'Umutsuz Ev Kadınları'nın Final Tarihi Belli Oldu!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
thumbnail_1399582199.jpg

FOX ekranlarında yayınlanan, Medyapım tarafından dünyaca ünlü 'Desperate Housewives' dizisinden uyarlanan 'Umutsuz Ev Kadınları'nda büyük final geldi çattı.

Haftada iki bölüm olarak ekranlara gelen dizi 8 sezon süren orijinaline sadık kalarak büyük final yapacak. Ortadoğu'da orijinalinden daha fazla tercih edilen ve 2 katı fiyatına satılarak büyük başarıya imza atan dizinin oyuncuları bu akşam veda yemeğinde son kez bir araya geldi.

Baş rollerinde Songül Öden, Ceyda Düvenci, Bennu Yıldırımlar, Deniz Uğur ve Özge Özder'in yer aldığı 'Umutsuz Ev Kadınları' 154. bölümüyle 19 Haziran Perşembe akşamı ekranlara veda edecek.

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,389
Puanı
1,060
Seni hiç unutmayacağım Umutsuz Ev Kadınları.. :THer sezonu muhteşemdi..:T

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Daha da devam etseydi FOX hafta içi, hafta sonu dinlemez 7 gün farklı saatlerde yayınlardı. :D

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Eğer vurulursa güzel bir final olur:X Aslında önceden vurulsaydı drammı ağirlaşirdi filan güzel olurdu. Neden o bölümleri yok saymişlar ki(b)
Zaten fanlar kızgın Sinan'ı öldürmesinler diyorlar Emel'i öldürmediler Sinan'ı da öldürmesinler demişler. :D

sonunu bildiğiniz şeyi ne diyo izliyorsunuzki yani öldürülecek ? :)
Ben izlemedim orijinalini. :D Hem tek o yok ki kaç farklı hikaye var Sinan'ın öleceğini duymuştum diğerlerinin sonunu bilmiyorum. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zaten fanlar kızgın Sinan'ı öldürmesinler diyorlar Emel'i öldürmediler Sinan'ı da öldürmesinler demişler. :D

Ben izlemedim orijinalini. :D Hem tek o yok ki kaç farklı hikaye var Sinan'ın öleceğini duymuştum diğerlerinin sonunu bilmiyorum. :D
Emel konusunu anlamadım zaten:F Emel'in öldü ölücek gibi eski günlerini flashback yapmişlardi Sinan ölüncede öyle sahnelerle reytingi artardi bence. Hele birde oğlunun baba eksikliği filan iyi işlenseydi. Durun son 13 bölüm bana versinler ben cekip cevireyim diziyi:F

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Emel konusunu anlamadım zaten:F Emel'in öldü ölücek gibi eski günlerini flashback yapmişlardi Sinan ölüncede öyle sahnelerle reytingi artardi bence. Hele birde oğlunun baba eksikliği filan iyi işlenseydi. Durun son 13 bölüm bana versinler ben cekip cevireyim diziyi:F
Emel ve Yasemin efsane ikili olmuştu bozmamaları iyi oldu ve Emel acayip siyasi göndermeler yapıyor kaç haftadır. :F

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
- oncelikle tebrikler, 154 bolum iyi bir dizi çekmek herkesin işi degil.
- Fox dizinin arkasinda durdugu için hem prestij kazandi ama 1/2 bolum derken gun/saat degişimile prestij kaybetti.
- kanalD bir iyi diziyi resmen kendi eliyle harcadi, perşembede bile 7 reyting aldi, bu işi kaybedende kendisi oldu.
- casting + senaryo çok iyidi ama dizinin yildizi DH tersine yasemindi(songul oden).
- 2.sezona kadar izledim, DH izlesem bile, yine izliyordum.
- yabanci dizi uyarlamada Medyapim onde..
//tebrikler.

Son düzenleme:

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Izlemedim hiç ama tüm ekibe Tebrikler :)
keşke SEVDALUK a harcadığın zamanın yüzde 0.01 i ni UEK ya harcasaydın ne BÜYÜK şeyler kaybettiğini anlayıp farkına varırdın @denizz19 ama haala da geç kalmış sayılmazsın :) SON 8 BÖLÜM ŞANSIN VAR ! ha şimdi izlesem ne anlarım deme ANLARSIN ! ;) ya da anlayamadığın detayları bana @xBUGRAx ya sorarsın biz seve seve cevaplarız memnuniyetle ;) ben bu sezon başlayabildim ve çok üzgünüm gerçekten geç başladığım için izlemeye :( bi ara 1.Bölümden başlicam :) hatta bu akşam PERŞEMBE 2 YENİ BÖLÜM PEŞPEŞE ben CUMA 00:00 da ve CUMARTESİ de aynı saatte TEKRARLARINI BİLE İZLİYORUM O KADAR Kİ !! :D YASEMİN ve EMEL karakterleri AYNI BEN ! :D