Kanal D Ulan İstanbul - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Bu dizinin ayrı bir havası vardı. Her hafta konuk oyuncular ve hikayeleri üstüne koyuyordu. Firuz meselesine odaklandıktan sonra bozmaya başlamıştı. Yine de hafızamda güzel yeri var. Özellikle Dodo'nun öldüğü sahne beni çok etkilemişti. Şimdi yazınca hatırladım da acaba Karlos ölecek mi diye ne gizem yapmışlardı be. :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
7 yaşında mı...

Zamanında kaçırmadan izlerdim, görünce de özlediğimi fark ettim. Tam bölüm olarak izlemem imkansız ama Maşuka sahnelerinden başlayıp şöyle bir yolculuğa çıkayım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu dizinin ayrı bir havası vardı. Her hafta konuk oyuncular ve hikayeleri üstüne koyuyordu. Firuz meselesine odaklandıktan sonra bozmaya başlamıştı. Yine de hafızamda güzel yeri var. Özellikle Dodo'nun öldüğü sahne beni çok etkilemişti. Şimdi yazınca hatırladım da acaba Karlos ölecek mi diye ne gizem yapmışlardı be. :D
En azından eskiden yazın böyle farklı işler de görebiliyorduk şimdi varsa yoksa romantik komedi. Oysa burada aşk da vardı, aile de, aksiyon da, komedi de, heyecan da. :( Bozmuş hali bile çoğu diziye bin basardı ayrıca. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
En azından eskiden yazın böyle farklı işler de görebiliyorduk şimdi varsa yoksa romantik komedi. Oysa burada aşk da vardı, aile de, aksiyon da, komedi de, heyecan da. :( Bozmuş hali bile çoğu diziye bin basardı ayrıca. :A
Yeni kuşak sağolsun. Onlar böyle işleri sevdiği için yapımcılarda her sene aynı filmlerin farklı türevlerini yapıp duruyor.