

Oy: 2 22.2%
  • Linux

• Kullanılan toplam oy
    9
Kendi bilgisayarım MacOS. İşte Windows kullanıyorum ama evet kendim Windows'tan devam etsem kesin 11'e geçmiştim.

Reactions: RüzgarGülü
Kendi bilgisayarım MacOS. İşte Windows kullanıyorum ama evet kendim Windows'tan devam etsem kesin 11'e geçmiştim.
Hep güncele karşı içinde daha iyi havası var sende. Xenforo ya da daha çok yeniyken geçmiştin iyi ki geçtin o zaman itiraz ettik ama olsun. Aslında zor olan alışkanliklari değiştirmek

Windows işi de tamamen ticari gibi duruyor. Güncelleme geldiği sürece 10, 11 e göre daha çok kullanılıyor.

Teknoloji konusunda yeniyi bir an önce deneyimleme konusunda hevesliyim genellikle. XenForo'yu o zamanlar Türkiye'de kullanan 3-5 önemli siteden biriydik şimdi ayakta kalan forumların çoğu XenForo.

Teknoloji konusunda yeniyi bir an önce deneyimleme konusunda hevesliyim genellikle. XenForo'yu o zamanlar Türkiye'de kullanan 3-5 önemli siteden biriydik şimdi ayakta kalan forumların çoğu XenForo.
Hep seni takdir ederim bu yönden

Yeniliklere açık olmak gerek. Foruma yapay zekayı en kısa zamanda bekliyorum

Reactions: bazinga
Oo gamer yönünden hiç bahsetmemistin

GTA 5 Roleplay de oynadım de tam olsun
Yok daha önce konuşmuştuk GTA hakkında. Sen unutmuşsun

GTA 5'in sadece başlarını oynadım. 3 farklı karakter vardı. Üçü arasında geçiş yapabiliyorduk. Biri malikanede yaşıyordu, diğeri tren geçen köprünün altında, diğeri sanırım hapisten yeni çıkmıştı falan
Maalesef oyunu oynayabilecek kapasitede cihazım yok

Cidden unutmuşum. Neyse bu sayede hep cahil kalıp mutlu olacağım unuttuğum için

Vay güzel oyun 2026 gibi GTA 6 çıkar belki bir umut

Reactions: Royal Highness
Kendi bilgisayarım W11, işteki W10 ayrıca programlama için W7 kullanıyorum. Ben Windows 11'i tasarım ve yenilikçilik olarak çok beğeniyorum ancak Microsoft çok saçma kararlar alıyor güncellemelerle Wordpad ve Paint 3D'yi kaldıracak. Stabil çalışan bazı eski sürüm programları yükletmeye izin vermiyor vs. W10 için de desteğin erken kalktığını düşünüyorum.