Tuğçe Altuğ 'Kırmızı Kamyon' Dizisinde! | Show TV

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
EwEGWJNXMAc3WsK.jpg

Show TV'nin yeni dizisi 'Kırmızı Kamyon'un kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu!

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu, senaryosunu Meriç Demiray ile Ezgi Özay'ın kaleme aldığı; başrollerini Görkem Sevindik, Nilay Deniz ile Ushan Çakır'ın paylaştığı dizinin kadrosuna Tuğçe Altuğ dahil oldu.

'Kırmızı Kamyon' Mart'ta Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Nerde oynamıştı bu kız ya
Küçük Sırlar”, “Sen de Gitme”, “Uçurum”, “Evlerden Biri”, “Yılanların Öcü” gibi dizilerde oynadı. Tuğçe Altuğ ayrıca “Kaybedenler Kulübü”, “Dünyanın En Güzel Kokusu”, “Kelebekler” gibi filmlerde yer aldı. bu dizi ve filmlerde oynamış abla

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Küçük Sırlar”, “Sen de Gitme”, “Uçurum”, “Evlerden Biri”, “Yılanların Öcü” gibi dizilerde oynadı. Tuğçe Altuğ ayrıca “Kaybedenler Kulübü”, “Dünyanın En Güzel Kokusu”, “Kelebekler” gibi filmlerde yer aldı. bu dizi ve filmlerde oynamış abla

hee tmm sanırım uçurumdan hatırladım ya

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
Nerde oynamıştı bu kız ya
Kelebekler filminde izlemiştim iyi isim. İzlemeyeceğim ama hala bu diziden yayın tarihi değil oyuncu haberi gelmesi sinir bozuyor ama. :A
Kadın'da Avukat rolünü yani Kısmet'i canlandırmıştı. Arif'in kızkardeşiydi hatta. Finalde de Cem ile beraber Şirin'i kapana kıstırıp tımarhanaye yollamıştı. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060