Ve Aynanın Gösteremedikleri. ASK Yapımcılık Sunar.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SaMeT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SaMeT

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Sizlerle bir dizide ben paylaşmak istiyorum. Fakat ben farklı bir şeyler deneyeceğim. Neyse zaten daha dizinin başlamasına en az 2 hafta var. Videolu sistem düşünüyorum. Bu yüzden zahmetli bir iş olacak. İddalı geldiğimi açıkça söyleyim. :)

Yaklaşık 10 dakika civarında bir dizi olacak ve belki 2 haftada 1 bile olabilir. Çünkü henüz bölüm stoklamadım. Görsel efektler falan zorluyor. Birazda caydırıyor. Ancak aklıma gelen bu fikri uygulayacağım. Umarım emeklerime değecektir ve sizlerde beğeneceksizinizdir.

2 TANITIM YAPTIM. BİR FRAGMAN DAHA YAPACAĞIM. BU FRAGMAN DİĞER İKİSİNDEN FARKLI OLACAK. 1.BÖLÜMDEN KARELER OLACAK.

Bu arada tanıtımları tam ekran izlemenizi tavsiye ederim. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hedefim bu zaten. Belki öykü size çok klasik gelecek. Videolu sistem sayesinde zirveye oturmayı düşünüyorum.

Sağolun. Güzel yorumlarınızın karşılığını göreceksiniz. Yani inşallah aradığınızı ve istediğinizi bulacaksınız. :) Şuana kadar yapılabilecek en iyi uygulamayı yaptığımı düşünüyorum.

Sağolun. Güzel yorumlarınızın karşılığını göreceksiniz. Yani inşallah aradığınızı ve istediğinizi bulacaksınız. :) Şuana kadar yapılabilecek en iyi uygulamayı yaptığımı düşünüyorum.

Zaten herşeyi büyük bir özenle ayrıntılı bir şekilde yapıyorsun :)

Bu dizi güzel bir dizi olacak. Reyting rekorlari kirabilir, ama yani ilerde bu diziyi tadinda bitir çünkü yoksa belki tadi kaçabilir. Ben de GPK'i tadinda bitirecegim, güzel bir diziydi diye hatirlansin. Tanitimlarini begendim, oldukca iddiali gözüküyor. Ne diyelim, 1.bölümü sabirsizlikla bekliyorum. Sana basarilar diliyorum ve en güzel seyleri ortaya çikarticagini eminim. :)

Teşekkür ediyorum Fks14 ve reytingölçer :) Zaten bir bölümü yaparken çok zorlanıyorum. O kadar uzun sürebileceğini zannetmiyorum bu dizinin.

İnşallah dediğiniz gibi olur ve dizi ilk bölümüyle hemen herkesten 5 puanı toplar. :)

Teşekkür ediyorum Fks14 ve reytingölçer :) Zaten bir bölümü yaparken çok zorlanıyorum. O kadar uzun sürebileceğini zannetmiyorum bu dizinin.

İnşallah dediğiniz gibi olur ve dizi ilk bölümüyle hemen herkesten 5 puanı toplar. :)

Bişey değil ben sırf senin özenin için 5 vereceğim