TRT: Türkiye Eurovision 2016'da yok!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
madem toplara bu kadar karşısın peki niye jensenn peşinden koşturuyonki ? :)

ben zaten izlemiyorum eurovision u bizim musicsurvivor ondan daha heyecanlı hem her türlü rihannayla shakira kazanacak varmı bizde bir rihanna veya shakira gidip yıldız teyzeyle birincilik için yarışacak halimizmi var :)
ruslanayı izlemeyen doptur:))

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yeter ya başka kurumla anlaşamıyor mu Eurovision komitesi. Biz mecbur muyuz 2-3 kişinin keyfi yüzünden tüm Avrupa'nın katıldığı organizasyonu uzaktan izlemeye. İlla devletin resmi kanalı mı katılmak zorunda?
Illa ki resmi kanal kuralı yok bildiğim kadariyla. EBU üyesi olması gerekli.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sonuna kadar doğru bi karar bazıları kafasına göre at koşturuyor tüm puanlamalar siyasi
arkadaşlar adil bi yarışma yoksa ve tamamen gereksizse oraya katılmanın bi anlamı yok zaten 1.olan müzikler bile vasattan öte değil ne amaçla yapılıyor bu yarışma onu da anlamış değilim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
madem toplara bu kadar karşısın peki niye jensenn peşinden koşturuyonki ? :)

ben zaten izlemiyorum eurovision u bizim musicsurvivor ondan daha heyecanlı hem her türlü rihannayla shakira kazanacak varmı bizde bir rihanna veya shakira gidip yıldız teyzeyle birincilik için yarışacak halimizmi var :)
ahahahah auuu allaım yarabbim yaa jenseni yine bağladın konuya :F:F:F
haksızlık ediyorsun dağ gibi adama :F:F:F

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
türkvizyona son 1 ay yemişim eurovizyonunu bu sene çok görkemli olacak diyorlar hatta çocuklar içinde yarışma düzenlenecek

arnavutluk temsilcilernin şarkısı çok güzel olmuş bağımlılık yaptı resmen

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Puan sistemi değişti.Döner umarım.Biz sahnede kardeşlik görmek istiyoruz. :)
Düet yapılmıyor mu eurovisionda ?

Aynur aydın ve gökçe düet yapsın[emoji23]

Bu arada ygs hakkında konuşmak istemediğim için cevap vermedim mesajına kusura bakma[emoji15]

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Hala birincilik, oylamalar puanlar için katıldığını düşünen TRT'ye bir alkış alalım.

TRT'yi bir şekilde bu zihniyetten bu başkandan kurtarmak şart. Ben şimdi arkadaşlarımla, ailemle bir gece toplanıp Türkiye'nin performansını izleyemeyecekmiyim. Bide biz yokuz diye düzgün bir kanalda da göstermezler.

Anlamadım ki tamam sen diğer tarafta eğlen bırakta bizde dünya'da biraz eğleencek birşeyler bulalım.