Klasik Two and a Half Men - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
6x21 6x22 6x23 6x24 (Sezon Finali)

Son 4 bölüm baya iyiydi. Dizi yeni bir yön kazandı, hoşuma gitti bu durum. :)

6x22'de asıl büyük dönüşüm yaşandığı için 1 puan fazladan verdim. :)

Tek tek komik sahneleri hatırlamıyorum ama bölümler gayet eğlenceliydi. :D Sezon finalinde Herb çok iyiydi. :D

Charlie baya değişti ya hiç beklemezdim. Gerçi daha önce Mia ile de benzer şeyler olmuştu ama Chelsea ile baya hızlı gelişti sanki. Bu arada ben Mia'yı daha çok sevmiştim onu da söyleyim ama Chelsea'ye de ısınmaya başladım. :):)

Chelsea'nin Charlie'ye taşınması baya iyi oldu. Charlie'nin de Chelsea'nin eski evi kiralaması komikti. :D

8/10 9/10 8/10 9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
12x1

Son sezona fazla beklemeden başlamak istedim.

İyi de bir başlangıç oldu.

İlk başta Alan'ın Pretty İn Pink filminde kendisi gibi giyinmesi ve o filmde oynadığı karakteri övmesi güldürdü :D Sonuda bayaa iyi bitti :D
8/10

12x2

Yine dizinin standart bölümlerinden biriydi.

Alan'ın kadın gibi davrandığı sahneler çok iyiydi :D Alan ve Walden evlendi bakalım Alan'ın bu davranışları devam ederse güzel olabilir :D

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
12x3

Alan'ın yıldızlaştığı bölümlerden biriydi yine.

Alan'ın kadın gibi davranışları manyak ya sesli güldürüyor hep :D Adam evlenince hemen kadın oldu resmen :D
8/10

12x4

Ortalama bir bölümdü.

Tamda Matthew Mcconaughey hakkında araştırma yaparken, onun hakkında espri yapmaları güldürdü :D Onun dışında annenin bebeği vermemesi kötü oldu :(

7/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
12x7

Sezonun en iyi bölümüydü. Alan'ın kadınların arasına giriş şekli ve sonrasında yaptığı haraketler filan güldürdü :D Sonunda da kahkaha attım resmen :D

9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
12x9

Son bölümlerde Alan tek başına sırtlıyor diziyi, her hareketi sesli güldürüyor :D Spor salonundaki halleri ve sondaki hali kahkaha attırdı :D

9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
12x13

Çok komik bir bölümdü. Walden ve Alan ikiside süperdi :D Özellikle sonda Alan seslininde seslisi güldürdü :D

9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
12x15 12x16

Efsanenin final bölümünüde izleyip bitirdim. Son sezonu 1 haftada bitirdim, öyle izlerken pek üzülmüyordum biteceğine ama finali izleyince duygulandım biraz. Biraz ara verip tekrar izlemeye başlayacağım için mutluyum ama.

İyi bir finaldi. 2 bölümde Charlie üstünden ilerledi ve hemen hemen bütün karakterleride gördük. Bazı sahnelerde durup kameraya bakmaları filan çok iyiydi. Özellikle Jake'in esprileri sonrası bakışları müthişti. Onun dışında Alan yine birçok yerde sesli güldürdü, 1-2 eleştiriside oldu diziyle ilgili :D Sonuda iyi bitti bence ama Charlie reyiz keşke teklifi kabul edip oynasaymış finalde, o zaman efsane bir final olurdu.
2 defa başlayıp 1.bölümde bıraktığım diziye, 3.kez başlayıp devam ettim ve finalinide gördüm, o zamanlar bu kadar seveceğimi tahmin etmemiştim ama izleye izleye dizi ailemden biri gibi oldu, bize böyle bir dizi izlettirdikleri için bütün oyunculara ve yapım ekibine teşekkür ediyorum.

12 sezona genel puanım:

10/10

@OzaN

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x1 7x2 7x3

1.5 sezonluk aranın ardından yeni sezonu izlemeye başladım. :Z

Özlemişim diziyi, başta son kadın karakterleri hatırlamakta zorlansam da sorunu aştık. :D Valla geçen sezonlara rağmen dizi hala gayet eğlenceli.

Seviyorum Harper kardeşleri. :D Üçüne ortak puan:

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x22 (Sezon Finali)

Baya güzel bir sezon oldu. Bu kadarını beklemiyordum. Neredeyse hiçbir bölüm zayıf değildi hep 8 seviyesindeydi bölümler. 2-3 bölüm 9'a çıktı, 1-2 bölüm 7'ye indi. :)

Charlie'deki değişim de diziyi ilgi çekici hale getirdi. Alan da zaten her zaman harika. :D

Sezon ortalamasına uygun olarak:

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yıllardır hiçbir platformda olmayan dizi nihayet Amazon Prime Video'ya gelmiş. :Z

Tez zamanda yeniden başlamayı düşünüyorum ama hiç izlemediğim Ashton Kutcher'lı bölümlerle mi başlasam yoksa sıfırdan başa mı sarsam konusunda kararsızım. Sıfırdan başlamak daha ilgi çekici geliyor. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yıllardır hiçbir platformda olmayan dizi nihayet Amazon Prime Video'ya gelmiş. :Z

Tez zamanda yeniden başlamayı düşünüyorum ama hiç izlemediğim Ashton Kutcher'lı bölümlerle mi başlasam yoksa sıfırdan başa mı sarsam konusunda kararsızım. Sıfırdan başlamak daha ilgi çekici geliyor. :A
Bugün başlayayım dedim ama kalkmış yayından. :( Amazon’un ilginç yayın politikası var. :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Prime Video'ya yeniden geldi ve bu kez hemen başladım. :Z

Uzun yıllar sonra iyi geldi, özlemişim. :Z

Charlie benim aklımda nedense daha duygusuz bir karakter olarak kalmış ama o kadar da kötü bir karakter değilmiş ilk bölümler itibarıyla. :A Devamında nasıl göreceğiz. :A