Ulvi Ç. Bir İncesu Komedisi 2.Bölüm Bu Akşam 19:00 da FF de

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Mükemmel ve tüm dizilerden iyi bir giriş yapmasına rağmen beğenilmeyen Ulvi Ç. Popularite kazandırmak için FF nin en iyi yapımcısı REYTİNGÖLÇER bu diziyi haftada iki gün yayınlanacak yayınlandığı günlerde ise 2 bölüm birden gidecek ve bu günden sonra dizi sezon finali yapacak.REYTİNGÖLÇERDEN ilginç bir hamle!

FF'nin en iyi yapımcısının sen olduğunu nereden çıkardın? Ayrıca en iyi giriş yapan senin dizin değildi bence en kötü giriş yapan senin dizindi... Rüya görüyor olmalısın...

FF'nin en iyi yapımcısının sen olduğunu nereden çıkardın? Ayrıca en iyi giriş yapan senin dizin değildi bence en kötü giriş yapan senin dizindi... Rüya görüyor olmalısın...

Senin dizinden kat kat iyi Karatayı da gördük

Bir kere şunu bil benim ASIL dizim " OZAN ADMİN KAÇIRILDI " dizisidir. Ve forumun ilk dizisidir. Efsanedir. Senaryosu da gittikçe güzelleşmektedir. KARATAY dizisinin kötü olduğunu farkındaydım ve bitirdim. Ama sen dizin çok kötü bir giriş yapmasına rağmen yok efendim en iyi giriş yapan diziydi, yok en iyi yapımcı benim, demişsin... Gerçekleri görebildim ben ama sen?

Ben sıralamada olmasam bile çekecem bu diziyi

Bir sorum var 2.bölümü bugün çeksem yarın reytinglere girer mi ?

ha ha reyting ölçere bak sen inanılmaz hamle
cümlene acayip güldüm futbol maçı mı bu

dizinin ilerleyen bölümleri iyi olacak olabilir ama ilk bölüm tam bir fiyaskoydu
sadece bir vurulmayla diziyi bitirdin

İlk bölüm çok vasattı hakikaten... 3 verdim ama o da ilk bölüm olduğu için... Eğer 2. bölüm de aynı şekilde olursa 1 vereceğim.

Tmm arkadaşlar dizi kötü bir giriş yapmış olabilir ama mesela TV de kötü giden bir diziye haberlerde tüm hızıyla devam ediyor dizi fenomen oldu gibi şeyler söylerler dizi berbattı demezler.Bu bölümde sayfadaki bazı üyeleri de katıcam