Kanal D Ulan İstanbul - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Son bölümü de izledim. Kesinlikle çok iyiydi. Kısa bir veda mesajı yazıp Ulan İstanbul defterini kapatacağım. :)

Harika bir diziydi Ulan İstanbul. Sıcak yaz gecelerinden soğuk kış akşamlarına çıkmayı başararak da bunu kanıtladı. Bir süre sonra reytingleri düştü, ama sadık kitlesi diziyi bırakmadı. TV'deki son bölümlerinde tekrara bağlamıştı, ama internete geçer geçmez yine eski haline döndü, hatta daha iyisine.

Devrim niteliğinde bir karar aldı, ama olamadı. Kanal D'nin sabırsızlığı, milletimizin cimriliği ve kanalın yanlış politikasıyla birleşince resmen heba oldu. Oysa diğer diziler için de yepyeni bir yol açabilirdi.

Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Sevtap Özaltun, Salih Bademci, Caner Özyurtlu, Zeynep Kankonde, Demet Gül, Beyti Engin, Emre Kınay, Gökhan Kıraç, Gözde Türkpençe ve diğer oyunculara, senarist Uğraş Güneş'e, yönetmen Murat Onbul'a ve 39 bölüm boyunca bizlere harika bir yapım izleten tüm ekibe bir kez daha teşekkür ediyorum ve sabırsızlıkla Mayıs ayında çekilecek olan sinema filmini bekliyorum. :)

@xemrexxx

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son bölümü de izledim. Kesinlikle çok iyiydi. Kısa bir veda mesajı yazıp Ulan İstanbul defterini kapatacağım. :)

Harika bir diziydi Ulan İstanbul. Sıcak yaz gecelerinden soğuk kış akşamlarına çıkmayı başararak da bunu kanıtladı. Bir süre sonra reytingleri düştü, ama sadık kitlesi diziyi bırakmadı. TV'deki son bölümlerinde tekrara bağlamıştı, ama internete geçer geçmez yine eski haline döndü, hatta daha iyisine.

Devrim niteliğinde bir karar aldı, ama olamadı. Kanal D'nin sabırsızlığı, milletimizin cimriliği ve kanalın yanlış politikasıyla birleşince resmen heba oldu. Oysa diğer diziler için de yepyeni bir yol açabilirdi.

Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Sevtap Özaltun, Salih Bademci, Caner Özyurtlu, Zeynep Kankonde, Demet Gül, Beyti Engin, Gökhan Kıraç, Gözde Türkpençe ve diğer oyunculara, senarist Uğraş Güneş'e, yönetmen Murat Onbul'a ve 39 bölüm boyunca bizlere harika bir yapım izleten tüm ekibe bir kez daha teşekkür ediyorum ve sabırsızlıkla Mayıs ayında çekilecek olan sinema filmini bekliyorum. :)

@xemrexxx
belki buda showa geçer :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061

Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Sevtap Özaltun, Salih Bademci, Caner Özyurtlu, Zeynep Kankonde, Demet Gül, Beyti Engin, Gökhan Kıraç, Gözde Türkpençe ve diğer oyunculara, senarist Uğraş Güneş'e, yönetmen Murat Onbul'a ve 39 bölüm boyunca bizlere harika bir yapım izleten tüm ekibe bir kez daha teşekkür ediyorum ve sabırsızlıkla Mayıs ayında çekilecek olan sinema filmini bekliyorum. :)

@xemrexxx
şaka güzel kadınları güldürmekl için yapılır dedi firuz demek ki @Çiğdem- e şaka yapmamak gerekiyor @destere ne de olsa en çirkini :F @cookies

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
kız @Çiğdem- şehriban kocasından boşanıyormuş sen kaparsın artık ya da @destere kapar :F @Aserat @cookies @vadikızı @Harunnn60 @gözlemci
17081_871351549596879_1524831470484056366_n.jpg