Vadi Yarı Final / Süleyman Çakır vs Aslan Akbey

Hangi Oyuncu Finale Yükselsin

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
evet arkadaşlar 192 karakterden başladık ön eleme ve 5 tur olmak üzere 6 turda yarıştık çeyrek fnallerde tamamlandı çokbüyük bir emek harcadım emeğe saygı anlamında teşekkür dışında sitem olamsın lütfen 4 büyük vadi efsanesi ilk 4 e kaldı çakır polat memati aslan akbey gerçekten vadinin 4 efsane ismi finalde polat çakır eşleşirse tüm forum üyeleri katılıcak lütfen kimse kimseye karışmasın herkese tşşk:bhr:
Süleyman Çakır
0.jpg

Aslan Akbey
img-aslanakbeyanisina-706.jpg

@Polat Şaşmaz @takas @vadikızı @china_shangai @Maskeli Fedai @34rcp44 @-KADİR- @Yasin93 @sürgünüm @batuhankaralar @Master.1000 @Tolstoyevski @xemrexxx @S.G.A.T. @WesTxCoasT
@XanTier @ABAY_06 @mrt-06 @legolas9900 @nberkayozer @eros

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,458
Puanı
1,061
Aslan Akbey`in bu kadar sevilen karakter olduğunu düşünmemiştim.İskender Büyük falan gelir diye düşünmüştüm.Bana sorarsanız Aslan amca`nin eski Vadiden kalma karakter olmasi onu buraya kadar itti.İskender Büyük de o dönemden kalma eski bir karakter olsaydı Aslan Akbey`in yerine o olabilirdi:):)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslan Akbey`in bu kadar sevilen karakter olduğunu düşünmemiştim.İskender Büyük falan gelir diye düşünmüştüm.Bana sorarsanız Aslan amca`nin eski Vadiden kalma karakter olmasi onu buraya kadar itti.İskender Büyük de o dönemden kalma eski bir karakter olsaydı Aslan Akbey`in yerine o olabilirdi:):)
selçuk yöntemden başka kimse istikbaratçı rolunu bukadar iyi oynayamaz cnm deli yürekte bozo ve vadide karakteri harikaydı vadi projesini başlatan adam polatı karahanlının üstüne sürmeseydi ne vai olurdu nede başka birşey ama ben laz ziya yarı finalde görmek isterdim çakır ve laz ziyayı herzaman herkesten yukarıda görüyorum ayy laz damarım kabardı yine:F:F:F

süleyman çakır :love1::love1::love1: