NOW Umuda Kelepçe Vurulmaz - Dizi Yorumları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Çok harika bir dizi bu ya. 2.bölümü de bitirdim. :D Daha şimdiden her şey birbirine girdi. Fırat okuldan kaçtı ama cd'yi ulaşması demek hikayenin bitmesi demek o yüzden bence orda yakalanacaktır. Cd'ye ulaşmak için şu an en yakın aday kız kardeşi ve annesi ama kesin hiç beklemediğimiz biri ulaşır o da babası. :( Eğer babası ulaşırsa sakız gibi uzatırlar meseleyi şimdi aileyle falan görüşür karşılığında para alır kapanır mesele falan. Umarım yanılırım.

Bu bölüm favorim kesinlikle Rüya'ydı. :D Şu Ceren'in kuzeniyle atışmaları harika oluyor fazlasıyla ayarı verdi kıza. :D Son olarak gözlükleri takas edip bahçede gözünün önünde kırmasıyla ayağa kalkıp destur çekecektim resmen o derece gaza geldim çok klas hareketti. :A

Sabah olsada 3.bölümü izlesem... :J

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Çok harika bir dizi bu ya. 2.bölümü de bitirdim. :D Daha şimdiden her şey birbirine girdi. Fırat okuldan kaçtı ama cd'yi ulaşması demek hikayenin bitmesi demek o yüzden bence orda yakalanacaktır. Cd'ye ulaşmak için şu an en yakın aday kız kardeşi ve annesi ama kesin hiç beklemediğimiz biri ulaşır o da babası. :( Eğer babası ulaşırsa sakız gibi uzatırlar meseleyi şimdi aileyle falan görüşür karşılığında para alır kapanır mesele falan. Umarım yanılırım.

Bu bölüm favorim kesinlikle Rüya'ydı. :D Şu Ceren'in kuzeniyle atışmaları harika oluyor fazlasıyla ayarı verdi kıza. :D Son olarak gözlükleri takas edip bahçede gözünün önünde kırmasıyla ayağa kalkıp destur çekecektim resmen o derece gaza geldim çok klas hareketti. :A

Sabah olsada 3.bölümü izlesem... :J

Rüya aynen süper atışmaları izlemek harika benim favorim Fırat ah onu çok
seviyorum yaa:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
3. bölüm muazzam başladı. Fırat, Azad için Onur'dan telefon istedi, Onur'da bunu fırsata çevirerek karşılığında kırbaçladı Fırat'ı. Daha sonra Azad ile Fırat'ın konuşma sahnesi baya duygusaldı.

Okulun yaza veda partisi güzeldi. Onur'dan bomba bi olay bekliyodum ama Ceren'e jest yaparak af diledi, fos bi sahneydi benim açımdan. :D Tabi kavga sahnesi güzeldi Onur'un maceraları daha devam edecek gibi Fırat'ın kardeşine numarasını verdi. :D

Son sahne oha dedirtti. Cd'yi Fırat'ın annesi buldu ama cd'yi Fırat'a getirdi. Şok oldum. Belkide başka cd getirmiştir oğlunun göz göre hayatını bitirmek istemez hiç bir anne. Ama annesi Ceren'i gördü artık bakalım neler olcak. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
4. bölüm yine efsoydu. :D Dizilerde onca psikopat karakter gördüm ama en sağlamını bu dizide izliyorum. :A Onur karakterini oynayan Burak Dakak, her bölüm oyunculuğuyla hayran kalıyorum lavuğun. :A Fırat'ı kaçırdı, demirle kafasına 2 kere vurdu finalde suda boğdu moğdu dehşet anlar yaşattı bize. :A Ceren'in kuzeni İdil'de pek sağlam sayılmaz. Kızı merdivenlerden itti sonrada hiç bişey olmamış gibi yarışmaya gitti ya komediydi. :A

Bölümün en beğendiğim ve güzel sahnesi Fırat'ın annesi ile Onur'un annesi arasındaki sahneydi. Tüyleri diken diken eden replikler kullanıldı acayip beğendim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
4. bölüm yine efsoydu. :D Dizilerde onca psikopat karakter gördüm ama en sağlamını bu dizide izliyorum. :A Onur karakterini oynayan Burak Dakak, her bölüm oyunculuğuyla hayran kalıyorum lavuğun. :A Fırat'ı kaçırdı, demirle kafasına 2 kere vurdu finalde suda boğdu moğdu dehşet anlar yaşattı bize. :A Ceren'in kuzeni İdil'de pek sağlam sayılmaz. Kızı merdivenlerden itti sonrada hiç bişey olmamış gibi yarışmaya gitti ya komediydi. :A

Bölümün en beğendiğim ve güzel sahnesi Fırat'ın annesi ile Onur'un annesi arasındaki sahneydi. Tüyleri diken diken eden replikler kullanıldı acayip beğendim.
Bıraktığını söyleyeceğin zamanı iple çekiyorum. :Z

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
5. bölüm güzeldi yine. Gençler artık hafta sonlarını evlerinde geçirebilecekler bu hamleyle olaylar daha geniş kapsamlı gelişecek. İnci hoca kızları yanına aldı bu vesileyle Peri'nin geçmişi biraz aralandı. Üvey babasının tacizine uğradı diye tahmin ediyorum şu an ama net açıklanmasada. Rüya dışarda geçirdiği ilk gününde yine rahat durmadı. :D Eski alışkanlığını yaparak elbiseyi araklıyordu ki İnci hoca yakaladı, evdeki açıklama sahneside duygusaldı. "Temelim zayıf benim" hikayesi üzdü. Okulada puanla değil kura ile girmiş. :A Final sahnesi baya olaylı bitti. Hapishanede isyan çıktı 3 kişi Onur'un arıyorken Fırat'la Onur aynı odadaydı Onur tabii kendini sıyırarak Fırat'a Onur bu dedi. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
6. bölüm 2 saat 35 dakika sürünce bölümü bitirmem 4 günümü aldı ve şu an başlarını hatırlamıyorum dizinin :D ama son sahneler çığrından çıktı. Dişli karakterleri severim mesela bu dizide İdil karakteri çok hoşuma gidiyor ama Perihan aşırı itici. Zaten sevilcek bir yanı yok oğlu çocuk öldürmüş öldürdüğü çocuğun annesini tehdit ediyor genişliğe bak aşırı sinir oldum. Kadını işten çıkarttı, kızını işten çıkarttı yetmedi evlerini satın aldı sinir bozucu olsada heyecan yönünden süper olaylar. :D

Bölümde favorim İdil'di. Ceren'i sağlam vurdu bu sefer. Ailesiyle arası baya açıldı bundan sonra sıkıntılı zamanlar olacak Ceren için. İdil için ise zafer günleri olacak. :D

Güler hanım cd'leri karıştırmış ilginç bir şekilde. Yani final sahnesinden cd'yi polise verdi ama fragmanda cd'den bir şey çıkmadığı gözüküyor, cd'nin karıştığı da duyuluyor kesin Kazım'ın parmağı var. Perihan'ın yanına gidiyor haftaya boşuna gitmez, cd'ye karışılık para anlaşması yaparak cd'yi ortadan kaldıracaklardır.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Bölüm güzel ilerliyor Onurun annesine sinir oldum fıratın ailesi ile uğraşıyor evden
çıkarıyor pis kadın bide kadına yalvardım dinlemedin diyo yahu kadının oğlu ölmüş
oğlu dediğine bak ya :mad:
@Billy Kane @halukerogluFOX

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
7. Bölüm her bölüm olduğu gibi muazzamdı. İdil yine bölümün yıldızıydı bayılıyorum bu hatuna. :D Dizinin kaderini bu kız belirliyor tüm aksiyon döngüsü bu karakterde. Önce Onur ve tayfası ve kendi en yakın arkadaşı Simge'de dahil olmak üzere kıza Fırat'ın kendisinden hoşlandığını söylerek kandırdılar İdil Fırat'tan gerçekleri öğrenince duygusal olarak çöktü ama yine kendisinden beklenen golüde attı. :D Tam Ceren Fırat'ın yanına gelirken İdil Fırat'ın dudaklarına yapıştı. 90+ da gelen gol oldu bu. :A Tabii İdil burda kaybetti ama bir diğer rakibi olan Onur'a karşı eline müthiş bir koz geçti ve o son söylediği söz "hepinizi bitircem lan" hasta oldum. :bhr:

Azad annesini kaybettiği haberini aldı. :( Kanlısı İstanbul'a gelerek buldu Azad'ı ve finalde silah doğrulttu o sırada İnci hoca kendini öne atarak vuruldu ama fragmanda çok ciddi bir durumu olmadığı gözüküyor. Aynı zamanda gelecek bölüm İnci hocaya tehlikeli rakip geliyor merakla bekliyoruz. Ve İnci hoca'nın anneside ölmemiş mezarlıkta tam göstermeselerde anladık meseleyi. İnci hoca cephesinde de işler artık epey karışıyor.

Bölüm aşırı kaliteli ve büyük titizlikle yazılıp çekilmiş. 2 saat 28 dakika sürdü ama bir an olsun boş geçmedi ve ağır çekimler olmadan bi hızla muhteşem sahnelerle geçip bitti.