Vampir Sırları 1. Bölüm

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Vampir Sirlari 1. BÖLUM

Off yine bir sinav günü artik biktim ya ozel liselerde puanlari bol keseden veriyorlarmis ama devlet lisesine gidince bedenden bile sinav oluyor.Evet yanlis duymadiniz su anda beden sinavina calisiyorum.Minderleri birlestirdim takla atiyorum.
(Bu arada ben Fatma.Istanbulda yasiyorum.17 yasindayim.Babam ben kücükken ölmus.Annem Melekle yasiyorum.Annem matematik ögretmeni baska hicbir gelirimiz yok.Yani orta halliyiz.O yuzden devlet lisesine gidiyorum.Lisemin adı Kular Anadolu Lisesi.)
Ben takla atarken annem odama girdi :
"Kizim bu ne hal bi taraflarini kiracaksin" dedi bana dehsetle bakarken.
"Annecim yarin beden sinavim var 100 almam lazim."
"Kizim yarin okula gitmeyeceksin.Yani bundan sonra o liseye gitmeyeceksin.Ben Atacanlar Holdingin sahibi Atacan Korcan la evleniyorum"
O an sok oldum :
"Nasil yani anne ne demek evleniyorum ne zaman evleniyorsun ?
"Yarin "
"Ohaaa anne ve bana bunu simdi soyluyorsun"
"Bizde biraz once evlenmeye karar verdik.Yarin yeni evimiz oluyor.Yeni okulun oluyor o yuzden esyalarini topla.Birde Atacanin iki cocugu var Cenk ve Bahar cift yumurta ikizleri.Senle ayni yastalar ;) "
Ben bu kadar cok seyi kaldiramazdim anneme kötu seyler soyleyecegim icin onu odamdan gönderdim ve uyudum.
(Ruyamda ormanin icindeydim.Bir cocuk vardi.Yanindaki bir kızın boynunu ısirip kanini emiyordu.Bir an bana bakti ve bana dogru kosmaya basladi bende kosmaya baslamistim ama birden bire önume cıktı.Beni agaca yasladi ve boynumu ısırip kanimi emmeye basladi.)
Cıglik atarak uyandim ve saate baktim saat sabahin 6 sıydı.
Tanrim ruyam ne kadarda gercekciydi.Bir an aklima boynum geldi ve aynaya dogru yürüdüm.Aynada boynumu görunce ikinci kez cıglık attim.Cünku boynumda ısırık izi vardi.
Annem iceriye girdi.
"Kizim noldu iyimisin?"
Anneme hicbirini anlatamazdim
"Iyiyim annecigim sadece kabus gördum ."
"Bende kötu birsey oldu sanmistim.Neyse saat 10 a kadar hazirlan Atacanin şoföru bizi almaya gelecek" dedi ve cıktı.
( Bense hala olayin sokundaydim.Ama kafama takmamaya karar verdim.Nasil olsa buradan tasiniyordum hemde luks bir villaya orada bana zarar gelmez diye düsündum ve banyoya gidip dus aldim.
Dustan cıkınca dolabima gittim.Giyecegim seyleri sectim digerleriniyse bavuluma koydum.Giyecegim seyler siyah super mini sırt dekolteli bir elbise siyah Arrow marka baya uzun topuklu ayakkabiydi.Giysilerimi ayarladiktan sonra odamdaki bütün herseyi bavullarima koydum.9 tane bavul olmustu.Bu isimde bitince aynanin karsisina gittim.Bugün sık olmaliydim degilmi ama hem annemin dügünu vardi hemde orada varos görunmek istemiyordum.Giysilerimi giydim sonra makyajımı yapmaya basladim.Makyajım bitince fön makinemi alıp saclarima fön cektim.Son kez aynada kendime baktim evet tek kelimeyle tas olmustum.Makyaj malzemelerimi ve fön makinemi de bavullardan birine koydum.Saate göz gezdirdim 9.58 tam zamaninda isim bitmisti.Annem iceriye girdi.
"Kızım hazir..." derken bana bakinca sok oldu "Vaaaaavvv kızım muthis güzelsin.Gelin sen olcaksin galiba " dedi gulerek sonra gözleri bavullara takildi:
"Kızım bu bavullarda neyin nesi naptin sen ?"
"Ya anne hepsi gerekiyor yani.Zaten limuzinle gitmeyecekmiyiz sıgar heralde limuzine.Hem evde hayvan kadardir simdi."
"Tamam kizim hadi bavullari asagiya indirelim (Apartman girisine)" diyip 2 bavulumu aldi.
"Geliyorum anne " dedim.
O sirada gözum dis izine takildi.Iyiki annem gormedi diyip bir bavuldan cikardigim fulari boynuma sardim.Bu da siyahti sonra 2 bavulu alip asansore gittim.Isimiz bittiginde asansorde 15 tane bavul vardi.Biz asansore sigamadigimiz icin asansoru 0 a cagirdik ve asagiya indik.
Soför gelmisti.Bavullari görunce hic sasirmadi ve ben bu duruma sasirdim.Sonradan anladimki bavullari kamyona koyacakmisiz.Yani adam hazirlikli gelmis abi.
Neyse bavullarida kamyona yukleyip limuzine bindik ve yola koyulduk.Arkamizda kamyon gidiyorduk...
Sonunda eve geldik.Evi görunce agzim acik kaldi.
Icimden 'Lan bu eve bizim butun mahalle girer 'diye dusunmeden edemedim.
Evin icine girdik biz evin icine girerken evin gorevlileride bavullari iceriye tasiyordu.
Iceriye girince Atacan Bey bizi karsiladi vs annemle öpustuler 'Iyyy cok igrenc'
"Benim odam nerde Atacan bey ben odama gideyim"
"Ust katta sagdan...."
dinlemeden yukariya ciktim bir tek sagda oldugunu anlamistim.Sagda kac oda olabilirdi ki ?
(Yukariya cikinca gozlerime inanamadim koridor sanki sonsuzmus gibi görunuyordu...
Bende sagdan ilk kapiyi actim ve görduklerim karsisinda sok oldum iceride ruyamda gördugum cocukla bir kız sevisiyorlardi.)
Bi dakikaa 'RUYAMDA GÖRDUGUM COCUKMU' Gercekten boynumda ısırık oldugunu hatirlayincada bayildim....
Cigdem: Cenk kapida bir kız var ve az once bayildi. dedi ama zevkin doruklarinda oldugu icin sesi baya kısık cıktı.....

1. BÖLUM SONU...
BU BÖLUM @beyazsoy ve @Çiğdem-
e ithaf edilmistir...

@mrt-06 ise diziye Atacanlar Holdingin sahibi olarak dahil olmustur.Atesin adi Atacan olarak degismistir....

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Vampir Sirlari 1. BÖLUM

Off yine bir sinav günü artik biktim ya ozel liselerde puanlari bol keseden veriyorlarmis ama devlet lisesine gidince bedenden bile sinav oluyor.Evet yanlis duymadiniz su anda beden sinavina calisiyorum.Minderleri birlestirdim takla atiyorum.
(Bu arada ben Fatma.Istanbulda yasiyorum.17 yasindayim.Babam ben kücükken ölmus.Annem Melekle yasiyorum.Annem matematik ögretmeni baska hicbir gelirimiz yok.Yani orta halliyiz.O yuzden devlet lisesine gidiyorum.Lisemin adı Kular Anadolu Lisesi.)
Ben takla atarken annem odama girdi :
"Kizim bu ne hal bi taraflarini kiracaksin" dedi bana dehsetle bakarken.
"Annecim yarin beden sinavim var 100 almam lazim."
"Kizim yarin okula gitmeyeceksin.Yani bundan sonra o liseye gitmeyeceksin.Ben Atacanlar Holdingin sahibi Ates Atacan la evleniyorum"
O an sok oldum :
"Nasil yani anne ne demek evleniyorum ne zaman evleniyorsun ?
"Yarin "
"Ohaaa anne ve bana bunu simdi soyluyorsun"
"Bizde biraz once evlenmeye karar verdik.Yarin yeni evimiz oluyor.Yeni okulun oluyor o yuzden esyalarini topla.Birde Atesin iki cocugu var Cenk ve Bahar cift yumurta ikizleri.Senle ayni yastalar ;) "
Ben bu kadar cok seyi kaldiramazdim anneme kötu seyler soyleyecegim icin onu odamdan gönderdim ve uyudum.
(Ruyamda ormanin icindeydim.Bir cocuk vardi.Yanindaki bir kızın boynunu ısirip kanini emiyordu.Bir an bana bakti ve bana dogru kosmaya basladi bende kosmaya baslamistim ama birden bire önume cıktı.Beni agaca yasladi ve boynumu ısırip kanimi emmeye basladi.)
Cıglik atarak uyandim ve saate baktim saat sabahin 6 sıydı.
Tanrim ruyam ne kadarda gercekciydi.Bir an aklima boynum geldi ve aynaya dogru yürüdüm.Aynada boynumu görunce ikinci kez cıglık attim.Cünku boynumda ısırık izi vardi.
Annem iceriye girdi.
"Kizim noldu iyimisin?"
Anneme hicbirini anlatamazdim
"Iyiyim annecigim sadece kabus gördum ."
"Bende kötu birsey oldu sanmistim.Neyse saat 10 a kadar hazirlan Atesin şoföru bizi almaya gelecek" dedi ve cıktı.
( Bense hala olayin sokundaydim.Ama kafama takmamaya karar verdim.Nasil olsa buradan tasiniyordum hemde luks bir villaya orada bana zarar gelmez diye düsündum ve banyoya gidip dus aldim.
Dustan cıkınca dolabima gittim.Giyecegim seyleri sectim digerleriniyse bavuluma koydum.Giyecegim seyler siyah super mini sırt dekolteli bir elbise siyah Arrow marka baya uzun topuklu ayakkabiydi.Giysilerimi ayarladiktan sonra odamdaki bütün herseyi bavullarima koydum.9 tane bavul olmustu.Bu isimde bitince aynanin karsisina gittim.Bugün sık olmaliydim degilmi ama hem annemin dügünu vardi hemde orada varos görunmek istemiyordum.Giysilerimi giydim sonra makyajımı yapmaya basladim.Makyajım bitince fön makinemi alıp saclarima fön cektim.Son kez aynada kendime baktim evet tek kelimeyle tas olmustum.Makyaj malzemelerimi ve fön makinemi de bavullardan birine koydum.Saate göz gezdirdim 9.58 tam zamaninda isim bitmisti.Annem iceriye girdi.
"Kızım hazir..." derken bana bakinca sok oldu "Vaaaaavvv kızım muthis güzelsin.Gelin sen olcaksin galiba " dedi gulerek sonra gözleri bavullara takildi:
"Kızım bu bavullarda neyin nesi naptin sen ?"
"Ya anne hepsi gerekiyor yani.Zaten limuzinle gitmeyecekmiyiz sıgar heralde limuzine.Hem evde hayvan kadardir simdi."
"Tamam kizim hadi bavullari asagiya indirelim (Apartman girisine)" diyip 2 bavulumu aldi.
"Geliyorum anne " dedim.
O sirada gözum dis izine takildi.Iyiki annem gormedi diyip bir bavuldan cikardigim fulari boynuma sardim.Bu da siyahti sonra 2 bavulu alip asansore gittim.Isimiz bittiginde asansorde 15 tane bavul vardi.Biz asansore sigamadigimiz icin asansoru 0 a cagirdik ve asagiya indik.
Soför gelmisti.Bavullari görunce hic sasirmadi ve ben bu duruma sasirdim.Sonradan anladimki bavullari kamyona koyacakmisiz.Yani adam hazirlikli gelmis abi.
Neyse bavullarida kamyona yukleyip limuzine bindik ve yola koyulduk.Arkamizda kamyon gidiyorduk...
Sonunda eve geldik.Evi görunce agzim acik kaldi.
Icimden 'Lan bu eve bizim butun mahalle girer 'diye dusunmeden edemedim.
Evin icine girdik biz evin icine girerken evin gorevlileride bavullari iceriye tasiyordu.
Iceriye girince Ates bizi karsiladi vs annemle öpustuler 'Iyyy cok igrenc'
"Benim odam nerde Ates bey ben odama gideyim"
"Ust katta sagdan...."
dinlemeden yukariya ciktim bir tek sagda oldugunu anlamistim.Sagda kac oda olabilirdi ki ?
(Yukariya cikinca gozlerime inanamadim koridor sanki sonsuzmus gibi görunuyordu...
Bende sagdan ilk kapiyi actim ve görduklerim karsisinda sok oldum iceride ruyamda gördugum cocukla bir kız sevisiyorlardi.)
Bi dakikaa 'RUYAMDA GÖRDUGUM COCUKMU' Gercekten boynumda ısırık oldugunu hatirlayincada bayildim....
Cigdem: Cenk kapida bir kız var ve az once bayildi. dedi ama zevkin doruklarinda oldugu icin sesi baya kısık cıktı.....

1. BÖLUM SONU...
BU BÖLUM @beyazsoy ve @Çiğdem- e ithaf edilmistir...
cnm hemen kadın eli değinceyi yazıp yayınlamam lazım yayınlayınca okuyacam senaryonu ;)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Anlatım akıcı ve güzel olmuş ama erkek ağzıyla kız yazılmış gibi duruyor. Bir de dizinin konusu ne , boğazını ısırınca kız vapimpire dönüyor mu ,neden ısırdı kızı ... çok konu havada kalmış normalde bunları ilk bölümde anlatmalıydı

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Anlatım akıcı ve güzel olmuş ama erkek ağzıyla kız yazılmış gibi duruyor. Bir de dizinin konusu ne , boğazını ısırınca kız vapimpire dönüyor mu ,neden ısırdı kızı ... çok konu havada kalmış normalde bunları ilk bölümde anlatmalıydı
Dizinin konusu soyle
Melek Ates adinda bir adamla evleniyor.Ve Bu Atesin ailesi vampir.Kiz vampire donmuyor 1. Si 2. Si boynunu isiriyor gece cunku babasinin Fatmanin annesiyle evlenecegini ogreniyor.Birde Fatmanin esas annesi Ela.ve fatmanin ikiz kardeside var.Ela bunlari 17 yil once cocuk esirgemeye verdi sonradan melek aldi fatmayi.Simdilik bu kadar bilgi verebilirim.Dizinin heyecani kacar yoksa.O yuzden uzgunum konuyu tam anlamiyla aciklayamam cunku konu gizemli ;)

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Gelecek Hafta @Çiğdem- nin kadin eli degince dizisi nedeniyle saat 20 de yayinlanacaktir dizi.Bu hafta sabirsizlik yaptigim icin bolumu erken verdim.Kadin Eli degince dizisinin kemiklesmis bir izleyicisi oldugu icin Saat 20 ďe yayinlancak .

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
harika olmuş @cookies sıkılmadan okudum

ama bu son sahnede çiğdem nasıl çıktı onu anlamadım o evde miydi