Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
thumbnail_1403098105.jpg

Yeni sezonda atv'de ekrana gelecek olan fenomen dizi Arka Sokaklar'ın yeni sezonunda Uğur Pektaş sürprizi!

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Müge Boz ve Alp Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz'un oturduğu Erler Film imzalı Arka Sokaklar'ın 10.sezonunda dizide Murat karakterini canlandıran ve geçtiğimiz sezon diziden ayrılan Uğur Pektaş yeniden kadroya dahil oldu.

Arka Sokaklar, 10.sezonuyla Eylül'de atv'de!

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Şu diziden kurtulacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum :A Biz bıktık onlar bıkmadı :A
Bu ülkede en iyi polisiye dizi Behzat Ç. idi tabi millet kaliteden anlamayınca böyle basit ve kalitesiz diziler uzuyorda uzuyor, Behzat Ç. gibi dizilerde hak ettiği değeri bulamıyor, ne diyim yazık...

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu dizi ciddi ciddi başlıyor mu ATV'de neden hala inanasım gelmiyor. :A

Akasya Durağı gibi oldu o da bitti sonra yeniden başlıyoruz dediler herkes yas tuttu. :F

Ben bu adam dizide öldü sanıyordum. :D Hanımı öldüydü herhalde....

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlker İnanoğlu ve bu adam da habire giriyor çıkıyor yalama oldu resmen. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
50. girişi olmuştur herhalde, girip çıkmaya doyamadı resmen. :A
Bu dizi ciddi ciddi başlıyor mu ATV'de neden hala inanasım gelmiyor. :A

Akasya Durağı gibi oldu o da bitti sonra yeniden başlıyoruz dediler herkes yas tuttu. :F

Ben bu adam dizide öldü sanıyordum. :D Hanımı öldüydü herhalde....
Rolünün evlenmesi nedeniyle çıkmıştı diziden. :)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İlker İnanoğlu ve bu adam da habire giriyor çıkıyor yalama oldu resmen. :F
Sesli güldüm. :F

Valla adam şanslı bak Gamze Özçelik ölerek ayrıldı daha geri dönemiyor iyi ki Engin ölmedi o da 11. sezonda Amerika'dan İstanbul'da tayini çıkar. :A

Edit: ölmemiş. .ss

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sesli güldüm. :F

Valla adam şanslı bak Gamze Özçelik ölerek ayrıldı daha geri dönemiyor iyi ki Engin ölmedi o da 11. sezonda Amerika'dan İstanbul'da tayini çıkar. :A

Aynen öyle olur bak her sezon muhakkak dönüyor. :F Zaten o adam babasına güveniyor. :F Bir ara Doktorlar'ın yeni versiyonu için diziden ayrılmıştı Doktorlar bittikten hemen sonra yine geçmişti. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aynen öyle olur bak her sezon muhakkak dönüyor. :F Zaten o adam babasına güveniyor. :F Bir ara Doktorlar'ın yeni versiyonu için diziden ayrılmıştı Doktorlar bittikten hemen sonra yine geçmişti. :A
Keşke benim de babam yapımcı olsaymış bir sene dinlenirim bir sene diziye girip oynarım. :A

Farklı bir projede yer verse bari mesela yanlış bilmiyorsam Alev Alev de Erler Film dizisiydi onda oynadıydı. :D

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Keşke benim de babam yapımcı olsaymış bir sene dinlenirim bir sene diziye girip oynarım. :A

Farklı bir projede yer verse bari mesela yanlış bilmiyorsam Alev Alev de Erler Film dizisiydi onda oynadıydı. :D
Evet o dizide rol almıştı bir de ama adamın kaderi ya Arka Sokaklar ya da doktor dizisi. :F

Küçük Ağa devam etseydi orada bile oynardı adam. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Şu diziden kurtulacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum :A Biz bıktık onlar bıkmadı :A
Bu ülkede en iyi polisiye dizi Behzat Ç. idi tabi millet kaliteden anlamayınca böyle basit ve kalitesiz diziler uzuyorda uzuyor, Behzat Ç. gibi dizilerde hak ettiği değeri bulamıyor, ne diyim yazık...
Bu kadar saçma sapan bir yorum görmedim. İzlemesen zaten kurtulma gibi bir durumda söz konusu olmaz.

Neyse uğur pektaş diziye renk katacaktır. Umarım yeni eşi leyla diziye dahil olmaz.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu kadar saçma sapan bir yorum görmedim. İzlemesen zaten kurtulma gibi bir durumda söz konusu olmaz.

Neyse uğur pektaş diziye renk katacaktır. Umarım yeni eşi leyla diziye dahil olmaz.

olmuyor gülcan arslan zaten o aşk senaryosunuda kanal d yazmış erler filmin senaristleri yazmamış bilende bir tek başrol oyuncuları cevher işinide

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
@papuleoo
Ben genel anlamda söylüyorum, yerli dizilerden şimdiye kadar en fazla 30-35 tane kaliteli bir dizi çıkmıştır gerisi çöp, bu ülkede ne zaman kalitesi yüksek bir dizi çıksa kaliteli dizi düşmanı izleyiciler tarafından izlenmiyor anca böyle basit konulu ve sakız gibi uzatılan diziler izleniyor niyeyse o anlamda söylemiştim bu dizinin neyi var da o kaliteli dizilerden daha uzun sürüyor. Ben orada düşüncemi söylemişim, orada saçma falan vs. deme gibi bir hakkın olduğunu düşünmüyorum, neyse bu konuyu uzatıp, tartışma yaratmak gibi bir niyetim yok herkes ne düşünüyorsa o.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@papuleoo
Ben genel anlamda söylüyorum, yerli dizilerden şimdiye kadar en fazla 30-35 tane kaliteli bir dizi çıkmıştır gerisi çöp, bu ülkede ne zaman kalitesi yüksek bir dizi çıksa kaliteli dizi düşmanı izleyiciler tarafından izlenmiyor anca böyle basit konulu ve sakız gibi uzatılan diziler izleniyor niyeyse o anlamda söylemiştim bu dizinin neyi var da o kaliteli dizilerden daha uzun sürüyor. Ben orada düşüncemi söylemişim, orada saçma falan vs. deme gibi bir hakkın olduğunu düşünmüyorum, neyse bu konuyu uzatıp, tartışma yaratmak gibi bir niyetim yok herkes ne düşünüyorsa o.
Sorun sen ben değil kim olursa aynı tepkiyi veririm.

Bir işin kaliteli olduğunu sen mi belirliyorsun? Bir kriteri mi var? Hangi diziler kaliteli hangileri kalitesiz? Bu tarz söylemlerin cevabını veremezsin. Sonra kalkıp izlediğimiz dizilere kalite diğerlerine kalitesiz demek saçma değil de nedir? Lütfen izlemiyorsan bile kalitesiz deme senin de böyle bir hakkın yok.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

İzlemesi gerekmez bence,her kanalı açtığında o dizi varsa sıkılması normal olabilir.

Sorun sen ben değil kim olursa aynı tepkiyi veririm.

Bir işin kaliteli olduğunu sen mi belirliyorsun? Bir kriteri mi var? Hangi diziler kaliteli hangileri kalitesiz? Bu tarz söylemlerin cevabını veremezsin. Sonra kalkıp izlediğimiz dizilere kalite diğerlerine kalitesiz demek saçma değil de nedir? Lütfen izlemiyorsan bile kalitesiz deme senin de böyle bir hakkın yok.

Tepkinin çok aşırı olduğu için söylüyorum yoksa tartışmaya karışmak gibi bir niyetim yok, ifade edilmek istenen sanırım şu, niye daha çok izlenen diziler devam etmedide Arka Sokaklar devam ediyor denmek istendi.

Ama şöyle bir şey var @Castei Arka Sokaklar ve genellikle tüm erler film dizilerinde hangi bölümden başlarsan başla izleyebilirsin, ondan devam etmesi bu kadar normal yabancı dizilerin çoğuda böyle zaten.

Son düzenleme: