MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Üşenmez isem yaparım Utku beyciğim, daha BCS yorumu duruyor. @Dosi hanım kılıç-kalkan ile bekliyor, böyle giderse yok edecek bizi.
Bu dizide yorumlaşmak daha büyük önem teşkil ediyor Şerlok beyciğim Diziyi doğru düzgün kavrayabilmek için birbirimizle yardımlaşmamız şart

Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sizi şaşırtmak gibi olmasın ama bölümü izledim... @MasacRE @dreamy
Üşenmez isem yaparım Utku beyciğim, daha BCS yorumu duruyor. @Dosi hanım kılıç-kalkan ile bekliyor, böyle giderse yok edecek bizi.
Şu üstekini etkinlik akışında görünce konuya damlamıştım, çemkirecektim ama sonra vazgeçtim Bende daha yorum yapmadım ama bugün kesin yorum yapacağım 4 ve 5. bölüm.
(yaptı)

işte ilkkez paranrez reisi haksız çıkaracağım @MasacRE @MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu dizide yorumlaşmak daha büyük önem teşkil ediyor Şerlok beyciğim Diziyi doğru düzgün kavrayabilmek için birbirimizle yardımlaşmamız şart

Doğru diyorsunuz Utku beyciğim, bu dizi tamamen karmaşa. Bu arada bir adet after-credit mevcut Utku beyciğim, aklınızda bulunsun. Kapatmayın direkt. @dreamy

Reactions: dreamy and MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Parantez içi reis ne yapar ne eder yine bir şekilde haklı çıkar Dosi hanım.

Hem 4'ü, hem 5'i yorumlayacağım. İnanıyorum... Westworld için de yorum yapacağım tabii.

Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Parantez reis bu şekilde çalışmıyor ama Dosi hanım Orada yazdığın şeyin aksini yazması lazım parantez reisin

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Parantez içi reis ne yapar ne eder yine bir şekilde haklı çıkar Dosi hanım.

Hem 4'ü, hem 5'i yorumlayacağım. İnanıyorum... Westworld için de yorum yapacağım tabii.
Uyku basmış beni zaten, gün içine eeteleyeceğim, umarım uykudan sonra yorum yapıp parantez reisi alt edeceğim
edit: yorum yaparsam haklı çıkıyormuş

Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Parantez reis bu şekilde çalışmıyor ama Dosi hanım Orada yazdığın şeyin aksini yazması lazım parantez reisin
aa desene haklı çikacak, çünkü yorum yapacağım tüh başka sefere kazanacağım artık

Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Uyku basmış beni zaten, gün içine eeteleyeceğim, umarım uykudan sonra yorum yapıp parantez reisi alt edeceğim
edit: yorum yaparsam haklı çıkıyormuş

Önceki mesajı editlersen bu durumu sessizce çözmüş olursun, bence yap.