'Ufak Tefek Cinayetler' Finalinin Yıldönümü!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bugün Ufak Tefek Cinayetler ailesi için kötü bir gün. İlk sezonuyla fenomen olduktan sonra çok büyük umutlar ve yeni oyuncularla 2. sezona başlayan dizi, Aslıhan Gürbüz'ün sağlık sorunları nedeniyle diziye verdiği ara ve senaryonun gitgide formunu kaybetmesi nedeniyle reytinglerinin gitgide düşmesinin ardından 11 Aralık'taki 45. bölümüyle ekranlara veda etti.

Bu günü 1 sene önce bu saatlerde, finalin hemen ardından yayınlanan kamera arkası görüntüleriyle anıyoruz. Özlendin Sarmaşık. :(

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bugün twitter'da andık UTC'yi. Çok güzel bir 14 bölümden sonra diziyi mahvettiler. Özellikle 2.sezondaki mantıksız senaryo dizinin sonunu getirdi. Çok üzülüyorum belki de şu an Sarmaşık'ta yılbaşı partisi olan bir bölüm izleyecektik :T Güle güle Sarmaşık sitesi ve ahalisi...

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Aşkı Memnu, İstanbullu Gelin ve Ufak Tefek Cinayetler benim için tüm zamanların en AB dizileri. :bhr:
Merve Aksak ve diğer 3 kadın, entrikalar, zengin hayat, giysiler, çekimler vs. muhteşemdi.
Maalesef ilk 15 bölüm sonrası senaryo bozdu ve çabuk unutuldu dizi. Hatta ben kaç sezon önce olmuş gibi hatırlıyorum, daha geçen sezonmuş.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Çok bozmuştu daha ilk sezonundan, ilk bölümleri çok iyiydi halbuki Allah var. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bugün twitter'da andık UTC'yi. Çok güzel bir 14 bölümden sonra diziyi mahvettiler. Özellikle 2.sezondaki mantıksız senaryo dizinin sonunu getirdi. Çok üzülüyorum belki de şu an Sarmaşık'ta yılbaşı partisi olan bir bölüm izleyecektik :T Güle güle Sarmaşık sitesi ve ahalisi...
Senin Twitter adresin ne ya, ben seni takip ediyorum sanırım. :A

• Beğendim
Reactions: alperuz

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Forumdakiler dışında hatırlayan kalmamıştır diziyi. :A

Güzel başlamıştı yalan yok ama aşırı abartıldı. :A Ve şişirilen her balon gibi çabuk söndü. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bugün aklıma geldi ahhh be ne izlerdim:( Çok anısı var bende bu dizinin çookk.

Umarım ilerde dijital platformda başlar, belki bir gün :X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Finalini izlemediğini hatırladım.

Kesinlikle üst düzey bir işti. Kaliteli, güncel entrika dizisi nasıl yapılır herkese anlattılar. Bölüm başı 2.5 saat olmasına rağmen kendisini izlettiriyordu. Özellikle 'Merve' karakteri harika kurgulanmıştı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Aserat 'ın tavsiyesiyle bir kaç bölüm yayınlandıktan sonra başlamıştım diziye. İlk sezon harikaydı ve unutulmayacak diziler arasında yerini aldı. Güzel bir işti :D

• Beğendim
Reactions: Aserat