Tuba Ünsal'ın Peş Peşe Yaşadığı Büyük Hüsranlar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
odatv_image_80__9decd03fb90f46.jpg

Yakın zamanda geçirgen bağırsak sendromu hastalığını atlatan güzel oyuncu Tuba Ünsal şimdi de mesleki açıdan zorlu günler yaşıyor.

Yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği 'Kürk Mantolu Madonna' oyununun gördüğü ilginin Ayşe Kulin'in aynı adlı eserinden uyarlanan müzikal tiyatro oyunu 'Adı Aylin' için kolları sıvayan ve Aylin Aslım, Özgürcan Çevik, Ece Yüksel, Ali Yoğurtçuoğlu, Selen Domaç gibi isimlerle birlikte sahneye çıkan Ünsal, hazırlığı ve tanıtımı için tam 4 milyon TL harcadığı oyunun beğenilmemesiyle büyük şok yaşadı.

21 Şubat Pazartesi akşamı Zorlu PSM'de prömiyerini yapan ve yaklaşık 4 saat süren oyunun gösterimi sırasında pek çok izleyicinin salonu terk ettiği, Kulin'in de bu başarısızlıktan ötürü ağlayıp eve kapandığı ortaya çıktı. Eleştirmenler tarafından topa tutulan oyunun sponsorluk anlaşmaları iptal edildi ve Zorlu PSM takviminden de çıkarıldı.

Öte yandan Ünsal'ın başrollerini Cemal Hünal ve Gürgen Öz ile paylaştığı, 25 Şubat'ta gösterime giren 'Sadece Bir Gece' adlı aşk filmi de iki haftada 18.688 kişi tarafından izlenmesinin ardından vizyondan kaldırıldı.

776

1410213.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Öncelikle geçmiş olsun.

Onca emek verilip ilgi görmeyince bu denli kötü muamele gösterilmesi gerçekten saygısızlık, ilgi görseydi yerlere göklere sığdırılmayacaktı.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,162
Puanı
1,061
Hastalığı üzdü, bilmiyordum. Şahsi olarak bende bağırsak problemi yaşadığım için daha bir üzüldüm. @serhatt da iyi bilir.

Yaşanan başarısızlıklar umarım son bulur. Film performansı şaşırttı.

• Beğendim
Reactions: serhatt