Windows 10 İçin Yolun Sonu. Tarih Verildi!

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

• Windows XP

Oy: 0 0.0%
  • Windows 7

• Windows 8

Oy: 1 11.1%
  • Windows 10

Oy: 3 33.3%
  • Windows 11

Oy: 3 33.3%
  • MacOS

Oy: 2 22.2%
  • Linux

• Kullanılan toplam oy
    9
8.1 e geçince oyun vs çok sıkıntı oluyordu biraz kullanınca 7 ye tekrar geçmiştim çok hafif aslında en sevdiğim dir Xp den sonra ama 10 çıkınca iyi geldi 10 a geçmiştim şimdilerde 11 le devam :)

@bazinga reyiz günceli sever kesin 11 dir :D
Kendi bilgisayarım MacOS. İşte Windows kullanıyorum ama evet kendim Windows'tan devam etsem kesin 11'e geçmiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Kendi bilgisayarım MacOS. İşte Windows kullanıyorum ama evet kendim Windows'tan devam etsem kesin 11'e geçmiştim. :A
Hep güncele karşı içinde daha iyi havası var sende. Xenforo ya da daha çok yeniyken geçmiştin iyi ki geçtin o zaman itiraz ettik ama olsun. Aslında zor olan alışkanliklari değiştirmek :D

Windows işi de tamamen ticari gibi duruyor. Güncelleme geldiği sürece 10, 11 e göre daha çok kullanılıyor.

Hep güncele karşı içinde daha iyi havası var sende. Xenforo ya da daha çok yeniyken geçmiştin iyi ki geçtin o zaman itiraz ettik ama olsun. Aslında zor olan alışkanliklari değiştirmek :D

Windows işi de tamamen ticari gibi duruyor. Güncelleme geldiği sürece 10, 11 e göre daha çok kullanılıyor.
Teknoloji konusunda yeniyi bir an önce deneyimleme konusunda hevesliyim genellikle. XenForo'yu o zamanlar Türkiye'de kullanan 3-5 önemli siteden biriydik şimdi ayakta kalan forumların çoğu XenForo. :A

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Teknoloji konusunda yeniyi bir an önce deneyimleme konusunda hevesliyim genellikle. XenForo'yu o zamanlar Türkiye'de kullanan 3-5 önemli siteden biriydik şimdi ayakta kalan forumların çoğu XenForo. :A
Hep seni takdir ederim bu yönden :D

Yeniliklere açık olmak gerek. Foruma yapay zekayı en kısa zamanda bekliyorum :D

• Beğendim
Reactions: bazinga