Turabi Çamkıran 'Survivor All Star 2024' Kadrosunda! | TV8

Acun tüm tuşlara basıyor...
Hilmicem, Avatar Atakan, Adem, Murat, Poyraz gibi isimlerlede süslerse sanırım daha başlamadan 5 rating alır 😂😂😂😂 Arayada 3 5 tanr sağlam kaosçu, çaçaron çekti mi 🤣🤣

Bu sefer izletecek sanırım Survivorı 😄😄😄
Atakan ve Adem gelmez ama Hilmicem ile Anıl gelse tadından yenmez, Tura**'ye rağmen izlenir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
6 yıl aradan sonra izlemek heyecanlı olacak yine Turabi'yi. Her ne kadar sevmesem de yarışmaya reyting getiriyor ve izlettiriyor. Duygu Çetinkaya, Serhat Akın, Semih Öztürk, Sabriye Şengül gibi isimleri de bekliyoruz. :Z

Kahreden haber benim için. :( İstediği kadar şampiyonluğu olsun Survivor tarihinde sevemediğim isimler arasında ilk 3’e net girer. :A Bu arada Instagram’daki hem Acun’a hem Survivor’a salladığı postları silmiş. Acun’daki nasıl bir büyüklükse kim laf söylese adam yarışmaya aldırıyor bir şekilde. :A

Kahreden haber benim için. :( İstediği kadar şampiyonluğu olsun Survivor tarihinde sevemediğim isimler arasında ilk 3’e net girer. :A Bu arada Instagram’daki hem Acun’a hem Survivor’a salladığı postları silmiş. Acun’daki nasıl bir büyüklükse kim laf söylese adam yarışmaya aldırıyor bir şekilde. :A
Turabiyi Getircegine Galwayde yapsin
Titanik Galwayde batti
------

@Özgür

2010'dan beri aralıksız bir yayını, üstelik daha önce yarışmaya 3-4 kere katılmış aynı kişileri 6 ay boyunca izleyen seyirci bu programı neden tekrar izleyeyim veya bu program 13 yıldır bana ne kattı diye düşünüyor mudur acaba? (b)

İşte şimdi s..çtık @Maskeli Fedai bu herifi övüp duracak 🤮🤮 @MasacRE @Dosi @Yakamoz-Asi @Angelica
Bizim haini ancak Turabi diriltebilir. Onun hatrına da foruma gelmezse daha da gelmez demektir artık :A

Kendi adıma da, en sevmediğim kişilerden biri olsa da gelmesine sevindim diyebilirim. Destekleyecek yarışmacılar olduğu gibi böyle buram buram nefret edeceğimiz yarışmacılara da ihtiyacımız var. Turabi'den iyisini de bulamayız bu konuda :A

Bizim haini ancak Turabi diriltebilir. Onun hatrına da foruma gelmezse daha da gelmez demektir artık :A

Kendi adıma da, en sevmediğim kişilerden biri olsa da gelmesine sevindim diyebilirim. Destekleyecek yarışmacılar olduğu gibi böyle buram buram nefret edeceğimiz yarışmacılara da ihtiyacımız var. Turabi'den iyisini de bulamayız bu konuda :A
Evrim gelecek diyolla inş. Kankisi nisa da gelir de 3.hafta elenir :A eğleniriz :A

Turabi maskelinin neresini diriltmiş:A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE
Evrşö gelecek diyolla inş. Kankisi nisa da gelir de 3.hafta elenir :A eğleniriz :A

Turabi maskelinin neresini diriltmiş:A
Valla Nisa fan desteğiyle şampiyon oldu. Performansı tabii ki burada en ilerilere gitmeye yetmez ama Evrim'de onun kadar da performans yok. Katılırlarsa 3. haftadan elenen kişi Nisa değil Evrim olur :A