Ulvi Ç. Döndü

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
@Mylasa hoşgeldin, eskiler forumda bu ara tekrardan çoğaldı doğrusu. Bu iyi bir gelişme. :D

Geniş Aile'yi severdim ama Leyla ile Mecnun'dan iyi diyenler vardı. Sen de öyle dersen aman diyim savaşırız burda. :A :A
Hoşbulduk teşekkür ederim :) Zamanında çok savaştık burada, yeni bir cephe açmaya gerek yok :D

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Sherlock seven biri olduğun için problem yok, sanat yönün ağır basıyor belli. :D Dizi sinemaya ilgin varsa ki var gibi duruyor zaten kötü anlaşmayız. :D
Yeni bitirdim sayılır Sherlock’u :) Şu an yeni sezonunu beklediğim yabancı diziler var türk dizisi izlemiyorum bu aralar. Sinemaya da baya giderim evde de izlerim :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendisini hatırlıyorum. Bir zamanlar forumda Geniş Aile fırtınası esip geçerken, kendisi de o fırtınada yer alan isimlerdendi, ki ben de onlardan biriydim. Bülent Çolak'ın dedektif fotoğrafını avatar olarak kullanıyordu hatta, pipolu. Bir zamanlar ne yorumlardık Geniş Aile'yi. Gözümde canlandı koskoca mazi.

Eskileri görmek ne kadar güzel, hele de eskilere özlem çekerken. Hoşgeldin.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O zaman sen de rakip takımdansın. :A Neyse dediğin gibi olsun, zamanında @Arslan Bey le de savaşmış olabilirsin. O gerekenleri söylemiştir zaten. :A
Leyla ile Mecnun fırtınası, 2012'de özellikle artmaya başladı. O ara zaten Geniş Aile bitmek üzereydi. Öncesi Geniş Aile. :D

İki dizinin yeri bende ayrı; ama tabii ki Leyla ile Mecnun'u daha fazla izledim. :)

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Kendisini hatırlıyorum. Bir zamanlar forumda Geniş Aile fırtınası esip geçerken, kendisi de o fırtınada yer alan isimlerdendi, ki ben de onlardan biriydim. Bülent Çolak'ın dedektif fotoğrafını avatar olarak kullanıyordu hatta, pipolu. Bir zamanlar ne yorumlardık Geniş Aile'yi. Gözümde canlandı koskoca mazi.

Eskileri görmek ne kadar güzel, hele de eskilere özlem çekerken. Hoşgeldin.
Hoşbulduk teşekkür ederim :) Eskiler emekli olmuş bazıları ortada yok mesele cevaa bizim gibi Geniş Aile hayranıydı :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hoşbulduk teşekkür ederim :) Eskiler emekli olmuş bazıları ortada yok mesele cevaa bizim gibi Geniş Aile hayranıydı :)
Aynen, kullanıcı adından da anlaşıldığı gibi. Piyasada uzun zamandır yok. Bir gitti, gelmedi. Efsane muhabbet dönerdi yalnız Geniş Aile konularında. :)

@dizi kolik ile geçmiş üzerine konuşurken eskilerin gelmesi de çok iyi oldu. Darısı diğer üyelerin başına. :)

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Aynen, kullanıcı adından da anlaşıldığı gibi. Piyasada uzun zamandır yok. Bir gitti, gelmedi. Efsane muhabbet dönerdi yalnız Geniş Aile konularında. :)

@dizi kolik ile geçmiş üzerine konuşurken eskilerin gelmesi de çok iyi oldu. Darısı diğer üyelerin başına. :)
Ben baya savaşa kaptırırdım kendimi :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben baya savaşa kaptırırdım kendimi :D
Eğitim savaşına kapılmışsındır elbet, ben de kapıldım. Belirli aralıklarla girdim, bazen hiç girmediğim oldu. :D

Bu arada eski üyelikle birleştir bu üyeliği. Bana koyardı açıkçası sıfır üyelik, eskiden üye olduğum için. Eskiden varlığım var sonuç olarak. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Üyeliklerin birleşti, şimdi daha iyi oldu. Eskilerin bıraktığı izlerle burada olacaksın. Eskiden de vardın ve yazdığın mesajlar da var. En önemlisi de, Geniş Aile mesajların hâlâ duruyor olacak @Mylasa. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Üyeliklerin birleşti, şimdi daha iyi oldu. Eskilerin bıraktığı izlerle burada olacaksın. Eskiden de vardın ve yazdığın mesajlar da var. En önemlisi de, Geniş Aile mesajların hâlâ duruyor olacak @Mylasa. :)
Birleştirdiğimden beri giriş yapmadı adam, korkuyla bekliyorum. :A