Tuba Büyüküstün'ün Netflix Dizisi İçin Hangi İsimlerle Görüşülüyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5ed5fb0eae298b180a8fb8c2.jpg

Tuba Büyüküstün'ün OGM Pictures ile çekeceği Netflix dizisi için hangi isimlerle görüşülüyor?

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin'in oturacağı, senaryosunu Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı ve üç kadının etkileyici hikayesini konu alan dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Dijital dizi-film platformu Netflix'te yayınlanacak olan ve başrolünde Tuba Büyüküstün'ün yer alacağı dizi için Algı Eke ve Büşra Pekin ile görüşülüyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Tuba'nın yanında vasat kalır daha iddialı isimlerle anlaşılmalı.

• Beğendim
Reactions: cookies

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
İnanmıyorum Önem hanım sonunda Algı Eke diye bir oyuncusu olduğunu da hatırlamış. :eek: Kadını birbirinden vasat projelere soktuktan sonra Netflix işinde adının geçmesi şaşırttı. Ama olursa çok sevinirim çünkü gerçekten güzel bir yapımda başrol olmayı hak ediyor. :Z Acaba bunda Nasipse Olur'un son zamanlarda Netflix'te çok izlenmesinin bir etkisi de olabilir mi merak ediyorum. (b)

Büşra Pekin de kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi ama kariyeri son dönemde düşüşe geçmişken burada hedefi on ikiden vurabilir. Eğer anlaşma yapılırsa ilginç bir üçlü olacağı kesin.
------

Tuba'nın yanında vasat kalır daha iddialı isimlerle anlaşılmalı.
Tuba'nın kendisi de vasat olduğu için sorun olmaz. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
İnanmıyorum Önem hanım sonunda Algı Eke diye bir oyuncusu olduğunu da hatırlamış galiba. :eek: Kadını birbirinden vasat projelere soktuktan sonra Netflix işinde adının geçmesi şaşırttı. Ama olursa çok sevinirim çünkü gerçekten güzel bir yapımda başrol olmayı hak ediyor. :Z Acaba bunda Nasipse Olur'un son zamanlarda Netflix'te çok izlenmesinin bir etkisi de olabilir mi merak ediyorum. (b)

Büşra Pekin de hayalimdeki isimlerden biri değildi ama kariyeri son dönemde düşüşe geçmişken burada hedefi on ikiden vurabilir. Eğer anlaşma yapılırsa ilginç bir üçlü olacağı kesin.
------

Tuba'nın kendisi de vasat olduğu için sorun olmaz. :A
Algı'nın vasat olduğunu kabul ediyorsun yani? :A

Kimin vasat olduğunu görmek istiyorsan ismi geçen üç ismin kariyerlerine bakman kafi. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nuran Evren Şit yazdığı için merakla bekliyorum. :Z Ama ismi geçen üç isimle beklentimi yükseltmeyeyim en iyisi. :A Olağan Şüpheliler gibi bir üç kadın kadrosu bekliyordum açıkçası. :A