Ufak Tefek Cinayetler 25. Bölüm Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bölüm bitti gerçekten bomboş bi bölümdü reytingler düşerse şaşırmam
Bölümün başına ve sonuna hafif hareketlilik verdiler gerisi boş :A
Bence yine iyi reyting alır.
Bomba gibi bir fragman gelmezse haftaya reytingi etkilenir. Dizinin ilk yarım saati ve son 1 saatine baktım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Bölümün başına ve sonuna hafif hareketlilik verdiler gerisi boş :A
Bence yine iyi reyting alır.
Bomba gibi bir fragman gelmezse haftaya reytingi etkilenir. Dizinin ilk yarım saati ve son 1 saatine baktım.
geri kalanına bakmasan da olur

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
geri kalanına bakmasan da olur
Hızlamdırılmış turla izlerim :A televizyondan bakmasam bölümü 20 dakikada bitirirdim herhalde internetten :F

ilk bölümlerde her sahneyi ince detayına kadar izlerdim. Şimdi atlamak istiyor insan :T:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Hızlamdırılmış turla izlerim :A televizyondan bakmasam bölümü 20 dakikada bitirirdim herhalde internetten :F

ilk bölümlerde her sahneyi ince detayına kadar izlerdim. Şimdi atlamak istiyor insan :T:
Sıkmaya başladı artık,ah nerde o ilk bölümlerdeki tat :(

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sıkmaya başladı artık,ah nerde o ilk bölümlerdeki tat :(
Ben herzaman 1 sezonluk işler tercih ederim yada reytingi az olan çünkü tadında bitiriyorlar :A uzatılınca böyle tadsız oluyor.

8. Gün mesela hiç sıkmıyor, aa ben Utc den önce izlemiştim bölümü. Birazdan yorumumu yaparım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Ben herzaman 1 sezonluk işler tercih ederim yada reytingi az olan çünkü tadında bitiriyorlar :A uzatılınca böyle tadsız oluyor.

8. Gün mesela hiç sıkmıyor, aa ben Utc den önce izlemiştim bölümü. Birazdan yorumumu yaparım.
Doğru yoldasın,devam et :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Şaka gibi 3.5 saat boyunca bir olay bile olmadı. Bölüm başında bir öpüştüklerini gördü en heyecanlı kısım oydu onun dışında bomboş bir bölüm yapmışlar. Bende zannettim bölüm sonu Oya'nın başına bir şey gelir. O kadar saat heyecansız sahneler koymuşlar :bağır:

Gelecek hafta izletmeyeceğim tv'den protesto ediyorum diziyi. :A @serhatt @Ahmed @kerem
Direkt kapatıyordum da senin için devam ettim. Resmen fiyaskoydu..

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aa yok ben almıyayım yada dur bilemedim :F
Tek Puhu Tv demi yayınlanıyor? üye falan olmakmı gerekiyor?
8. Gün bitmek üzere. Çarşambaları bir şey izlemiyorum. Ogüne bakabilirim. Biraz araştırayım, türünü ve başrollerini falan.
Puhu Tv'den izleniyor evet. Üye olmana gerek yok açıp izliyorsun istediğin zaman. Başrolünde Haluk Bilginer var o yeter zaten gerisine bakmana gerek yok :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sıkıcı bir bölümdü. Fragmanları hazırlanırken öyle 'bomba' gibi hazırlanıyor ki baya beklentiye giriyoruz, içerik gelince sıkılıyoruz. Boş sahneler o kadar fazlaydı ki. :(

Merve sonunda net olarak Oya ve Serhan'ı öğrendi. Garajda ikisini sarılırken gördü, arabayla Oya'ya çarpmaya çalıştı öylesine bi. :A

Mehmet de Arzu ve o adamın ilişkisini öğrendi, geldi saçma sapan triplere girdi. Sanki hiç Burcuyla olmamış gibi...

Son sahnede Merve, Oya'nın evine geldi. Yüzleşme çıkar umarım. :X

Gökçe Bahadır'ın söylediği 'Medcezir' de çok güzeldi. :bhr: