Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EqAB8T8W4AA2U2s

Exxen'in merakla beklenen dizilerinden olan 'Vahşi Şeyler' de platformda yerini aldı!

Yapımcılığı Depo Film ve I Content'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Erkan Tunç'un oturduğu, senaryosunu Alper Alpözgen'in kaleme aldığı dizinin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan ve Aytaç Uşun paylaşıyor.

Evlilikleri bitme noktasına gelmiş bir çift ile psikologlarının ve bir pizzacının aynı evde mahsur kalması üzerine gelişen olayları konu alan dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında yapabiliriniz.

'Vahşi Şeyler' ilk iki bölümüyle şimdi Exxen'de!

• Harika
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sanırım plaformda izlediğim diziler arasında en sevdiğim iş oldu. :A

Hem süresi kısa, hem de konusu güzel hem de güldürdü bayağı. :A

İlk 2 bölüm de çok güzeldi.

Pandeminin başında neler yaşamışız bir kez daha hatırladık. İki saat önceden duyurulan sokağa çıkma yasağı, her dakika el yıkayıp dezenfektan sıkmamız...

Nurgül Yeşilçay'ı niyeyse komediye daha çok yakıştırıyorum. :A Buradaki karakteri de iyiydi.

Pizzacı'nın evine dönmeye çalıştığı anlar komikti ama telefonda konuştuğu kişinin sürekli kahkaha atması bir yerden sonra sıktı.

Hazal Türesan yine çok iyi ve çok güzeldi. :bhr:

İlk bölümde Bora cidden öldü sandım, Şule gibi orada göremeyince ne oldu acaba dedim, adam balkonda çıktı o çıplak haliyle. :A Bakalım nasıl devam edecek. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Sanırım plaformda izlediğim diziler arasında en sevdiğim iş oldu. :A

Hem süresi kısa, hem de konusu güzel hem de güldürdü bayağı. :A

İlk 2 bölüm de çok güzeldi.

Pandeminin başında neler yaşamışız bir kez daha hatırladık. İki saat önceden duyurulan sokağa çıkma yasağı, her dakika el yıkayıp dezenfektan sıkmamız...

Nurgül Yeşilçay'ı niyeyse komediye daha çok yakıştırıyorum. :A Buradaki karakteri de iyiydi.

Pizzacı'nın evine dönmeye çalıştığı anlar komikti ama telefonda konuştuğu kişinin sürekli kahkaha atması bir yerden sonra sıktı.

Hazal Türesan yine çok iyi ve çok güzeldi. :bhr:

İlk bölümde Bora cidden öldü sandım, Şule gibi orada göremeyince ne oldu acaba dedim, adam balkonda çıktı o çıplak haliyle. :A Bakalım nasıl devam edecek. :A
Oha o derece diyorsun yani. :eek:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oha o derece diyorsun yani. :eek:
O mesajımda sanki tüm işleri izlemişim gibi oldu biraz abartı olmuş aslında. :A Ama sadece İşte Bu Benim Masalım ve Öğrenci Evi'ne baktım, o yüzden öyle dedim ama her türlü sevilecek bir iş. :A 15- 16 dakika sürüyor bölümler. :A

Hükümsüz ve Şeref Bey'den umutluyum, belki onlar daha iyidir bilemiyorum tabi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
O mesajımda sanki tüm işleri izlemişim gibi oldu biraz abartı olmuş aslında. :A Ama sadece İşte Bu Benim Masalım ve Öğrenci Evi'ne baktım, o yüzden öyle dedim ama her türlü sevilecek bir iş. :A 15- 16 dakika sürüyor bölümler. :A

Hükümsüz ve Şeref Bey'den umutluyum, belki onlar daha iyidir bilemiyorum tabi. :A
Ha ben ilk okuduğumda sanki tüm dijital platformlar arasındaki en iyi iş olarak algılamıştım şimdi jeton düştü. :F Ben de müsait olduğum zamanda bakarım o zaman. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Az önce bitirdim bayıldım Nurgülle Selim Bayraktar harikaydı şiddetle tavsiye ediyorum :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İlk bölümü şimdi bitirdim. Dizi çok iyi olmuş süresi kısa olunca ve gerçekten güldürünce güzel izletti. Bu arada dizinin jeneriğinden bahsetmezsem ayıp olurdu, çok iyi olmuş jenerik. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1. BÖLÜM

Çekimleri başladığından ve senaryosunu az çok okuduğumdan beri merakla beklediğim bir projeydi ve merakla beklediğime değdi kesinlikle.

Mart - Nisan ayında nasıl günler geçirdiğimizi hatırlattı resmen dizi.

Nurgül Yeşilçay'ın karakteri şuan oynadığı Kefaret'e benzer. Orda da kocası en yakın arkadaşı ile aldatıyordu. Ama orası dram, burası komedi.

4 kişilik bir kadrodan daha neler çıkacak çok merak ediyorum.

Bu arada arada kullanılan küfürler pek olmamış gibi ayrıca jenerikte çok güzel.
------

2. BÖLÜM

Recep'in patronu ile olan konuşması ve evden dışarı çıkmaya çalışması güldürdü.

Zerrin'de eve geldiğinde kadro tamamlanacak.

Diğer bölümleri merakla bekliyorum, umarım onlar biraz daha uzun olur.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
İkinci bölümde az izledim harika devam ediyor ya
Recebin patronu ile konuşması çok komikti zerrinde gelince ortalık karışacak bence

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
2.Bölüm
Recep'in patronuyla olan konuşması özellikle evden çıktığı zaman motoru göremediğindeki diyaloglar harikaydı. :A
Onun dışında Zerrin'in üst üste konuşurken Şule'yi görmesi de çok iyiydi. :A
Zerrin'de eve gelince dizi çok iyi bir hal alacak.

10/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Buradaki aşırı abartılı yorumlar şaşırttı açıkçası. Evet kendince eğlenceli bir iş ama öyle ahım şahım bir yapım da değil o yüzden beklentimin altında kaldı biraz. Yine de süresinin aşırı kısa oluşu ve Nurgül Yeşilçay'ın ne kadar harika bir komedi oyuncusu olduğunu hatırlamak için izlenir. Hazal Türesan'ın insanı bitiren güzelliği de ayrıca bahsedilmeyi hak ediyor. :bhr:

6/10

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Buradaki aşırı abartılı yorumlar şaşırttı açıkçası. Evet kendince eğlenceli bir iş ama öyle ahım şahım bir yapım da değil o yüzden beklentimin altında kaldı biraz. Yine de süresinin aşırı kısa oluşu ve Nurgül Yeşilçay'ın ne kadar harika bir komedi oyuncusu olduğunu hatırlamak için izlenir. Hazal Türesan'ın insanı bitiren güzelliği de ayrıca bahsedilmeyi hak ediyor. :bhr:

6/10
Sen ne anlarsın git JS izle.ss

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
1x1

Aşırı güzel bir çerezlik dizi olmuş. Dört kişilik çok güzelde bir ekip kurulmuş. Hazal Türesan tüm güzelliği ile yer almış. Nurgül Yeşilçay'ı komedide izlemeye bayılıyorum. Selim Bayraktar her zamanki karizmasındaydı. Aytaç Uşun'u çok az gördük.

Konu olarak çok ilgi çekici. Güncel olayları ele alması da ilgiyi arttırıyor. Şule, Bora ve Recep evde gördük bakalım Zerrin evin neresinden çıkacak? Dizi komedi olarak çok şey vaat ediyor. Yeni bölüme merakla başlıyorum.

8/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
1x3 - 1x4

Bu bölümleri hem hikayenin daha eğlenceli bir yöne gitmesi hem de tüm oyuncuların kendini göstermeye başlaması nedeniyle daha çok beğendim. Nurgül Yeşilçay vitesi yükselterek devam ediyor ama diğer isimler de geri kalmıyor. 4'ün sonu da merak uyandırıcı bitti. Bu arada jenerik gerçekten çok iyi olmuş yapanın eline sağlık. :D

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
1x2

Önceki bölüme göre daha durgun geçtik. Ben Zerrin'in evden çıkmasını bekliyordum. Dördü evde olsa daha komik şeyler çıkabilirdi. Bölümde Recep'ten çok patronuna ve yanındaki kadına güldüm. Onları da görsek güzel olurmuş. Şule ve Bora sahnelerinde daha çok gülmek isterdim.

7/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
1x2

Önceki bölüme göre daha durgun geçtik. Ben Zerrin'in evden çıkmasını bekliyordum. Dördü evde olsa daha komik şeyler çıkabilirdi. Bölümde Recep'ten çok patronuna ve yanındaki kadına güldüm. Onları da görsek güzel olurmuş. Şule ve Bora sahnelerinde daha çok gülmek isterdim.

7/10
Dijital demişken sözümü verdim sen de listeni yaz hadi. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün akşam izlediğim bölümleri de tekrar baştan izleyip sezonu tamamladım. Platformun en iyi ilk üç yapımı arasında yer alır kesinlike.

Recep'in babaannesi öldü büyük ihtimalle, yerine biri geçti Adanalı'da ki gibi. :A O olayı tam anlamadım. Ama yarım yamalak duydukları ile Recep'i şikayet etmesi kötü oldu. Ha, zaten kurtulmak istiyordu ondan.

Zerrin ölmez diye düşünüyordum, ama öldü. Sürpriz oldu. Bora ve Şule'nin ondan kurtulmaya çalışmaları ve kurtulmaya çalışırken tekrar yakınlaşmaları iyiydi. Şule ile Bora o kazadan sağ kurtulur mu acaba?

Daha önceki bölümlerde arabaya Zerrin'i koyduğu sahneyi vermişlerdi ama böyle bir şey olacağı hiç aklımdan geçmezdi.

Hem süresi, hem konusu ile harika bir iş çıkmıştı 4 kişilik bir kadro ile. Yeni sezon olur umarım. Çünkü böyle bitmemeliydi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Hasan Can'ın diziye göre fena değil tabii ama yine de sevmedim. Fazla abartılı, inandırıcılıktan uzak. Türkiye'de bir kadın, pizzacının elinden pizza almak istemeyeceği için içeri davet edip, başka odaya geçecek ve telefonda konuşacak... Üstelik bu esnada evde ölü sandığı eski işi olacak. Yav he he. :A

5/10