Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
j3r2sgt.jpg

Netflix Türkiye'nin merakla beklenen yeni dizisi Uysallar'ın tanıtım fragmanları yayınlandı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Onur Saylak'ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Öner Erkan (Oktay), Songül Öden (Nil), Haluk Bilginer (Berhudar), Uğur Yücel (Olcay), Umut Yeşildağ (Ege), Nilay Yeral (Ece), Bilyana Jovanovska (Sofia), Serkan Altunorak (Suat), İbrahim Selim (Mert) ve Nezaket Erden (Yağmur) yer alıyor.

Çekimleri geçtiğimiz yıl tamamlanan 8 bölümlük dizinin genel hikayesi ise şöyle:
2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesidir. Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözükebilir, ancak her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır.

Aile üyeleri birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanlarıyla tanışırız. Uysallar, arka planda İstanbul’un tanımlanamayan şehir görselliğinde izleyiciye alternatif bir aile hikayesi sunarken aynı zamanda “ben en son ne zaman mutluydum?” diye sordurtacaktır.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Demek aynı ayda iki tane Netflix Türkiye dizisi izleme noktasına geldik harika. :Z Resmi fragman yazmışlar ama aslında teaser gibi olmuş o yüzden fazla bir şey söyleyemiyorum ama Onur Saylak ve Hakan Günday'dan boş iş çıkmayacağına eminim merakla bekliyorum. :Z

Forumun kadrolu Öner Erkan fanı @offensive'i de etiketleyelim. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bir Başkadır'dan beridir Netflix Türkiye işlerinden gerçekten yükseldiğim bir şey yoktu, sonunda çıktı. :Z Merakla bekliyoruz, Şahsiyet'in yarısı kadar kaliteli bir iş çıkarsın bu ikili yeterli. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
8 bölümlük, “Ben en son ne zaman mutluydum? mottolu disfonksiyonel aile karakomedi türündeymiş dizi. Burada yer alan yazıya göre de konusu şöyle:
2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesidir. Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözükebilir, ancak her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır.

Aile üyeleri birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanlarıyla tanışırız. Uysallar, arka planda İstanbul’un tanımlanamayan şehir görselliğinde izleyiciye alternatif bir aile hikayesi sunarken aynı zamanda “ben en son ne zaman mutluydum?” diye sordurtacaktır.
Oyuncu kadrosu: Öner Erkan (Oktay), Songül Öden (Nil), Haluk Bilginer (Berhudar), Uğur Yücel (Olcay), Umut Yeşildağ (Ege), Nilay Yeral (Ece), Bilyana Jovanovska (Sofia), Serkan Altunorak (Suat), İbrahim Selim (Mert), Nezaket Erden (Yağmur)

@Sherlock @Aserat @bazinga

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İlginç bir yapım olacak gibi... Netflix Türkiye'den yıllardır bir şey izlemiyorum ama bunu sanırım izleyeceğim...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Serkan Altunorak, İbrahim Selim gibi iyi oyuncuların olduğunu görmek güzel ama en çok Nezaket Erden'e sevindim. :Z Sadece tiyatro izleyicilerinin bildiği bir isim olmaktan çıkıp daha geniş kitlelerce tanınması için harika bir fırsat umarım rolü de ilgi çekicidir. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
Pera Palas'tan daha ilgi çekici olacağı kesin.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Giriş harikaydı(Şahsiyet tarzı sandım:A) da sonrası bilemedim:X Bir fragman daha beklıyorum.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Enfes bir dizi geliyor. İş görür.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kadrosunda Uğur Yücel, Songül Öden ve Nezaket Erden dışında sevdiğim isim yok. Türünü de pek beğenmedim. Ama Netflix dizisi olduğu için ilk bölümüne mutlaka göz atarım.

Bu arada Kulüp ile birlikte Netflix'in Türk dizilerine iki fragman vermesi olayı kötü oldu. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Sanat camiasından Hüseyin Elmalıpınar vefat etmiş. Pylaşıldı mı acaba ?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hakan Günday ve Onur Saylak isimleri heyecanlandırıyor tabi, tanıtımların ikisi de farklı ve ilgi çekici olmuş. Ses getirecek bir iş olacak bence, merakla bekliyorum. :X

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,169
Puanı
1,061
Ilk tanitim güzel olmamis ama ikincisi fena degil. Oha dedirtecek bir sey göremedim ama izleriz.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Baya hoşuma gitti yeni tanıtımda. Aynı Şahsiyet dizisinde ki kafada çekildiği bariz belli. Ülke gençlerinin, ülke insanlarının geldiği hali abartılı bir şekilde beyaz cama uyarlamak (bir başkadırVs) bence oldukça iyi bir kafada işlenen türler. Beklediğimden daha çeşitli bir fragman hazırlamışlar ancak konunun derinliğini diziyi izleyince anlarız diye umuyorum. Netflix’in ana kanalı da bu fragmanı paylaşmış. İyi reklam yapıyorlar. Çoğu netflix türk dizisine yapılmadığı kadar hem de…