'Ufak Tefek Cinayetler' Final Yapıyor!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Allah belanı versin Star. Güzelim dizi 50'yi göremeden 1.5 hafta sonra bitecek mi yani? Bu kadar basit mi? :eek: Senarist finali nasıl toparlayacak şimdi. Bari 50'yi görseydi de üzülmezdim. :( @xemrexxx @ozmoturk
2019 Da yayın yapamaz diyorum 1 yıldır :A Ocakta 1 bölüm bile verseydi benim sözüm düşecekti oyüzden Aralıkta bitmesi iddia ettiğim gibi en siabetlisi olmuş zaten bitecek bari beni yalancı çıkarmasınlar :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,337
Puanı
1,060
@cookies Gelmiş şuan en çok ona seviniyorsun bence :A :A :A
Dsm63AzXQAAISq3.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,112
Puanı
1,061
2019 Da yayın yapamaz diyorum 1 yıldır :A Ocakta 1 bölüm bile verseydi benim sözüm düşecekti oyüzden Aralıkta bitmesi iddia ettiğim gibi en siabetlisi olmuş zaten bitecek bari beni yalancı çıkarmasınlar :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx
8 Ocak'ta bitecek diye dedikodu çıkmıştı keşke öyle olsaydı da çatlamana hep birlikte tanık olsaydık. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Her ne kadar senaryo bozulsa da hala kaliteli bir dizi. Meriç Acemi çok büyük hatalar yaptı. En başta olan hata Oyanın hep geri planda kalması oldu. Ben Oyanın hiç bir zaman bir Merve ettiğini ne yazık ki görmedim. Senarist eğer 2. sezonda erkek karakterler yerine Oyanın Sarmaşıktaki yükselişini ve karakterinin değişimini gösterseydi daha iyi olurdu ve bu konumda olmazdı dizi. Keşke 5 10 bölüm daha devam etseydi de her şeyi rahatça açığa çıkarsaydı senarist dizide. Açığa çıkacak bir çok olay var daha. Neyse hayırlısı diyelim. Türk televizyonları bir kalite daha gördü. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,277
Puanı
1,061
Kurtulduk şu kokonalardan. :Z

Şimdi sıra Jest Sosyete var @Aserat :A :A :A @serhatt
Aaa hemen yenileri gelir merak etme :A :A :A

Yok gelmesin çok doluyum :A

2 gün önce aynı konuyu açmıştım ne tesadüf :A

Sen önce doğru yazmayı öğren de. :A Geçen hafta 5.91 reyting aldı çok beklersin. :Z

Senden de tez zamanda kurtulsak. :A
sevinenlere tepkim.ss
sgdgdsgsd.png