UEFA Konferans Ligi H Grubu 5.Hafta Nordsjælland - Fenerbahçe

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hatası var ama bu hocanın 2. olduğunuz sezonda geneli Türk oyuncularından oluşan kadroda daha iyi etkisi vardı.Takımın kaptanı takımın önüne geçerse hoca istediğini yapmaya çalışsın bu takımla başarılı olamaz ki reis..
Ben yenerdim
lisedeyken 5-0 dan 5-5 yaptım

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hatası var ama bu hocanın 2. olduğunuz sezonda geneli Türk oyuncularından oluşan kadroda daha iyi etkisi vardı.Takımın kaptanı takımın önüne geçerse hoca istediğini yapmaya çalışsın bu takımla başarılı olamaz ki reis..
bende en iyi teknik direktör kitabı var
irlandadan aldığım

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
İsmail Kartal ben hiçbir zaman övmedim.. 15 de 15 yaparkende zerre katkısı yokdu.

Fenerbahçe yi makine gibi düşünelim..
Tuşa bastığınızda makine sağlam şekilde çalışıyordu. Kaliteli ve becerikli ayaklarla maçlar bir şekilde alındı...Ama makinenin 3 parçası bozulunca, makine çöktü...

İsmail Kartal hiçbir B Planı yok...
Oyuncu değişikşikleri tamamen hatalı ve herzaman geç kalıyor..
Oyunu değiştirecek hiçbir hamlesi olmuyor..

O yüzden makine bozulduğunda bile onu en verimli kullanabilecek bir hoca lazım bu takıma..
Duygusallıktan çıkıp, camiya evladı ayaklarından kurtulmamız lazım!
Ve kesinlikle sağlık ekibininde değişemesi lazım, resmen Şehir Hastanesi Acili Gibi Takım!

@12.Adam @Yakamoz-Asi @bazinga @Dosi @mesmeso

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
İsmail Kartal ben hiçbir zaman övmedim.. 15 de 15 yaparkende zerre katkısı yokdu.

Tuşa bastığınızda makine sağlam şekilde çalışıyordu. Kaliteli ve becerikli ayaklarla maçlar bir şekilde alındı...Ama makinenin 3 parçası bozulunca, makine çöktü...

O yüzden makine bozulduğunda bile onu en verimli kullanabilecek bir hoca lazım bu takıma..
Ve kesinlikle sağlık ekibininde değişemesi lazım, resmen Şehir Hastanesi Acili Gibi Takım!

✍️mı atarım.Çare Ersun Yanal…

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061

✍️mı atarım.Çare Ersun Yanal…

Yorumun harika olmuṣ abi ama hemen yeni teknik direktöre gerek var mı? Yani kendini düzeltemez mi?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eagle hocamızın balonu çabuk söndü. Doğrusu beni çok şaşırtmıştı sezona aşırı iyi başlayarak. Her ne kadar rakipler zayıf olsa da, başarıdaki en büyük pay kadro kalitesi olsa da 19'da 19 yapmak her hocanın harcı değil. Fakat işler biraz terse gidince takım fena dağıldı. Teknik kadrodaki liyakatsizlik de fazlasıyla can sıkıcı. Tokatspor kaleci antrenörüyle falan olmaz bu işler. Bundan sonra da toparlamamız zor olacak. İsmail Kartal'ın bu baskıyla baş edebileceğine inanmıyorum. Aralık sonu Galatasaray'dan da iki kez fark yer iyice dağılırız.

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Eagle hocamızın balonu çabuk söndü. Doğrusu beni çok şaşırtmıştı sezona aşırı iyi başlayarak. Her ne kadar rakipler zayıf olsa da, başarıdaki en büyük pay kadro kalitesi olsa da 19'da 19 yapmak her hocanın harcı değil. Fakat işler biraz terse gidince takım fena dağıldı. Teknik kadrodaki liyakatsizlik de fazlasıyla can sıkıcı. Tokatspor kaleci antrenörüyle falan olmaz bu işler. Bundan sonra da toparlamamız zor olacak. İsmail Kartal'ın bu baskıyla baş edebileceğine inanmıyorum. Aralık sonu Galatasaray'dan da iki kez fark yer iyice dağılırız.

@Yakamoz-Asi @The_Erinch

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,338
Puanı
561
Utanç verici maglubiyet. Fenerbahceliyim demeye utanmıyorum ama sinir krizi geciriyorum. Adı şanı duyulmamış takımlara bu şekilde yenilmek aşırı tiksindirici durum. Türkiye lig maçlarına zaten derbi harici bakmıyorum yakında Avrupa ligi maçlarını da izlemeyecegim.

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,338
Puanı
561
Hemen İsmail Hoca gitsin felan denmiş ama yeni hoca gelse ne yapacak ki. Her yenilgide hoca göndermek yanlış. Takımda yanlış giden tek birşey yok. Aldığı galibiyetlerde çok güzel oynayarak gitmedi. Takımda takım ruhu yok. Kadroyu yapan %100 hoca ise gitsin şimdi gitsin ama kulüple bağlantısı var. Tek başına hoca gitsin demekle olmuyor. Ahh Aziz Yıldırım ahh.

• Beğendim
Reactions: Dosi

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Hemen İsmail Hoca gitsin felan denmiş ama yeni hoca gelse ne yapacak ki. Her yenilgide hoca göndermek yanlış. Takımda yanlış giden tek birşey yok. Aldığı galibiyetlerde çok güzel oynayarak gitmedi. Takımda takım ruhu yok. Kadroyu yapan %100 hoca ise gitsin şimdi gitsin ama kulüple bağlantısı var. Tek başına hoca gitsin demekle olmuyor. Ahh Aziz Yıldırım ahh.
Yıldızlara bu kadar bel bağlar , çözüm üretemez seyirci gibi izlersen bal gibi dersin.Ahhhh Ersun Hocam ahhh. 😞

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,300
Puanı
1,060
1 maç üzerinden değerlendirme yapmak çok yanlış. Tamam takım çok kötü oynadı ama önemli olan buradan gerekli tecrübeleri çıkarmak. Mesela İsmail'den kesinlikle stoper olmayacağını gördük.

Ayrıca Cengiz'e verilen 15 milyon euro da kesinlikle sezonun en büyük kazığı oldu.

Sakatlıktan dönen oyuncular geri gelince yeniden yükselişe geçeceğiz. :)

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
1 maç üzerinden değerlendirme yapmak çok yanlış. Tamam takım çok kötü oynadı ama önemli olan buradan gerekli tecrübeleri çıkarmak. Mesela İsmail'den kesinlikle stoper olmayacağını gördük.

Ayrıca Cengiz'e verilen 15 milyon euro da kesinlikle sezonun en büyük kazığı oldu.

2 ay önce tecrübe çıkaramayan şimdi mi çıkaracak ?

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Takım işi olduğunu düşünüyorum. Çürük elma varsa tabi ki ayırmak gerekm
Düşünsene 4 1 geridesin, biri ofsayt olsada 2 gol atan forvetini çıkarıp forvet alıyorsun tekrardan 🤯🤯
------

Cengiz konusunda kesinlikle katılıyorum. Adam futbol oynamayı unutmuş...