YS Untitled Fav10 Yasak Aşk Dizisi (Yakında...)

Beni şikayet eden o, goygoy yaptığımı bildiği halde beni banlatmaya çalıştı, çok kırdı kalbimi ...

Çalişmak?
Öyle bi derdim olsa goy goy arasındaki en ufak kelimeyi seçmezdim. Ki ben onu yazar yazmaz konusma dedin. Ve ertesi gün @Çiğdem e sabah uyarı mesajıyla karşilaştiğini söylemişsin. Bacıma da inandırmışsın

Uyarı mesaja gelmeden tavır atsan anlarım da mesaj gelmeden tavır attın...Gitmeden halletmek için yazdım... Ayrıca uyarılar bölümüne baktım. En son FFyönetim ocak ayında uyarı vermiş. Ve sen de varsın. Önceden puanların muhtemelen birikmiştir. Olur da banlanırsan benim üstüme kalmasın

İnandırmak diye bişey Yok olanı söyledim ben Çiğdem'e,ayrica şakasına dedin seni banlatırım diye evet ama admini etiketleyip uyarı almama zemin hazırladın

İnandırmak diye bişey Yok olanı söyledim ben Çiğdem'e,ayrica şakasına dedin seni banlatırım diye evet ama admini etiketleyip uyarı almama zemin hazırladın
Attiğin tirple zamanıyla uyarı mesajının geldiği zaman uymuyor anlamında dedim. Sanki tribini mesaj gelince atmiş gibi anlatmışın olayı onu diyorum. FFyönetimi etiketledim. "smile/emojiyle"... Bu tur mesajlar hiçbir zaman ciddiye alınmaz. Uyarı aldıysan neden uyarılar bölümünde yok

Özelden uyarı yapıldı inanmıyorsan gösterebilirim