Tv8'den Yeni Program: Pazar Magazin

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
tv8 ekranlarında yepyeni bir magazin programı başlıyor.

Geçtiğimz haftalarda Acun Ilıcalı'nın satın aldığı ve birçok programın bittiği tv8'de yeni programlar için çalışmalara başlandı. Kanalda yepyeni bir magazin programı başlıyor. Bu sene Survivor'a katılan güzel manken Irmak Atuk'un sunuculuğunu üstleneceği magazin programının ismi ''Pazar Magazin''. Program ilk bölümüyle bu pazar yayın hayatına başlıyor.

PAZAR MAGAZİN PAZAR 10.45'DE TV8'DE !

2IGmvSHN9sGMJrkGmYnrvbN6.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şuan sunucuya çok şaşırdım aaaa hakikatten şaşırtıcı..

Program'a başarılar..

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Acunn.com'da programla ilgili şaşırtıcı bir bilgiye rastladım. :D

Programda:
Gülme garantili üç adam skeçlerinin hiç bir yerde izleyemeyeceğiniz kamera arkası görüntüleri...
Yetenek Sizsiniz Türkiye kulisinde yaşanan izlemeye doyamayacağınız muhteşem anlar ekrana gelecek.

Hep Acun hep Acun..

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ekranda yeterince magazin programı var zaten. Farklı bir program deneyebilirdi, zaten Magazin 8'i aldılar. Birde Irmak Atuk'tan başka kimse kalmamış mı sunuculuk yapacak, çok aramışlar mı merak ediyorum. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Acunn.com'da programla ilgili şaşırtıcı bir bilgiye rastladım. :D

Programda:
Gülme garantili üç adam skeçlerinin hiç bir yerde izleyemeyeceğiniz kamera arkası görüntüleri...
Yetenek Sizsiniz Türkiye kulisinde yaşanan izlemeye doyamayacağınız muhteşem anlar ekrana gelecek.

Hep Acun hep Acun..
Şimdiden Allah TV 8'i izleyecek olanlara sabır versin zor iş.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şimdiden Allah TV 8'i izleyecek olanlara sabır versin zor iş.

Star'daki programlar yetmiyormuş gibi tv8'de de artık O Ses, 3 Adam, YST kamera arkası yayınlanıyor. Acun bari bekleseydi programları geçtiğinde bunu da başlatsaydı.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Star'daki programlar yetmiyormuş gibi tv8'de de artık O Ses, 3 Adam, YST kamera arkası yayınlanıyor. Acun bari bekleseydi programları geçtiğinde bunu da başlatsaydı.
Ben de öyle düşünüyorum Özgür. :) .

Düşünsene Gelecek Yıl sabah akşam TV 8 izleyen birini Acun Kolik olur çıkar vış. :X .