YS Untitled Fav10 Yasak Aşk Dizisi (Yakında...)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,953
Puanı
1,060
Önceki hanzondan bile daha itici :A :A :A @xemrexxx
70120

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Gidip gelememek var gelip bulamamak var :F Ya abicimiz gittiği yerde düşer kalır yada geldiğinde serhat yok olmuş olur oyüzden hellalik önemli :A :A :A @xemrexxx
Olmayan şey için kimden neden ne için nereye özür diliyorum :A Kimse cennete girmeyeceği için sorun yok:A Haram olsun demiyorum hakkım varsa:A

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Beni şikayet eden o, goygoy yaptığımı bildiği halde beni banlatmaya çalıştı, çok kırdı kalbimi ...

Çalişmak? :F Öyle bi derdim olsa goy goy arasındaki en ufak kelimeyi seçmezdim. Ki ben onu yazar yazmaz konusma dedin. Ve ertesi gün @Çiğdem e sabah uyarı mesajıyla karşilaştiğini söylemişsin. Bacıma da inandırmışsın:T:
Uyarı mesaja gelmeden tavır atsan anlarım da mesaj gelmeden tavır attın...Gitmeden halletmek için yazdım... Ayrıca uyarılar bölümüne baktım. En son FFyönetim ocak ayında uyarı vermiş. Ve sen de varsın. Önceden puanların muhtemelen birikmiştir. Olur da banlanırsan benim üstüme kalmasın

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,953
Puanı
1,060
Çalişmak? :F Öyle bi derdim olsa goy goy arasındaki en ufak kelimeyi seçmezdim. Ki ben onu yazar yazmaz konusma dedin. Ve ertesi gün @Çiğdem e sabah uyarı mesajıyla karşilaştiğini söylemişsin. Bacıma da inandırmışsın:T:
Uyarı mesaja gelmeden tavır atsan anlarım da mesaj gelmeden tavır attın...Gitmeden halletmek için yazdım... Ayrıca uyarılar bölümüne baktım. En son FFyönetim ocak ayında uyarı vermiş. Ve sen de varsın. Önceden puanların muhtemelen birikmiştir. Olur da banlanırsan benim üstüme kalmasın
İnandırmak diye bişey Yok olanı söyledim ben Çiğdem'e,ayrica şakasına dedin seni banlatırım diye evet ama admini etiketleyip uyarı almama zemin hazırladın

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
İnandırmak diye bişey Yok olanı söyledim ben Çiğdem'e,ayrica şakasına dedin seni banlatırım diye evet ama admini etiketleyip uyarı almama zemin hazırladın
Attiğin tirple zamanıyla uyarı mesajının geldiği zaman uymuyor anlamında dedim. Sanki tribini mesaj gelince atmiş gibi anlatmışın olayı onu diyorum. FFyönetimi etiketledim. "smile/emojiyle"... Bu tur mesajlar hiçbir zaman ciddiye alınmaz. Uyarı aldıysan neden uyarılar bölümünde yok(b)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,953
Puanı
1,060
Attiğin tirple zamanıyla uyarı mesajının geldiği zaman uymuyor anlamında dedim. Sanki tribini mesaj gelince atmiş gibi anlatmışın olayı onu diyorum. FFyönetimi etiketledim. "smile/emojiyle"... Bu tur mesajlar hiçbir zaman ciddiye alınmaz. Uyarı aldıysan neden uyarılar bölümünde yok(b)
Özelden uyarı yapıldı inanmıyorsan gösterebilirim

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin