Ufuk Özkan Tayfun Güneyer'in Sit-Com'unda! Dizi Show Tv'de !

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Kanal D ve Star TV'de 3 sene boyunca yayınlandıktan sonra geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden Geniş Aile dizisinin Cevahir'i Ufuk Özkan'ın yeni dizisi belli oldu.

Son olarak TNT'de Dedektif Memoli dizisini yapan, geçen senelerde de Yılan Hikayesi, Adanalı ve Türk Malı gibi dizilere imza atan yapımcı ve yönetmen Tayfun Güneyer'le anlaştı.

Tayfun Güneyer'in çekeceği sit-com dizisinde başrol oynayacak olan Ufuk Özkan yeni rolünün hazırlıklarına başladı. Show TV'de ekranlara gelecek olan dizinin ismi, oyuncu kadrosu, yayın tarihi ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Az sonra dershaneye gideceğim ve gördüğüm haber iyi oldu :):).Tayfun Güneyer iyi bir senarist ama saçmalıyor sonra niyese Cüneyt İnaydan daha iyi yazdığı kesin bana göre Cüneyt İnay mı ne Geniş Aile senaristi bana göre çok iyi bir senaryo yazmıyor Geniş Aile hariç onuda saçmaladı zaten

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Az sonra dershaneye gideceğim ve gördüğüm haber iyi oldu :):).Tayfun Güneyer iyi bir senarist ama saçmalıyor sonra niyese Cüneyt İnaydan daha iyi yazdığı kesin bana göre Cüneyt İnay mı ne Geniş Aile senaristi bana göre çok iyi bir senaryo yazmıyor Geniş Aile hariç onuda saçmaladı zaten

Tayfun Güneyer mi Cüneyt İnay'dan daha iyi :D

Türk Malı veya Nuri'yi izlemedin herhalde :)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
cüneyt inay parçalar bence:) tayfun güneyer'in esprileri bana göre ilkokul terk:)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Tayfun Güneyer mi Cüneyt İnay'dan daha iyi :D

Türk Malı veya Nuri'yi izlemedin herhalde :)

Türk Malı Geniş Aileye bin kat daha ağır basar bana göre Türk Malı izledim ama takip etmedim genellikle rast gelince bakıyordum ve gayet iyi geldi.Nuri ise 1.bölüme baktım sonra saçmaladı bakmadım yine aradaki komedi diyaloglar iyidi ama saçmalaması bu komediyi söndürdü Adanalı ondan sonra gelmiş geçmiş en iyi dizi Polisiye Dizisi bana göre bazı tatsız olaydan sonra istemedende olsa senaryo sıkıntısı çekti Selin Demiratar için diyorum bunu

Moderatörün son düzenlenenleri:

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
:D tayfun güneyer mümkünse komedi yazmasın diyecektim yazmış inşallah bu güzel olur ufuk özkan rezil olmaz:(

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
:D tayfun güneyer mümkünse komedi yazmasın diyecektim yazmış inşallah bu güzel olur ufuk özkan rezil olmaz:(

Seyretme o zaman adam sen yapmasını istemiyorsun diye yapmıyacak mı !?

Herkesin fikri kendinedir benim fikrimde bu Cüneyt İnay bir güzel dizi yakaladı ve söndürdü zaten görende Geniş Aile oscar ödülü aldı sanacak

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
ben cüneyt inay'ın yazdığı istanbulun altınlarını izlerim geniş aile imdb'de iyi bir puan yüzdesi yakalamış bir dizi :)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
tabi hacı sana göre kötü bana göre iyi tartışmaya hiç gerek yok:)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Dizinin Show tv de tutunması çok zor. Günü perşembe ya da Muhteşem yüzyıl stara geçtiğinde çarşamba olabilir...