Wayward Pines 2. Sezon Onayını Aldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Wayward Pines 2. Sezon Onayını Aldı!

wayward_pines_s01e05_still-150x150.jpg

Amerikan ulusal kanallarından Fox, geçtiğimiz yazın en fazla izlenen yapımlarından biri olan Wayward Pines için 2. sezon onayını vererek dizinin devam edeceğini duyurdu.

10 bölümlük 2. sezon 2016 yaz aylarında yayınlanacak ve Wayward Pines'a yeni gelen bir karakterin kendini, devamlılığı tehlikede olan insan türünü korumak için savaşan bölge sakinlerinin arasında bulmasını konu edinecek.

Başrollerini Matt Dillon, Carla Gugino, Toby Jones, Juliette Lewis, Terrence Howard ve Melisa Leo gibi Oscar adaylığı ve ödülü bulunan isimlerin paylaştığı yapım, Amerikan gizli servisinde görev yapan Ethan Burke'ün kaybolan iki iş arkadaşının arkasından Wayward Pines, Idaho'ya gitmesi ve kasabadaki gariplikleri fark etmeye başlıyor.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Finalinden bellidi zaten devam ettirmek istedikleri :).Devamının pek iyi olacağını sanmıyorum çünkü konu ilk sezonda bitti .

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fargonun ilk sezonu izledim mükemmeldi 2.sezonu izlemedim bir türlü fırsat olmadı.Umarım senin dediğin gibi olurda uzun yıllar devam eder bizde izleriz :D
Uzun yıllara gerek yok. Geride merakta bırakan birçok şey var. Onu bir-iki sezon daha işleseler yeter. Hem yazın dizi sıkıntısı çekiyoruz can sıkıntısına iyi gelecek. Bu yüzden habere sevindiğimi söyleyebilirim. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Uzun yıllara gerek yok. Geride merakta bırakan birçok şey var. Onu bir-iki sezon daha işleseler yeter. Hem yazın dizi sıkıntısı çekiyoruz can sıkıntısına iyi gelecek. Bu yüzden habere sevindiğimi söyleyebilirim. :)
Uzun yıllar dedisem 4-5 sezon demek istedim :) Dizi saçmalamadıktan sonra uzun süre devam etmesinde sıkıntı yok.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Eee ben ne dedim? :D 9 Ağustos'ta haberini açmıştım yapımcılar istekli ama Fox yanaşmıyordu o zamanlar.

https://fav10.net/forum/threads/wayward-pines-dizisinin-2-sezonu-olacak-mı.249246/

Şimdi yeni dizileri tutmayınca hemen bu diziye yanaştı. Bu dizide öyle kötü reyting almıyordu 1.5 reyting 1.4 reyting alıyordu. Valla çok sevindim günün güzel haberi resmen. :bhr:

@Yiğitt @DarkLeqenD :A
oha çok iyi oldu gerçekten :Z ne zaman başlayacağı tam belli mi ? :D