CBS Under the Dome 1.Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
nerden esti de başladın diziye??? :X Bu olay da [HASHTAG]#Homeland[/HASHTAG] 'teki pot kırdığım gibi oldu :X
konusu gözüme çarptı sitede :) baktım konu ilginç başlayayım dedim sizin izlediğiniz the 100 den daha beter olmaz heralde en fazla düşeceği sınır orasıdır :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
konusu gözüme çarptı sitede :) baktım konu ilginç başlayayım dedim sizin izlediğiniz the 100 den daha beter olmaz heralde en fazla düşeceği sınır orasıdır :)
The 100'e laf yok :F The 100'ün ilk sezonuyla Under The Dome'un 2.sezonuna kıyaslamayayım:F (ikisi de 2014'te yayınlandiği için dedim:F)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The 100'e laf yok :F The 100'ün ilk sezonuyla Under The Dome'un 2.sezonuna kıyaslamayayım:F (ikisi de 2014'te yayınlandiği için dedim:F)
zaten öyle muhteşem bir dizi beklentim yok, ilk bölümünü konusundan dolayı izledim, ama devamını kızları için izliyorum bakarım çok kötüye gidiyor bırakırım:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4.
1x5
1x6
1x7.
bölümleri izledim dizi şu anda güzel gidiyor heyecan dorukta zevkle izliyorum umarım bozmaz :) @Forumdash aklımıza kötü şeyler getirdi ama şimdilik sorun yok izlerken en ufak bir sıkılma hissetmedim :)
angie dört beş bölüm aşağıda ayağından zincirli kaldı aklıma takıldı bu kız tuvalet ihtiyacını nasıl giderdi acaba? bir ara suyu patlattı boğulacak zannettim onca suyun içine küçük tuvaletini yapsada belli olmazda büyük tuvalet işi zordu bayağı :)
angie kurtulmayacak diye çok üzülüyordum ama kurtuldu, ihtiyar jim arada bir insafa gelsede aslında çok puşt biri, çıkarına dokunduğu an yoketmeyeceği adam yok.. aynı şekilde rahibin kulaklığını kubbenin camına dayadı adamın kulak patladı rahip mort :)
bir ara isyan çıktı susuzluktan millet birbirine girdi o karğaşada angie de tecavüz edecekelrdiki neyseki kahramanımız barbie kurtardı kızı sevindim ,
barbie ile julia mutlu sona ulaştı aynı yatağı paylaştılar giderayak barbie ölmeden cenneti gördü diyebiliriz :)
lindanın kocası küre dışında kaldı dışardakilerle görüşme sırasında herkesi yaklaştırmayan linda kocasıyla camda birbirlerine dayanıp nerdeyse sevişeceklerdi, millete yok kendisine serbest öyle adaletmi olur :)
norrie ile ergen joe arasındada bişeyler oluyor ama bu cam kubbeyle iletişime geçmekle alakalı snırım dışardan kubbeye bomba attıklarında bizim ergenler öpüşüyrdu kubbe yine banamısın demedi bomba kar etmedi kubbenin ortasında bir cam küre daha bulan ergenler onun içindede folluktaki yumurtaya ulaştılar sanırım yumurtadan birşeyler çıkacak artık devamı sonraki bölümlere
su savaşı heyecanlıydı angie nin kurtulması sevindiriciydi
norrie nin annesi alice in ölümü üzücüydü, neyseki yedek anne zenci kadın var ..
yeni bir alice geldi dünyaya doğumu yaptıranda barbie idi. vatandaş hem asker hem polis ve artı olarakta ebelik konusundada uzman :)
şu anda merak ttiğim şey yumurtadan ne çıkacak umarım angie gibi bir kaç kız çıkar ortalık şenlenir :)
barbie nin dışardaki askerle dudak okuma yöntemiyle haberleşmeside ilginçti, dodie adlı kadında dizinin çalışkan ineği

@OzaN başlığı hala değiştirmemişsin :) toplam yedi bölüm izledim yorum yaptım başlıkta hala 1x2. bölüm yorumu yazıyor:)

ikinci sezon da gayet muhteşem :) [HASHTAG]#bence[/HASHTAG]
şimdilik dizi güzel gidiyor, gidişatı bozmadığı müddetçe size yetişirim iki üç güne :)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x4.
1x5
1x6
1x7. bölümleri izledim dizi şu anda güzel gidiyor heyecan dorukta zevkle izliyorum umarım bozmaz :) @Forumdash aklımıza kötü şeyler getirdi ama şimdilik sorun yok izlerken en ufak bir sıkılma hissetmedim :)
angie dört beş bölüm aşağıda ayağından zincirli kaldı aklıma takıldı bu kız tuvalet ihtiyacını nasıl giderdi acaba bir ara suyu patlattı boğulacak sannettim onca suyun içine küçük tuvaletini yapsada bell olmazda büyük tuvalet işi zordu bayağı :)
angie kurtulmayacak diye çok üzülüyordum ama kurtuldu, ihtiyar jim arada bir insafa gelsede aslınd çok puşt biri çıkarına dokunduğu an yoketmeyeceği adam yok aynı şekilde rahibin kulaklığını kubbenin camına dayadı adamın kulak patladı rahip mort :)
bir ara isyan çıktı susuzluktan millet birbirine girdi o karğaşada angie de tecavüz edecekelrdiki neyseki kahramanımız barbie kurtardı kızı sevindim ,
barbie ile julia mutlu sona ulaştı aynı yatağı paylaştılar giderayak barbie ölmeden cenneti gördü diyebiliriz :)
norrie ile ergen joe arasındada bişeyler oluyor ama bu cam kubbeyle iletişime geçmekle alakalı snırım dışardan kubbeye bomba attıklarında bizim ergenler öpüşüyrdu kubbe yine banamısın demedi bomba kar etmedi kubbenin ortasında bir cam küre daha bulan ergenler onun içindede folluktaki yumurtaya ulaştılar sanırım yumurtadan birşeyler çıkacak artık devamı sonraki bölümlere
norrie nin annesi alice in ölümü üzücüydü, neyseki yedek anne zenci kadın var ..
yeni bir alice geldi dünyaya doğumu yaptıranda barbie idi. vatandaş hem asker hem polis ve artı olarakta ebelik konusundada uzman :)
şu anda merak ttiğim şey yumurtadan ne çıkacak umarım angie gibi bir kaç kız çıkar ortalık şenlenir :)
barbie nin dışardaki askerle dudak okuma yöntemiyle haberleşmeside ilginçti, dodie adlı kadında dizinin çalışkan ineği

@OzaN başlığı hala değiştirmemişsin :) toplam yedi bölüm izledim yorum yaptım başlıkta hala 1x2. bölüm yorumu yazıyor:)

şimdilik dizi güzel gidiyor, gidişatı bozmadığı müddetçe size yetişirim iki üç güne :)
Ohooo kaptırmışssın diziye kendini :X Rectify'nin sezon finalini bile izlememişssin :X Bu hızla s.finaline yetişirsin kim bilir haftaya son 3 bölüü birlikte izleriz:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ohooo kaptırmışssın diziye kendini :X Rectify'nin sezon finalini bile izlememişssin :X Bu hızla s.finaline yetişirsin kim bilir haftaya son 3 bölüü birlikte izleriz:F
rectify i özellikle bıraktım o heyecanı sündüre sündüre iliklerime işleyene kadar hissetmek istiyorum tawney i bu bölümden sonra uzuun süre göremeyeceğim için sezon finalinin zevkini çıkara çıkara izleyeceğim :)

andırdı dombıra şimdilik çok zevkli ilerliyor:) bencede bu gidişle seni geçme ihtimalimde var :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
rectify i özellikle bıraktım o heyecanı sündüre sündüre iliklerime işleyene kadar hissetmek istiyorum tawney i bu bölümden sonra uzuun süre göremeyeceğim için sezon finalinin zevkini çıkara çıkara izleyeceğim :)

andırdı dombıra şimdilik çok zevkli ilerliyor:) bencede bu gidişle seni geçme ihtimalimde var :)
Tamam beni geç :F Ama dizi en son S02B08 verdi haftaya değil sonraki bizimlasın :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x4.
1x5
1x6
1x7.
bölümleri izledim dizi şu anda güzel gidiyor heyecan dorukta zevkle izliyorum umarım bozmaz :) @Forumdash aklımıza kötü şeyler getirdi ama şimdilik sorun yok izlerken en ufak bir sıkılma hissetmedim :)
angie dört beş bölüm aşağıda ayağından zincirli kaldı aklıma takıldı bu kız tuvalet ihtiyacını nasıl giderdi acaba? bir ara suyu patlattı boğulacak zannettim onca suyun içine küçük tuvaletini yapsada belli olmazda büyük tuvalet işi zordu bayağı :)
angie kurtulmayacak diye çok üzülüyordum ama kurtuldu, ihtiyar jim arada bir insafa gelsede aslında çok puşt biri, çıkarına dokunduğu an yoketmeyeceği adam yok.. aynı şekilde rahibin kulaklığını kubbenin camına dayadı adamın kulak patladı rahip mort :)
lindanın kocası küre dışında kaldı dışardakilerle görüşme sırasında herkesi yaklaştırmayan linda kocasıyla camda birbirlerine dayanıp nerdeyse sevişeceklerdi, millete yok kendisine serbest öyle adaletmi olur :)

Çok güzel yorumlamışsın yakinda bize yetişirsin :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8
1x9
bölümler tamamdır

yine heyecanlı bölümlerdi,
son olarak rectify izlediğim için 2 bölüm izledim bugün yoksa en az 4 bölüm giderdi :)

jim ve olie arasındaki güç savaşı çatışmaya döndü sonunda barbie su deposunu havaya uçurduda az can kaybıyla sonuçlandı durum :)
junior dümbeleği tam babasının oğlu, önce ollie tarafına geçti sonra babasına çektiği silahı olie ye dorultup ollie yi vurdu , sağı solu belli değil keratanın :)
ergenler norrie ve joe yumurtayı julia ya gösterdiler julia dokununca joe nun görüntüsü kral taç giyecek dedi acaba hangi kral? kraliçe dese angie derdim kral dediğine göre barbie olabilirmi acaba ?
julia da barbie ye bahsetti yumurtadan ama yumurtayı bıraktıkları yerde bulamadılar yumurta pinpon topu gibi zıplayıp duruyor :)
angie artık lokantayı işletiyor junior toparlağına yanaşmaz dedim ama kız yine hataya düşmek üzere :)
halkın silahını toplayan jim kendi mahzenine silah depoladı bu bölümde max diye bir kadın çıktı nasıl çıktı nerden çıktı orası belli değil senaryoya ayrık otu gibi dahil oldu sevmedim at gibi max ı kadın güzelde gereksiz bir karakter :) hem jim i hem barbie yi tanıyormuş güya, senaristler sanırım dizinin gidişatına parmak attılar bakalım ilerde nasıl bir parmak atılmış göreceğiz :)
sonunda yumurtayı ergenlerimiz evlerinin yanındaki kulübede gördüler yumurtaya seçilmiş 4 kişi dokunursa yumurta açılacak üç kişi tamamdır, dördüncü kişi sanırım benim.. gidip bir el atmam lazım angie ye pardon yumurtaya :)

Çok güzel yorumlamışsın yakinda bize yetişirsin :D
aklımda kalan kısımları yorumlamaya çalışıyorum:) aynı gün yorum yapmasam üstünde iki üç gün geçse aklımda sadece angie ve julia nın orası burası kalacaktır :) bu nedenle günlük sıcağı sıcağına yorum yapmam daha iyi bence :)

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x8
1x9
bölümler tamamdır

yine heyecanlı bölümlerdi,
son olarak rectify izlediğim için 2 bölüm izledim bugün yoksa en az 4 bölüm giderdi :)

jim ve olie arasındaki güç savaşı çatışmaya döndü sonunda barbie su deposunu havaya uçurduda az can kaybıtyla sonuçlandı durum :)
junior dümbeleği tam babasının oğlu, önce ollie tarafına geçti sonra babasına ektiği silahı olie ye dorultup ollie yi vurdu , sağı solu belli değil keratanın :)
ergenler norrie ve joe yumurtayı julia ya gösterdiler julia dokununca joe nun görüntüsü kral taç giyecek dedi acaba hangi kral kraliçe dese angie derdim kral dediğine göre barbie olabilirmi acaba ?
julia da barbie ye bahsetti yumurtadan ama yumurtayı bıraktıkları yerde bulamadılar yumurta pinpon topu gibi zıplayıp duruyor :)
angie artık lokantayı işletiyor junior toparlağına yanaşmaz dedim aam kız yine hataya düşmek üzere :)
halkın silahını toplayan jim kendi mahzenine silah depoladı bu bölümde max diye bir kadın çıktı nasıl çıktı nerden çıktı orası belli değil senaryoya ayrık otu gibi dahil oldu sevmedim at gibi max ı kadın güzelde gereksiz bir karakter :) hem jim i hem barbie yi tanıyormuş güya senaristler sanırım dizinin gidişatına parmak attılar bakalım ilerde nasıl bir parmak atılmış göreceğiz :)
sonunda yumurtayı ergenlerim,z evlerinin yanındaki kulübede gördüler yumurtaya seçilmiş 4 kişi dokunursa yumurta açılacak üç kişi tamamdır dördüncü kişi sanırım benim.. gidip bir el atmam lazım angie ye pardon yumurtaya :)

aklımda kalan kısımları yorumlamaya çalışıyorum:) aynı gün yorum yapmasam üstünde iki üç gün geçse aklımda sadece angie ve julia nın orası burası kalacaktır :) bu nedenle günlük sıcağı sıcağına yorum yapmam daha iyi bence :)
Yorumların güldürmeyi başarıyor :D , bize yetişirsin haftaya :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x10
1x11
1x12
1x13. bölümler tamamdır

sezonu bitirdik sonunda :)

dizi aksiyon olarak çok iyi ama mantık açısından sorunlu , her bilimkurgu dizisi mantıktan uzaktır ama kendi içinde senaryo tutarlıdır burda araya öylesine serpiştirilmiş sahneler çıkıyor, iyiki aksiyonu bol ve de güzel oyuncular var hiç sıkılmadan izlemek mümkün :) nasıl neden diye fazla soru sormadınmı bir şekilde gidiyor :)

max adlı kadını boşuna koymuşlardı diziye ve diziden çıkışıda hızlı oldu zaten gereksiz karakterdi ayrık otu gibi duruyordu
jim amcamızın karakteriyle fazla oynuyorlar iyi ve kötü yanları eşitti sezon finaline doğru koca jimden tam bir acımasız karakter yaratmaya çalışmışlar ,
acaba taç kim takacak, barbie dedik olmadı tacı kraliçe takacak büyük ihtimal julia olacak gibi
junior çok oynak dengesiz biri angie nin ondan uzak durması lazım sonunda babasıyla aynı düşünceye geldi ,
julia nın vurulmasına üzüldüm angie tarafından hastaneden kaçırılışına sevindim dizide sevdiğim iki karakterden biri julia diğeri angie ,
tırtıl kelebek oldu gitti julia nın yumurtaya kondu kesin erkek kelebektir konacak yeri biliyor :)
havanın kararması, sonra yumurtanın julia tarafından suya bırakılışı ve yükselen pembe yıldızların gökyüzünü aydınlatması güzel sahnelerdi :)
son sahnede barbie asılacak gibiydi bakalım nolacak totoyu kurtaracakmı kocaoğlan :) devamı ikinci sezona kaldı :)

@Forumdash @yatutarsa @Harunnn60

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3'er 4'er bölüm izliyorsun maşallah :X Gerçi dizinin ilk sezonu öyle izlettirmeyi hak ediyordu :X @destere 2.sezon 10.bölümü bu hafta birlikteyiz :X Çabuk buldun erken kaybedecek gibisin o zaman da:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3'er 4'er bölüm izliyorsun maşallah :X Gerçi dizinin ilk sezonu öyle izlettirmeyi hak ediyordu :X @destere 2.sezon 10.bölümü bu hafta birlikteyiz :X Çabuk buldun erken kaybedecek gibisin o zaman da:X
yarın son hızla ikinci sezona yanaşıyorum fırtına gibi eseceğim :)
bölümler kötüyse bile yorumda belli etmeyeceğim, sana inat :)