Vadi Yarı Final/ Polat Alemdar vs Memati Baş

Hangi Oyuncu Finale Yükselsin

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Finalde oyum belli :A
türkiyede çakırı polatı bilmeyen kimse yoktur zaten hatta vadi izleyenler kadar yorum bile yaparlar hiç vadi izlememeiş birisi çaırdan polattan benim kadar bahseder yorum yapar oyüzden daha bu etkinliğe başlamadan finalde herkesi katıcaktım zaten bu herkese açık anket kimsenin bana sormasına gerek yok suan yine isteyen kullanır :F
önemli olan zaten dısarıdan bakan kişilerin sevgisini kazanmaktır
kimse hayali bir karaktere düşmanlık beslemez kimi seviyorsa ona kullanır bunu anlamak istemeyenler var 1 aydır emek harcıyorum saygısızlık yapıyorlar o_Oo_Oo_O

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,683
Puanı
1,061
türkiyede çakırı polatı bilmeyen kimse yoktur zaten hatta vadi izleyenler kadar yorum bile yaparlar hiç vadi izlememeiş birisi çaırdan polattan benim kadar bahseder yorum yapar oyüzden daha bu etkinliğe başlamadan finalde herkesi katıcaktım zaten bu herkese açık anket kimsenin bana sormasına gerek yok suan yine isteyen kullanır :F
önemli olan zaten dısrıdan bakan kişilerin sevgisini kazanmaktır
kimse hayali bir karaktere düşmanlık beslemez kimi seviyorsa ona kullanır bunu anlamak istemeyenler var 1 aydır emek harcıyorum saygısızlık yapıyorlar o_Oo_Oo_O
Ben Çakır'ı çok severim :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Çakır'ı çok severim :D
türk televizyonlarının tartışmasız en efsane karakteridir yakınına hiç kimse yakınlaşamaz bile ayrıca avrupada ilk 3 rahat girer aslında kısa oynamasıda bu efsane olmasında rol oynuyor karakteri hiç bozulmadan öldü bir bakıma iyi oldu :-):-):-)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,683
Puanı
1,061
türk televizyonlarının tartışmasız en efsane karakteridir yakınına hiç kimse yakınlaşamaz bile ayrıca avrupada ilk 3 rahat girer aslında kısa oynamasıda bu efsane olmasında rol oynuyor karakteri hiç bozulmadan öldü bir bakıma iyi oldu :-):-):-)
Cenazesinde ağladığımı bilirim :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
sen yazdığını okumuyormusun gelmişsin buraya yok başka yapıcakmıssın yok salakcaymıs yok boşuna emekmiş bu bir kez yapılan birşey iğerleri hepsi kopyaya girer buda forumda yasaktır 1 ay olmustur çok büyük emek harcıyorum hiçbir şekilde laf ettirmem zaten bu konularda tartışma istemiyorum herkes sadece oyunu kullansın kimseye laf söylemesin bunu anlamak bukadar zormu oyüzden insanlara laf etmeyi bu konularda brakalım herkes oyunu kullansın ve kenara çekilsin bu konularda karşılıklı diyolog tartışma ve üyelere karışmak laf etmek yasaktır bir daha tekrarlamak istemiyorum herkes sadece oyunu kullansın ve başka hiç kimseye birşey söylemesin
dikkate alalım iyi akşamlar
Ben okuyorum da sen okumuyosun herhalde Vadiyi bilmeyen kişilere oy kullandırmakta ne demek emeklerin için teşekkürler ama sen kendi emeğini kendin çöpe atıyorsun bu şekilde davranarak.

Ha bu arada kopya olmayacak ona da bir şeyler buluruz elbet. Neyse yazın burada olursan görürsün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben okuyorum da sen okumuyosun herhalde Vadiyi bilmeyen kişilere oy kullandırmakta ne demek emeklerin için teşekkürler ama sen kendi emeğini kendin çöpe atıyorsun bu şekilde davranarak.

Ha bu arada kopya olmayacak ona da bir şeyler buluruz elbet. Neyse yazın burada olursan görürsün
ben bunu kimseye açtırmam bu benim fikrim benim emeğimdir ve tekdir gidersin başka forumda yaparsın burada bunun tekrarlanması söz konusu değildir ayrıca çakır polat bu karakterleri kim biliyorsa oy kullanıcak polatı çakırı millet senden benden iyi biliyor her oy veren yorum yap desek yorum yaparak oy verirler ayrıca eğer vadi izlemeyeler polata oy vermez diyorsan polatın efsane olmadığı oradan belli oluyor sonucta bu insanlar neden polata düşmanlık ebsleyip çakırı sevsinler hayali karakterler süleyman çakır adını duyan başka kimseye tenesür bile etmez bunu sizde bliyorsunuz ama orası beni bağlamazki polat kendini sevdiremiyorsa ne yapayım ben
zaten adaletli her oylamada çakır polata fark atar çok normaldir poalt kazanırsa süprizdir çünkü çakır adaletli olan her oylamada fark atar
normali budur aa tabi polatta kazanır hak eder oda efsane
artık bekelyip görücez herkesin fikri farklı herkes görüşünüü söyler çekilir

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
ben bunu kimseye açtırmam bu benim fikrim benim emeğimdir ve tekdir gidersin başka forumda yaparsın burada bunun tekrarlanması söz konusu değildir ayrıca çakır polat bu karakterleri kim biliyorsa oy kullanıcak polatı çakırı millet senden benden iyi biliyor her oy veren yorum yap desek yorum yaparak oy verirler ayrıca eğer vadi izlemeyeler polata oy vermez diyorsan polatın efsane olmadığı oradan belli oluyor sonucta bu insanlar neden polata düşmanlık ebsleyip çakırı sevsinler hayali karakterler süleyman çakır adını duyan başka kimseye tenesür bile etmez bunu sizde bliyorsunuz ama orası beni bağlamazki polat kendini sevdiremiyorsa ne yapayım ben
zaten adaletli her oylamada çakır polata fark atar çok normaldir poalt kazanırsa süprizdir çünkü çakır adaletli olan her oylamada fark atar
normali budur aa tabi polatta kazanır hak eder oda efsane
artık bekelyip görücez herkesin fikri farklı herkes görüşünüü söyler çekilir
Sen açtırmazsan ben açmasını bilirim ben bu oylamayı kabul etmiyorum.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen açtırmazsan ben açmasını bilirim ben bu oylamayı kabul etmiyorum.
bana bak çekil git suradan sen benim etkinlğime emeklerime saygısızlık yapamazsn tamammı oyunu ver çekil ben emeklerime saygısızlık yaptırmam görüşünü bildirir çekilirsin bukadar

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cenazesinde ağladığımı bilirim :A
hahah ay doğruya gerçektede cenazesi olmustu gitseydik keşke:F
bu yüzden çakır 1 numaradır cnm insanlar onu dizi karakteri olarak görmediler gerçekte yaşayan birisi olarak gördüler cenaze töreni mevlit yaptılar kuran okuttular dünyada bunun bir örneği yoktur
biz orta okula gidiyoruz o dönemde çok şükür bilinçli izledim o bölümleri
taşıtla okula giderken çakır vuruldu diye taşıtı ayağa kaldırmıştık kızlarla birlikte hahaha:F:F:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,683
Puanı
1,061
hahah ay doğruya gerçektede cenazesi olmustu gitseydik keşke:F
bu yüzden çakır 1 numaradır cnm insanlar onu dizi karakteri olarak görmediler gerçekte yaşayan birisi olarak gördüler cenaze töreni mevlit yaptılar kuran okuttular dünyada bunun bir örneği yoktur
biz orta okula gidiyoruz o dönemde çok şükür bilinçli izledim o bölümleri
taşıtla okula giderken çakır vuruldu diye taşıtı ayağa kaldırmıştık kızlarla birlikte hahaha:F:F:F
Çok safmışsın o günlerde :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
bana bak çekil git suradan sen benim etkinlğime emeklerime saygısızlık yapamazsn tamammı oyunu ver çekil ben emeklerime saygısızlık yaptırmam görüşünü bildirir çekilirsin bukadar
Eleştiriye açık olmayı bil biraz gelene gidene çekil git şuradan falan olmuyor bu ayaklar burada benden hariç başka arkadaşlar da tepki gösteriyorsa bu senin beceriksizliğini gösterir yazık ya koskoca Vadi yarışmasına bak ne halde.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eleştiriye açık olmayı bil biraz gelene gidene çekil git şuradan falan olmuyor bu ayaklar burada benden hariç başka arkadaşlar da tepki gösteriyorsa bu senin beceriksizliğini gösterir yazık ya koskoca Vadi yarışmasına bak ne halde.
bu başka birşey emeğe saygıyı bilmiyorsan git öğren
böyle birşeyi tüm forumlarda ilk defa ben uyguluyorum
ben akıl ediyorum ve tam 192 karakteri ele alıyoruz buradakı amaç 192 karaktere zaten yer vermektir 1. önemli değildir ilk gün söyledim bunu
192 karakteri tüm bölümlerden bir araya getirmek sonra bunu aşama aşama oluşturmak çok zordu ön eleme ve 5 tur toplamda 6 tur ilerledik ve tam 13 gruplu yaptım bunları hepsinide kurayla seçtim kurayla ayarlamak tam bir işkence 1 aydırda süresi oldu galiba burdakı emek hiçbir şekilde eleştiriye açık değildir teşekküre açıktır
çünkü kolay birşey değildir benim ne çektiğimi bir ben bilirim
oyüzden saygısızlığı kabul etmem şu aşamada oyunu ver tamam bukadar daha uzatmaya gerek yok senin yapacağın tek şey oy vermek tamammı iyi akşamlar bu konu daha uzamasın o_Oo_Oo_O