Ufak Tefek Cinayetler - Genel Yorum Konusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2014-2015 gibi @Çiğdem ile sana yılanın 2 başı diyorlardı sanırım bu tubacılar. (b) @Forumdash
çiğdemle aynı grupta yer almaktan gurur duyduğum tek kategoriydi anti tbfc :A
Fancık gruplariyla uğraşmadiğim için hatırlayamadım. Ama kpa zamanı forum coşuyordu:A
Sen böyle deyince @Çiğdem-'in Tuba için son peygamber demesi geldi aklıma. :F Hatta ben de yanlış hatırlamıyorsam uyarı almıştım bir kere bunlar yüzünden. :A Ağzına sağlık kraliçenin. :Z
Twetardan @xemrexxx ile bana saydırıp duruyordu ergenler :A :A :A @serhatt @mrt-06 @Yiğitt

xemrexxx in açtığı konulara saydırıyorlardı ben aşk yaşıyormusum forumda ona bacakmısım önce :F Onlara ergen diyormusuz biz kimmişiz hele tubanın kız fanları var erkek yok dediydim ortalığı ayağa kaldırdılar :F Bana cevap verenlerde kız işte haklıyım dedim :A :A :A

Emre ile Harun forumda paylaşıyordu onların bizim hakkımızda dediklerini bir ara o mesajları toplayıp şey edicem ozaman birlikte tekrar güleriz :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,511
Puanı
1,060
Twetardan @xemrexxx ile bana saydırıp duruyordu ergenler ?A:A @serhatt @mrt-06 @Yiğitt

xemrexxx in açtığı konulara saydırıyorlardı ben aşk yaşıyormusum forumda ona bacakmısım önce :F Onlara ergen diyormusuz biz kimmişiz hele tubanın kız fanları var erkek yok dediydim ortalığı ayağa kaldırdılar :F Bana cevap verenlerde kız işte haklıyım dedim ?A:A

Emre ile Harun forumda paylaşıyordu onların bizim hakkımızda dediklerini bir ara o mesajları toplayıp şey edicem ozaman birlikte tekrar güleriz ?A:A
O fanlar gebertseydi keşke sizi :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Twetardan @xemrexxx ile bana saydırıp duruyordu ergenler ?A:A @serhatt @mrt-06 @Yiğitt

xemrexxx in açtığı konulara saydırıyorlardı ben aşk yaşıyormusum forumda ona bacakmısım önce :F Onlara ergen diyormusuz biz kimmişiz hele tubanın kız fanları var erkek yok dediydim ortalığı ayağa kaldırdılar :F Bana cevap verenlerde kız işte haklıyım dedim ?A:A

Emre ile Harun forumda paylaşıyordu onların bizim hakkımızda dediklerini bir ara o mesajları toplayıp şey edicem ozaman birlikte tekrar güleriz ?A:A
Neyse ki Aslıhan onlardan birinin üstünden buldozerle geçti intikam alındı. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aslıhan bombalamaya devam ediyor. :Z @xemrexxx @Harunnn60 @Çiğdem

Ekli dosyayı görüntüle 64880
Ekli dosyayı görüntüle 64881

Bizimki de yeni açıklamayla prim kasmaya devam ediyor. Aslında iki taraftan biri sussa konu kapanacak ve ama ikisi de birbirinden inatçı. :A

Dün hiçbir şeyi takmıyorum diyordun iyice mala bağladı. :F

Ben dün aslıhana neden kızdım çünkü kendisinden daha aşağıda ki seviyelere laf anlatmaya çalışıyordu :A Sen bu mallara bir şey anlatamazsın boşuna yıpratıyor kendisini. :F @Çiğdem @xemrexxx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dün hiçbir şeyi takmıyorum diyordun iyice mala bağladı. :F

Ben dün aslıhana neden kızdım çünkü kendisinden daha aşağıda ki seviyelere laf anlatmaya çalışıyordu :A Sen bu mallara bir şey anlatamazsın boşuna yıpratıyor kendisini. :F @Çiğdem @xemrexxx
Kadında üslup bırakmıyorlar sonra niye böyle yazdı diye sinirleniyorlar. :A