'Uzak Şehrin Masalı'ndan İlk Kare! Dizinin Konusu Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
b939db3.

'Uzak Şehrin Masalı'ndan ilk kare!

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Dğan'ın oturacağı, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı, kadrosunda Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Begüm Birgören, Timur Acar ve Zeynep Eronat'ın yer aldığı dizinin çekimleri Kars'ta devam ediyor.

Eylül ayında ilk bölümü izleyici ile buluşacak olan dizide;
Umay (Aslıhan Güner), kocası Affan’ın (Timur Acar) başka bir kadından çocuk yapmasını kabullenmeyerek konaktan iki çocuğuyla birlikte ayrılır ve ablası Sonay’ın (Begüm Birgören) yanına yerleşir. Bu sırada sınırdan kaçak olarak giren Kürşat (Barış Kılıç), peşindeki jandarmayı atlatmak için Sonay’ın evine saklanır. Yolları kesişen Umay, Sonay ve Kürşat, Kürşat’ın gerçek kimliğini saklamak için onun Sonay’ın kayıp kocası olduğunu iddia ederler. Bu arada hem Umay, hem de Sonay, Kürşat’a âşık olacaklar…
Uzak Şehrin Masalı, yeni sezonda FOX'ta!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
RTÜK olmasa Affan'ı da Kürşat'a aşık ederlerdi. :A Bu dizi beni çekmedi. :A Bu arada Barış Kılıç'a çok yazık oldu, güzelim adam ne hale gelmiş.
Cidden o Kürşat karakterini oynayacak başka birini bulabilirdiler. Neden Barış Kılıç oldu, anlamadım gitti. :(

• Güldürdün
Reactions: AteşBöceği

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
'Uzak Şehrin Masalı'ndan ilk kare!

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Dğan'ın oturacağı, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı, kadrosunda Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Begüm Birgören, Timur Acar ve Zeynep Eronat'ın yer aldığı dizinin çekimleri Kars'ta devam ediyor.

Eylül ayında ilk bölümü izleyici ile buluşacak olan dizide;

Uzak Şehrin Masalı, yeni sezonda FOX'ta!
Ee nerde töre haniiii?

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İki kardeş de Kürşat'a mı aşk olacak. :A Bu kısma kadar iyiydi hikaye. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,060
Barış Kılıç'a her şey yakışıyor yeni tarzını beğendim. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
İki kardeş aynı adama aşık oluyor konusu için şehir dışı iş çekip fazladan masraf yapmaya gerek yokmuş. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Barış Kılıç’ın adını görünce şaşırdım bi, diziyle özdeşleştiremedim bi an kendisini. :D Ben izleyeceğimi düşünmüyorum ama konu ilgi çekebilir, tutabilir dizi hatta iyi ses de getirir.