Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sizi şaşırtmak gibi olmasın ama bölümü izledim... :A @MasacRE @dreamy
Üşenmez isem yaparım Utku beyciğim, daha BCS yorumu duruyor. :A @Dosi hanım kılıç-kalkan ile bekliyor, böyle giderse yok edecek bizi. :A
Şu üstekini etkinlik akışında görünce konuya damlamıştım, çemkirecektim ama sonra vazgeçtim :A Bende daha yorum yapmadım ama bugün kesin yorum yapacağım 4 ve 5. bölüm.
(yaptı)

işte ilkkez paranrez reisi haksız çıkaracağım :Z @MasacRE @MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu dizide yorumlaşmak daha büyük önem teşkil ediyor Şerlok beyciğim :A Diziyi doğru düzgün kavrayabilmek için birbirimizle yardımlaşmamız şart :A

Doğru diyorsunuz Utku beyciğim, bu dizi tamamen karmaşa. :A Bu arada bir adet after-credit mevcut Utku beyciğim, aklınızda bulunsun. Kapatmayın direkt. :A @dreamy

• Beğendim
Reactions: dreamy and MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şu üstekini etkinlik akışında görünce konuya damlamıştım, çemkirecektim ama sonra vazgeçtim :A Bende daha yorum yapmadım ama bugün kesin yorum yapacağım 4 ve 5. bölüm.
(yaptı)

Parantez içi reis ne yapar ne eder yine bir şekilde haklı çıkar Dosi hanım. :A

Hem 4'ü, hem 5'i yorumlayacağım. İnanıyorum... :A Westworld için de yorum yapacağım tabii. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
(yaptı)

Parantez reis bu şekilde çalışmıyor ama Dosi hanım :A Orada yazdığın şeyin aksini yazması lazım parantez reisin :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Parantez içi reis ne yapar ne eder yine bir şekilde haklı çıkar Dosi hanım. :A

Hem 4'ü, hem 5'i yorumlayacağım. İnanıyorum... :A Westworld için de yorum yapacağım tabii. :A
Uyku basmış beni zaten, gün içine eeteleyeceğim, umarım uykudan sonra yorum yapıp parantez reisi alt edeceğim :A
edit: yorum yaparsam haklı çıkıyormuş :T:

• Güldürdün
Reactions: Sherlock