Prime Video Upload - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01 - B01-02

Tadımız kaçmasın diye herşeyi spoilera ekleyeyim:X
Dizi Black Mirrorun sansasyon yaratan bölümlerini almiş devamı niteliğinde sunmuşlar. Ölen bir insanın ruhunun başka bi yere yuklenmesi, insanlarin statüsünün puanlarla verilmesi olayı gibi.

Romantik komediyle süslemişler. Çok kötü değil ama iyi de değil:X Bi kaç fikir benim de hoşuma gitti. Bazı fikirler de günümüzde yapıldı zaten:A Mesela kullanılan arabalar. Otonom sürüş keyfisi olsun, arabalarin modellemeleri olsun:A Kartuşla yemek yemek mi:A

Dizide sevdiğim tek şey günümüz popüler şarkılarin sevilmesi :A Sıkıldıysan bölümde çaldiği anda bi dikkatini çekiyor:X

7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01 - B01-02

Tadımız kaçmasın diye herşeyi spoilera ekleyeyim:X
Dizi Black Mirrorun sansasyon yaratan bölümlerini almiş devamı niteliğinde sunmuşlar. Ölen bir insanın ruhunun başka bi yere yuklenmesi, insanlarin statüsünün puanlarla verilmesi olayı gibi.

Romantik komediyle süslemişler. Çok kötü değil ama iyi de değil:X Bi kaç fikir benim de hoşuma gitti. Bazı fikirler de günümüzde yapıldı zaten:A Mesela kullanılan arabalar. Otonom sürüş keyfisi olsun, arabalarin modellemeleri olsun:A Kartuşla yemek yemek mi:A

Dizide sevdiğim tek şey günümüz popüler şarkılarin sevilmesi :A Sıkıldıysan bölümde çaldiği anda bi dikkatini çekiyor:X

7/10
Diziyi bitirdim. Fikrim değişmedi. Konu güzel ama olay döngüsü beni sarmadı pek. Romantik komedi oluşu ve süre kısaliği ve bir parça da oyunculuk sayesinde henüz bitirebildim.

Final bölümü gayet güzeldi. İgrid seviyorum seni ve saçmalıklarini:A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Diziyi bitirdim. Fikrim değişmedi. Konu güzel ama olay döngüsü beni sarmadı pek. Romantik komedi oluşu ve süre kısaliği ve bir parça da oyunculuk sayesinde henüz bitirebildim.

Final bölümü gayet güzeldi. İgrid seviyorum seni ve saçmalıklarini:A

Final bölümü cidden iyiydi. Çok büyük saçmalık oldu ama oradan kurtuluş bulunacak bence.:A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen öyle olmuş.:(

Yalnız 1Mlik paketi bulma olayına ne diyorsun. Adamlar resmen dalga geçmiş doğal düzen ile. Zengin daha zengin :A
Turkcell olsa kaça kakalardı acaba:F:F JustinTimberlakein de benzer bi filmi vardi. İnsanlar para yerine hayatındaki zamanlardan birbirlerine transfer ediyorlardi:A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Orada bile işinlanma bulunmamiş daha :F Ölüm sebebi trafik kazasıyken senin bunlari acaba olarak düşünmen:F:F

Işınlanmaya gerek yok ki? Sanal gerçeklik ışınlanma gibi olmuş zaten. İki evren arasında istedikleri gibi görünüyorlar:A
Trafik olayını bilemedim. Sanırım otomotiv sektörü çökmesin diye saklıyorlar:A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yoruma gerek yok kesin izleyin. The Good Place tarzı diye başladım daha iyi bile olabilir. Puanım ilk bölüme temizinden 9.

• Harika
Reactions: bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2.bölüm biraz daha düşünmeye itti bu tarz dizilerin kesinlikle çoğalması lazım.
Puanım 8.5

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3. ve 4.bölümün temposu bana düşük geldi ama güzeldi yine de puan ortalamam 8.3 bu iki bölüme.
5.bölüm dizinin belki de en zevkli bölümlerinden bir tanesiydi benim için :A O küçük çocuk daha çok çıkmalı :A Olaylar gittikçe ilginç bir hal almaya başlıyor puanım 9.1

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
6. ve 7.bölüm de tam hız devam ediyor :A
Ama sanki ilk bölümler daha zevkli gibiydi. Puanım 8 bu iki bölüme.

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hak ettiği değeri görmeyen bu diziye hak ettiği değeri veren birilerini görmek harika. :Z @xdragxx
Bu akşam kalan 3 bölümü de bitirecem sezon finalini aşırı merak ediyorum :A
İnsanları anlamak güç. Bu tarz yakın geleceği betimleyen ve hayal gücünü canlandıran diziler çok az. Türünün en başarılı örneklerinden birine Imdb'e 40.000 kişinin oy kullanması ve 8 puan alması bence olmamış.

• Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu akşam kalan 3 bölümü de bitirecem sezon finalini aşırı merak ediyorum :A
İnsanları anlamak güç. Bu tarz yakın geleceği betimleyen ve hayal gücünü canlandıran diziler çok az. Türünün en başarılı örneklerinden birine Imdb'e 40.000 kişinin oy kullanması ve 8 puan alması bence olmamış.
Kesinlikle öyle. Bu tip hayal gücünü körükleyen, gelecekte olabilecekler için öngörüde bulunan diziler çok nadir bulunuyor. Çoğunluk bunun değerini bilmek yerine kendi hayalindeki gibi olmayan yerlerini yermeyi tercih ediyor. :(

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kesinlikle öyle. Bu tip hayal gücünü körükleyen, gelecekte olabilecekler için öngörüde bulunan diziler çok nadir bulunuyor. Çoğunluk bunun değerini bilmek yerine kendi hayalindeki gibi olmayan yerlerini yermeyi tercih ediyor. :(
Bu tarz eleştirilere ben de anlam veremiyorum :A