Turgay Ciner Show TV ve Habertürk'ü Kaybediyor!

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Şu an Show TV ve Habertürk'ün sabihi olan Ciner, daha önce Sabah ve ATV'nin satışında sahte imzayla TMSF'yi kaldırdığı Adli Tıp raporuna dayanarak Yargıtay 4. Ceza Dairesince kanıtlandı. Bu sahte imza ile Ciner TMSF'den aldığı bir takım taşınmaz ve Kanal 1'i iade etmek zorunda kalacağı gibi eğer yerel mahkeme de Yargıtay kararı yönünde hüküm verirse hapse girecek. RTÜK Kanunu gereğince hüküm giydiği için Ciner ShowTv ve Habertürk'ü bırakmak zorunda kalacak..

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bir şey çıkacağını sanmıyorum ama Ciner Show TV'ye yaramadı zaten. Haber Türk gibi ufak tefek kanallarda iyi performans gösteriyor onlar. Show TV'yi iyi birine satsınlar artık...

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yeni Akit gazetesinin manşet yaptığı haber,bu zamana kadar hiçbir haberi doğru çıkmadı Show Tv Ciner'de kalacaktır.
Yerel Mahkeme dosyayı tekrar Yargıtay'a gönderebilir dava henüz sonuçlanmamış.:)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yeni Akit gazetesinin manşet yaptığı haber,bu zamana kadar hiçbir haberi doğru çıkmadı Show Tv Ciner'de kalacaktır.
Yerel Mahkeme dosyayı tekrar Yargıtay'a gönderebilir dava henüz sonuçlanmamış.:)
hiç haberi doğru çıkmadı)))) Neyse paralelcilerin radikali yada sözcüden sen oku Haberleri)))

bilir kişi Raporu ortada neden yerel mahkeme bu rapora bakmadı. pensilvanyanin konuşmalarında saklı. Ciner je diyor bu gazetede sizin alehinize bir yazı çıkmaz))))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
hiç haberi doğru çıkmadı)))) Neyse paralelcilerin radikali yada sözcüden sen oku Haberleri)))

bilir kişi Raporu ortada neden yerel mahkeme bu rapora bakmadı. pensilvanyanin konuşmalarında saklı. Ciner je diyor bu gazetede sizin alehinize bir yazı çıkmaz))))
Eski dost şimdi düşmanmı oldu Kasımpaşa klübünü Ciner'e benmi verdim?:)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Eski dost şimdi düşmanmı oldu Kasımpaşa klübünü Ciner'e benmi verdim?:)
bunun Başbakanla ilgisi yokki. ayrıntıyı yazmadım sen akiiten ojumusundur)) bü dava Ciner sabahın eski sahibi dinç bilgin arasında. dinç bilginin oğlu yargıtaya itiraz da bulunuyor.. Paraleller bilir kişi Raporu olmasına rağmen Ciner lehine karar çıkarıyor. durum açık ama sen sözcü oku yine)))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bunun Başbakanla ilgisi yokki. ayrıntıyı yazmadım sen akiiten ojumusundur)) bü dava Ciner sabahın eski sahibi dinç bilgin arasında. dinç bilginin oğlu yargıtaya itiraz da bulunuyor.. Paraleller bilir kişi Raporu olmasına rağmen Ciner lehine karar çıkarıyor. durum açık ama sen sözcü oku yine)))
Başbakan'la alakası olup olmadığını seçim öncesi Show Tv ve Habertürk Yayınına çıkıp çıkmadığında göreceğiz.

Fatih Altaylı'nın Cnn'de Başbakan'a yönettiği suçlamaları görmedin galiba.:)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Başbakan'la alakası olup olmadığını seçim öncesi Show Tv ve Habertürk Yayınına çıkıp çıkmadığında göreceğiz.

Fatih Altaylı'nın Cnn'de Başbakan'a yönettiği suçlamaları görmedin galiba.:)
çıkmayacak büyük ihtimal. fatih sözune inaniniyon mu Ciner için yıllar önce demedigini bırakmadı şimdi)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ciner Show'u aldiğinda hiç yakiştiramamiştim Ciner ve Show ne alaka??? demiştim. Show'u daha düzgün birileri almalı.TV'den anlayan bi kurum.Doğuştan başka isim gelmiyor zaar:X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
çıkmayacak büyük ihtimal. fatih sözune inaniniyon mu Ciner için yıllar önce demedigini bırakmadı şimdi)))
Başbakan kendisi verdi Show Tv'yi Ciner'e şimdi geri almaya çalışıyor.bunun başka açıklaması yok.

Ya bizdensin yada yok olursun hesabı.:)

NOT: Alıntı yaptığın iletiler gelmiyor.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ciner Show'u aldiğinda hiç yakiştiramamiştim Ciner ve Show ne alaka??? demiştim. Show'u daha düzgün birileri almalı.TV'den anlayan bi kurum.Doğuştan başka isim gelmiyor zaar:X
Doğuş zaten ilk Show'a teklif götürdü diye hatırlıyorum ama Show reddetmişti, bir de baya uçuk bir rakam söylemişlerdi sanırım. Satarsak 1,500.000 Milyar $'a satarız gibisinden bir şey denmişti diye hatırlıyorum ama hak ediyordu çünkü Show şu an ki Star gibiydi. :)

Zaten şu an Star Show'un aynısı. Tek farkları Show gündüz kuşağında başarılıydı, Star değil. :X

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Başbakan kendisi verdi Show Tv'yi Ciner'e şimdi geri almaya çalışıyor.bunun başka açıklaması yok.

Ya bizdensin yada yok olursun hesabı.:)

NOT: Alıntı yaptığın iletiler gelmiyor.
hacı cidden birde gazeteleri okuyom siyaseti takip ediyorum diyorsun =)) başkana darbe yapıyorlar gece gündüz miting yapıyor bu arda Cinerin sahte imzasıyla uğraşacak))) N neden yerel mahkeme göz göre göre hata yaptı neden Ciner bu gazete hizmet gazetesi cemaatin alehine yazı Çıkmaz dedi. bunların sorularını cevap ver sonra konusak

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
hacı cidden birde gazeteleri okuyom siyaseti takip ediyorum diyorsun =)) başkana darbe yapıyorlar gece gündüz miting yapıyor bu arda Cinerin sahte imzasıyla uğraşacak))) N neden yerel mahkeme göz göre göre hata yaptı neden Ciner bu gazete hizmet gazetesi cemaatin alehine yazı Çıkmaz dedi. bunların sorularını cevap ver sonra konusak
Akit gazetesinden kafanı kaldırda etrafta olup bitene bir bak Başbakan'ın Ciner'e verdiği maden yataklarını,barajları ekonomi sayfalarında gör oku!Yoksa Başbakan Alo Fatih'a arayıp alt yazılara müdahale etme cesaretini nerden alıyor sanıyorsun?:)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Akit gazetesinden kafanı kaldırda etrafta olup bitene bir bak Başbakan'ın Ciner'e verdiği maden yataklarını,barajları ekonomi sayfalarında gör oku!Yoksa Başbakan Alo Fatih'a arayıp alt yazılara müdahale etme cesaretini nerden alıyor sanıyorsun?:)
konumuz bu değil ki Ha akit Ha hürriyet bu haber. haber yalan mı ona bakacn... başkan Cinere maden verdi Eeee.. bir çok şirkete de ihale verdi ne olacak.. benim sorunlarım baki.. yukardaki soruları Cevapla sonra istediğin konuya geçek)))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
konumuz bu değil ki Ha akit Ha hürriyet bu haber. haber yalan mı ona bakacn... başkan Cinere maden verdi Eeee.. bir çok şirkete de ihale verdi ne olacak.. benim sorunlarım baki.. yukardaki soruları Cevapla sonra istediğin konuya geçek)))
Kasımpaşa kulübü,madenler,barajlar ve dünya kadar ihale verdi Ciner'e,karşılığında da Ciner başbakan hakkında yandaş haberler yaptı.Sen inşaatçıların Sabah ve Atv'de olduğu gibi niye medya peşinde koştuklarını sanıyorsun?Medyayı çok iyi bildikleri veya çok para kazandırdığı içinmi HAYIR!!! İhale almak için diğer işlerine çıkar sağlamak için.:)