Yaşam Verilen Hediyeyi Beğenmemek

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Boşa dememişler hediyenin büyüğü küçüğü olmaz diye bana göre görgüsüzlük,kendini beğenmişliktir bana göre bu:)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Hediye sevdiğim veya sevmediğim olması önemli değil bana hediye vermesi bile aşırı güzel zaten pek hediye alan biri değilim.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Hediye sevdiğim veya sevmediğim olması önemli değil bana hediye vermesi bile aşırı güzel zaten pek hediye alan biri değilim.
Sorun hediye alıp almamak değil işte bazen verilen hediyeleri beğenmeyen insanlar görüyorum etrafım da ben de pek hediye veren biri değilimdir aslında:)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Bir insana düşünülüp hediye alındı mı beğenilmemesi çok ayıp ama kura çekersin de çıkar mesela, cidden işe yaramayacak bir şeyden hediye de olmaz sen de zorunlu olarak almış olursun.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Bir insana düşünülüp hediye alındı mı beğenilmemesi çok ayıp ama kura çekersin de çıkar mesela, cidden işe yaramayacak bir şeyden hediye de olmaz sen de zorunlu olarak almış olursun.
Ondan yılbaşı kuralarını pek sevmiyorum bilmediğin birine hediye almak saçma geliyor bana

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Ondan yılbaşı kuralarını pek sevmiyorum bilmediğin birine hediye almak saçma geliyor bana
Aslında hediyeleşme bakımından gayet iyi mesela aldığım bir hediye vardı vakti zamanında ve yani o kadar işe yaramazdı ve büyük geliyordu ki, cidden öyle bir hediye aldığıma çok üzülmüştüm. 3 tane küçük şey vardı ve ikisini at çöpe gitsindi resmen. İnsan kendi beğenmeyeceği şeyi başkasına da almamalı, çok ayıp.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Aslında hediyeleşme bakımından gayet iyi mesela aldığım bir hediye vardı vakti zamanında ve yani o kadar işe yaramazdı ve büyük geliyordu ki, cidden öyle bir hediye aldığıma çok üzülmüştüm. 3 tane küçük şey vardı ve ikisini at çöpe gitsindi resmen. İnsan kendi beğenmeyeceği şeyi başkasına da almamalı, çok ayıp.
Ben bir kere istememe rağmen çoğunluk istiyor diye bütün sınıfı sokmuştu hoca. Sınıfta belki en tanımadığım kişi geldi. Ne tesadüf ona da ben gelmişim :A İkimizde parfüm almıştık ama ben hiç parfüm sıkmam ama bilmediğin birine alınabilecek en doğru hediyelerden yapacak bir şey yok.

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,775
Puanı
560
Hediye almayı da vermeyi de severim benim için hediyenin maddiyatı değil maneviyatı her zaman ön plandadır :bhr:

• Harika