'Uğur Aslan ile Afara'nın İlk Bölüm Konukları Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,145
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FQYQYQCX0AQRL_a

'Uğur Aslan ile Afara'nın ilk bölüm konukları belli oldu!

Yapımcılığını Poll Production'un, sunuculuğunu Uğur Aslan'ın üstlendiği ve ünlü isimler eşliğinde muhteşem şarkılar ile izleyiciye unutulmaz anların yaşatılacağı programın ilk bölümüne Tolgahan Sayışman, Yasemin Sakallıoğlu ve Haluk Levent konuk oluyor.

Afara, canlı yayınla bu gece 00.15'te Kanal D'de başlıyor!

• Harika
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,621
Puanı
860
Biraz alakasız olacak ama Beyaz Show'a izleyici olarak gitmek ücretli miydi, hatırlıyor musun? :A Bu program ücretli ve bilet fiyatı 100 TL'ymiş.
Beyaz Show davetiye usulüydü. Arayıp belli bir sayıda davetiye isteniyordu onlarda veriyordu. Tabii üniversite kulüpleri bunu 15-20 lira gibi bir fiyata satıyordu. Uzaktan gelenler araba parası falan 100 lira gibi bir ücret veriyordu.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Biraz alakasız olacak ama Beyaz Show'a izleyici olarak gitmek ücretli miydi, hatırlıyor musun? :A Bu program ücretli ve bilet fiyatı 100 TL'ymiş.
Hatırlıyorum da Ankara'dan Beyaz Show için turlar düzenlenirdi, günübirlik İstanbul turu yapılır ardından o gece Beyaz Show'a gidilir ve program sonunda Ankara'ya dönülürdü. Tabi bu turlar da 200-250 gibi ücretti ama bence program ücretinden ziyade gidiş-dönüş ücreti ve oralarda gezi ücretleri dahildi.

Programın ücreti de bence gayet makul bu arada...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,145
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beyaz Show davetiye usulüydü. Arayıp belli bir sayıda davetiye isteniyordu onlarda veriyordu. Tabii üniversite kulüpleri bunu 15-20 lira gibi bir fiyata satıyordu. Uzaktan gelenler araba parası falan 100 lira gibi bir ücret veriyordu.
Öğrencilere en azından uygun bir fiyat ile bilet veriliyormuş, burada sadece tek bir bilet var o da 100 TL. Öğrenci vs. fiyatı olsa bilet alıp gitmeyi düşünüyordum. :A Teşekkürler bu arada.
------
Hatırlıyorum da Ankara'dan Beyaz Show için turlar düzenlenirdi, günübirlik İstanbul turu yapılır ardından o gece Beyaz Show'a gidilir ve program sonunda Ankara'ya dönülürdü. Tabi bu turlar da 200-250 gibi ücretti ama bence program ücretinden ziyade gidiş-dönüş ücreti ve oralarda gezi ücretleri dahildi.

Programın ücreti de bence gayet makul bu arada...
O dönem tur ile gelmek ve gezmek için 200-250 bence uygunmuş ama bu programda sadece bir fiyat olması kötü bence. Öğrenci 70-80 vs. olabilirmiş diye düşünüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060
Hiç sevmiyorum şu adamı. Programının da başarılı olacağını sanmıyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Öğrencilere en azından uygun bir fiyat ile bilet veriliyormuş, burada sadece tek bir bilet var o da 100 TL. Öğrenci vs. fiyatı olsa bilet alıp gitmeyi düşünüyordum. :A Teşekkürler bu arada.
------

O dönem tur ile gelmek ve gezmek için 200-250 bence uygunmuş ama bu programda sadece bir fiyat olması kötü bence. Öğrenci 70-80 vs. olabilirmiş diye düşünüyorum. :A
Öğrenciler için daha uygun bir ücret belirlenebilir tabi. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Hadi Haluk Levent ve Yasemin Sakallıoğlu bir şekilde anlaşılabilir ama neden Tolgahan Sayışman. :A Bu arada Poll programlarının klasikleşmiş ilk bölüm konuğu Melek Mosso'yu görememek üzücü ama ileride illa çıkacaktır. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,145
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hadi Haluk Levent ve Yasemin Sakallıoğlu bir şekilde anlaşılabilir ama neden Tolgahan Sayışman. :A Bu arada Poll programlarının klasikleşmiş ilk bölüm konuğu Melek Mosso'yu görememek üzücü ama ileride illa çıkacaktır. :A
Bu kaliteli programda onun ismi dahi geçmez, ne konuğu. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,145
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haydi canım Melek, Poll'ün tüm programlarına çıktı (Benzemez Kimse Bize sayılmaz, 2 bölümde kalmasa ona da çıkardı :A) bu yüzden buna da çıkar ve çok keyifli dakikalar yaşatır. :bhr:
İbo Show, BKB ve ŞBS'nin o kadar iyi olduğu söylenemez, o yüzden normal. :A Ayrıca çıkınca çok keyifli dakikalar yaşatmaz, izleyicinin kulaklarını kanatır. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
İbo Show, BKB ve ŞBS'nin o kadar iyi olduğu söylenemez, o yüzden normal. :A Ayrıca çıkınca çok keyifli dakikalar yaşatmaz, izleyicinin kulaklarını kanatır. :A
Başka program kalmadı ki. :A Volkan Konak'a da çıkmıştı. :A Ya ya ne demezsin, bunu senden başka düşünen yok. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
860
Yakında çıkar :Z :bhr: kulaklarımızı temizlesin :Z :love1: @Emre Ozansoy

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş