'Vahşi Şeyler' Dizisi İle İlgili Yeni Detaylar!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1594292514849-png.89287

'Vahşi Şeyler' dizisi ile ilgili yeni detaylar!

Yapımcılığı Depo Film ve I Content'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Erkan Tunç'un oturduğu, senaryosunu Alper Alpözgen'in kaleme aldığı Türkiye'nin ilk smart-komedi dizisi 'Vahşi Şeyler'in çekimleri tamamlandı.

Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan, Selim Bayraktar ve Aytaç Uşun'un kadrosunda yer aldığı dizi; evlilikleri bitme noktasına gelmiş bir çift ile psikologlarının ve bir pizzacının aynı evde mahsur kalması üzerine gelişen olayları konu alıyor.

20'şer dakikalık bölümlerden oluşan dizi için dijital platformlar ile görüşmeler devam ediyor.

'Vahşi Şeyler' yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Güya Netflix’teydi. :A Kadrosu ve hikayesi güzel. Bein Connect yayınlayabilir gibi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
İyiymiş konu. :A Bence de beIN Connect olur ama Netflix veya Puhu'da görmek isterim. Nurgül Yeşilçay'ı tekrar komedide izleyecek olmak güzel. :Z

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Güzel bir dizi olacak. Umarım Netflix'de olur.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Blu olmasın da. Sinir oldum o platforma. Dizileri haftalık yayınlıyor ve devamı gelmiyor kısa yapıyor. Netflix daha iyi bence dünyaya satarlar hem.

Blu TV'de ilk izlediğim dizi Alef oldu, daha da izlemem her halde. Ya da içeriklerinin hepsini yayınladıktan sonra bakarım. Hafta hafta yayınladıktan sonra cidden bir anlamı kalmıyor. Alef'i hafta hafta takip ettim, ama bir şey anlamadım. Bütün bölümler yayınlandıktan sonra tekrar baştan sona bir günde bitirdim.

• Beğendim
Reactions: Gizmen