Two and a Half Men Yıldızından Şok Açıklama: "Diziyi İzlemeyi Bırakın"

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,738
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Two and a Half Men dizisiyle şöhrete kavuşan ve bu yıl yayınlanan 10. sezon kadrosunda da yer almayı sürdüren 19 yaşındaki Amerikalı oyuncu Angus T. Jones dizisiyle ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bir din grubu için hazırlanan bir video kaydı ortaya çıkan oyuncu videoda CBS'de yayınlanan ve kendisinin başrol olduğu Two and a Half Men için "kirli" ifadesini kullandı. "Eğer Two and a Half Men izliyorsanız izlemeyi bırakın ve ben bu dizide olmak istemiyorum. Lütfen diziyi izlemeyi bırakın ve kafanızı kirli şeylerle doldurmayın. İnsanlar sadece eğlence olduğunu söylüyorlar ama televizyonun insan beyni üzerindeki etkisini araştırın. " dedi.

Bu ilginç açıklamalar şok etkisi yaratırken olay dünyada en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz yıl Charlie Sheen de diziden olaylı bir şekilde diziden ayrıldı. Onun yerine gelen Ashton Kutcher'in dizinin 11. sezonunu istemediği ve bu yüzden dizinin bu yıl final yapma ihtimalinin yüksek olduğu konuşuluyordu. Bu gelişmeyle dizinin sonunun artık daha da yakın olduğunu söyleyebiliriz. Amerika'da basındaki dedikodulara göre yapımcı Angus T. Jones'in bulunduğu sahneleri çıkarma kararı almış ve bundan sonraki bölümlerde yer almayabilirmiş...

Angus T. Jones bölüm başı aldığı 300.000$ ile dünyanın en çok kazanan çocuk yıldızlarından biriydi...

121127AngusJones_6953499.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzliyorum cinsellik baya ön planda dizide...Espirilerde buna dayalı Ashton K.'da cinsellik üzerine secilmiş bi oyuncu kesin.Kızlar seviyor diye adamı gören herkes aşık oluyor.Alan zaman zaman Wlater'a gay olsak filan bile diyor.CBS'nin logosuna bakıp bazi şeylerle bağdaştirtirip yorumu sivriltebilirimde :X:X Boşa laklak yapmim sabah sabah:X