Tv8'den Tv'de İlk ''Hollywood'' Filmleri!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
thumbnail_1435643744.jpg

Tv8, yaz ayına özel tv'de ilk filmleri yayınlayacak!

Beyaz perdeye damgasını vurmuş, hasılat rekorları kıran Hollywood'un en önemli yapımları ilk kez TV8 yazında ekranlara geliyor! Argo, Need For Speed, Twılıght serisi, Last Vegas, Gangster Squad, Transcendence, Chınese Zodıac, 2 Guns, Jack Reacher, Gost, Pompeıı, What To Expect When You're Expecting, Dıvergent gibi Hollywood'un en önemli filmleri yaz boyunca Tv8'de hayat bulacak!

Tv8 Temmuz Ayına Sinema Tanıtımı;
http://www.tv8.com.tr/video/anasayfa/tv8-temmuz-ayi-sinema-tanitimi/6215

Çerezlik ve 3.sınıf filmler hep. Yayınlasalar ya The Godfather'ı, Scarface'i, Leon'u, Pulp Fiction'u, 12 Angry Men'i, Into The Wild'i, Yedi Samuray'ı... Ömrümde böyle filmleri yayınlayan kanal görmedim, arada TRT çok nadir olarak yapıyor o kadar. Geri kalan bütün Kanallar Nerede ucuz maliyetli film var onu yayınlama peşinde, hele Kanaltürk!

Alacakaranlık serisi TV de ilk kez mi?:F
Yeme bizi acun Show da ben yüz kere izledim ama TV de ilk kezmiş. Neyse acun söylüyorsa doğrudur.

Belki bölüm ikiyi yayınlanacaktır o hiç TV'de yayınlanmadı. :D
Hepsi yayınlandı. @mrt-06 :A hatta habire bu filmi izliyorum diye babamla kumanda savaşına girmistik ve olan kumandaya olmuştu. :A

En son filmin TV'de yayınlanmadığına eminim. :D
Sen bölüm2 dedin ben onu 2. Seri sandım Şafak Vakti bölüm 2.diyosan doğru. :D
1. 2. var ben bu 2. dedin sandım ama Şafak Vakti 2 ye ayrılmıştı o yayınlanmadı ben bu 2. sanmadim o 2. sandım. OFF anlamissindir inşallah.
Gerçi ben Şafak Vakti bölüm 2. Yi beğenmedim internetten izlerken.
Bu arada Tv8 de ilk bölümünün tanıtımını gösterdi Bellayı arabadan kurtardığı sahne. Neyse çok konuştum. Oruç olmam çeneme vurdu.:D @mrt-06

Çerezlik ve 3.sınıf filmler hep. Yayınlasalar ya The Godfather'ı, Scarface'i, Leon'u, Pulp Fiction'u, 12 Angry Men'i, Into The Wild'i, Yedi Samuray'ı... Ömrümde böyle filmleri yayınlayan kanal görmedim, arada TRT çok nadir olarak yapıyor o kadar. Geri kalan bütün Kanallar Nerede ucuz maliyetli film var onu yayınlama peşinde, hele Kanaltürk!
Aynen ya. Dun fragmana geldi cok iyi değil filmler ama fragmanda sanırsan cok cok iyi filmler :D

daha bilindik filmler olsaymış keşke 🙂🙂🙂

need for speed ve chınese zodıac (çin falı) bu 2 filmi izleyecem sadece ve tüm forumada bu 2 filmi öneririm 🙂🙂🙂

araba yarış filmleri sevenler özellikle hızlı ve öfkeli fanları need for speed mutlaka izlemeliler hızlı ve öfkeli kadar olmasada çok güzel bir arabaya yarışı filmidir :Z:Z:Z

çin falı jackie chan filmi ayy bu adam varsa zaten izleme sebebidir bence çok komik dövüşüyor her filmini ezbere bliyorum nerdeyse türkiyenin kemal sunalıdır bence çinde ve bu yakın dönem filmide çok eğlenceli jackienin eski filmlerinin tadını veriyor:love1::love1::love1:

2. sınıf diyelim. Fena sayılmaz yine bu filmler diğer kanalların adını bile hiç duymadığımız filmlerinin yanında. :D

Bugün Açlık Oyunları varmış .Umarım serinin devamını da yayınlar.Açlık Oyunları bölüm 1 'i daha izlemedik

TV8, dublajlı film izleyenler için iyi filmler sunuyor. Bir de altyazı seçeneği olsaydı eğer, çok daha ilgi çekici olurdu. :)