'Ufak Tefek Cinayetler' Final Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
utc_s2_title_16x9.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'den kötü haber!

Başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Mert Fırat, Osman Sonant, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ, Ushan Çakır, Duygu Sarışın, Tansu Biçer ve Hayal Köseoğlu'nun paylaştığı dizi, son haftalarda düşen reytingleri nedeniyle 45. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı.

Ufak Tefek Cinayetler, final bölümüyle 11 Aralık Salı 20.00'de Star'da!

Kaynak: Birsen Altuntaş

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,516
Puanı
1,060
İlk sezondan bozmuştu daha çok normal.. Mahvetti yine Ay Yapım ve senaristi!!

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Oha bari 50.bölümde olsaydı.. :( Ama son zamanlarda ağır saçmaladı ana konudan acayip uzaklaştılar, daha 2 cinayet bile aydınlatılmadı o yüzden bitsin artık kızmayacağım. Bu Meriç midir nedir bu kadının yazdığı dizilerden uzak durun. :A

İlk efsane 14 bölüm ve 4 kadın muhteşem oyunculuğu hep aklımda kalacak.:bhr::Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oha bari 50.bölümde olsaydı.. :( Ama son zamanlarda ağır saçmaladı ana konudan acayip uzaklaştılar, daha 2 cinayet bile aydınlatılmadı o yüzden bitsin artık kızmayacağım. Bu Meriç midir nedir bu kadının yazdığı dizilerden uzak durun. :A

İlk efsane 14 bölüm ve 4 kadın muhteşem oyunculuğu hep aklımda kalacak.:bhr::Z
Geçen sezon bitmeden dedim 2019 da olmayacak diye :A :A :A @serhatt @sokak sanati @xemrexxx @kerem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Allah belanı versin Star. Haberi bekliyordum ama zamanında sana o kadar para kazandıran diziden 2 haftada kurtulacak kadar vicdansız olacağını düşünmemiştim. En azından 50'yi görmeliydi. Şimdi Meriç Acemi hayatta toparlayamaz konuları. Maalesef Aslıhan Gürbüz'ün başına gelenler ve senaryonun batması yüzünden çok yazık oldu. Keşke tek sezonda kalsaydı. Özellikle ilk 14 bölümüyle televizyon tarihine adını yazdırdı ama böyle apar topar bir veda olmamalıydı. :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Allah belanı versin Star. Haberi bekliyordum ama zamanında sana o kadar para kazandıran diziden 2 haftada kurtulacak kadar vicdansız olacağını düşünmemiştim. En azından 50'yi görmeliydi. Şimdi Meriç Acemi hayatta toparlayamaz konuları. Maalesef Aslıhan Gürbüz'ün başına gelenler ve senaryonun batması yüzünden çok yazık oldu. Keşke tek sezonda kalsaydı. :(
Meriç acaba bu kadar zamanda neden toparlayamadı konuyu. Bence Star doğru olanı yaptı. Ay yapım ve meriç diziyi batırdı. Yok geliyor şebnem karakteri diye birisi, siz boşanırsanız o çocuk miras alır filan ne saçma senaryolar bunlar ya. Oyuncular bile sıkıldı artık, Pelin Merve filan hepsi bitse de gitsek havasındalar son bölümde iyice belli oldu.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Meriç acaba bu kadar zamanda neden toparlayamadı konuyu. Bence Star doğru olanı yaptı. Ay yapım ve meriç diziyi batırdı. Yok geliyor şebnem karakteri diye birisi, siz boşanırsanız o çocuk miras alır filan ne saçma senaryolar bunlar ya. Oyuncular bile sıkıldı artık, Pelin Merve filan hepsi bitse de gitsek havasındalar son bölümde iyice belli oldu.
Dün 8 Ocak deniliyordu ona bile razıydım. Şimdi iki bölümde nasıl final havasına gireceğiz. :(

O kadar reklam ve yurt dışı geliri getiren dizinin böyle yangından mal kaçırır gibi bitmesinin altında başka nedenler arıyorum ister istemez.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,120
Puanı
1,059
Arkadaşlar az önce Ay Yapım’ı ve Star’ı aradım böyle bir şeyin doğru olmadığını söylediler. Dizimiz 0,85 reyting bile alsa en az 3 sezonluk anlaşma var ortada lütfen biz düşman çatlatmaya devam edecez :F :F

2.sezon başlamadan önce neler söylendi yok zirvede olacak, yok harika olacak :F En başından belliydi bu sezon erkenden biteceği :A

Star’a beddua edeceğinize Ay Yapım’a, Meriç’e laf edin :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Oha, bu kadar erken mi? :eek: Ocak ayında final demişlerdi, senaryoya göre (2019 gidip gelmesinden dolayı) oraya bağlanıp bitecek denmişti.

Çok üzüldüm, ilk sezonu efsaneydi. Bu sezon bozdu, çoğu bölüm eski tadı alamasam da kesinlikle ekranlara yeni bir soluk getirdi. Tüm ekibin emeklerine sağlık, Meriç Acemi'nin ilk sezon kalemine de sağlık. Keşke tek sezonluk, efsane bir iş olsaydı...