Ulvi Ç. Bir İncesu Komedisi 2. Bölüm

Bu bölüme puanınız?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

Oy: 2 16.7%
  • 3

Oy: 2 16.7%
  • 4

Oy: 7 58.3%
  • 5

Oy: 1 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Ulvi Ç. hemen hastahaneye kaldırılır.Kahraman polis müthiş bir dirençle hayatta kalmayı başarmıştır.Hastahanede en yakın dostu hemşehrisi cevaa istanbul cinayet masasındadır.Hayrettin Çizerin İstanbula kaçtığını söyledi.Bu arada Ulvi büyük bir hızla iyileşti ve bir hafta sonra nihayet ayağa kalktı.Hayrettin Çizeri çizmeye kararlıydı bikere :D.Artık İstanbula onu yakalamaya yola çıkmıştı.İncesudan İstanbula muhabbet kuşunun anadoluyla gideceklerdi.Nihayet yolculuk başladı.

Ulvi Ç.-Olum şurdan kenara çek bi hacetimi gidereyim :D
Vampir-Evet abi benim de büyük abdestim geldi az daha bırakıyodum valla :D

Arabadan indiler bu arada vampir tuvaletini yapmakta zorlanıyordu.

Vampir-Abi ben tuvaletimi yapacam ya
Ulvi-Heee...
Vampir-Münasip yerimi nasıl silecem?
Ulvi-Bir yaprak koparacan münasip bir yerine sürecen :D

Ve nihayet İstanbula varmışlardı.Çok açlardı.Hemen bir büfeye oturdular.Hepsi hamburger istedi.

Ulvi-Bu ne la
Garson-Islak hamburger
Ulvi-Niye ıslattınız bunu la?
Garson-Burda böyle abi
Ulvi-Burda böyle diye bir cevap olamaz ruh hastasımısın kardeşim sen
Muhabbet Kuşu-Tmm la sen bize bi dürüm getir
Garson-Kaşarlı mı olsun abi?
Ulvi-Hay ben senin :D

Yenilen kaşarlı dürümden sonra Ulvi rahatsızlanır.

Ulvi-Hastaneye götürün la beni.
Vampir-Abi daha geçen hafta yoğun baktılar ya :D

Ama korkulan olmadı güçlü ve cesur kahraman sonra toparlandı.Bu arada gün bitmişti.Hemen dinlenmek üzere bir otele gittiler.Akşam Hayrettin Ulviyi aradı.

Hayrettin-Yiyosa şimdi Fikirtepeye gel lan :D Tek gelcen ama
Ulvi-Tamam teke tek kapışalım dedi ve gizlice yola çıktı.

Ama Hayrettinin gizli bir planı vardı.Acaba bu sefer Ulvi tuzağa düşecek mi yoksa Hayro kendi tuzağına kendi mi düşecek hepsi bir dahaki bölümde?

Bir önceki bölüme göre çok daha güzel olmuş bence. Bu gelişme için puanımı yükselttim. Ellerine sağlık :)

Çok çok teşekkür ederim size bir dahaki komediden ziyade daha da action olacak

SANA 2 VEREN BENİM İLK BÖLÜMDEN FARKSIZ GÖRDÜM VE YİNE BİRŞEY ANLAMADIM LA LA ANKARA ŞİVESİ GALİBA BİR Tek BUNU ANLADIM :)

AlemTo sana dizi beğendirmek güç 1 vermişsiniz reytingölçerle... Dizisi olanın başkasını geçemeyeceği sistemle ASIL 1. belli olacak!

AlemTo herkese saldırıyorsun biraz sakin ol....Yorumun için tşk ederim sakinim,sessizim.

reyting ölçer banada 2 vermişler demisin bende açıkladım saldırıyorsun demisin alakası yok dizini çok övdün okudum puanımı verdim hiç de umduğum gibi çıkmadı sonra bana kim 2 verdi diosun :)
@17 flood yapmısın :) benim sana 1 verdiğimi nereden biliyorsun hemen bana atlama :) osmanaslan dizini o kadar da beğenmedim beğenmek zorunda değilim istersem 5 veririm tuzak ve gerçeğin peşineyi beğendim ve hakeden notu verdim :)

reyting ölçer banada 2 vermişler demisin bende açıkladım saldırıyorsun demisin alakası yok dizini çok övdün okudum puanımı verdim hiç de umduğum gibi çıkmadı sonra bana kim 2 verdi diosun :)
@17 flood yapmısın :) benim sana 1 verdiğimi nereden biliyorsun hemen bana atlama :) osmanaslan dizini o kadar da beğenmedim beğenmek zorunda değilim istersem 5 veririm tuzak ve gerçeğin peşineyi beğendim ve hakeden notu verdim :)

2 verilecek kadar kötü değildi bari 3 verseydin :(