Trt Sbt Reyting Çekiliyor Son Dakika

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. SON DAKİKA!.. OLACAK ŞEY DEĞİL!.. SBT DE PATLADI!.. VE OLAY OLAY OLAY!.. TRT, 'KURDURDUĞU' SBT'Yİ BIRAKTI!.. BU HABERDEN SONRA TV DÜNYASI İYİCE KARIŞACAK!.. ARTIK ÇEŞİTLİ ÇEŞİTLİ YERLERDE SONUÇLARI ÇIKAN VE 'EN AZ YARISI' TRT'DEKİ PROGRAMLAR OLAN SBT'DE ARTIK TRT KANALLARI YER ALMAYACAK. BU DURUMDA, SBT'Yİ YENİDEN İNCELEMEYE ALACAĞIZ VE BELKİ BU ŞARTLARDA SONUÇLARI BİZ DE UÇANKUŞ'TA 'UCANKUSFOCUS'LA BİRLİKTE VERİRİZ. AMA ÖNCE BİR GÖRELİM, DÜZELECEK Mİ?.. TRT ÇIKTIĞI İÇİN TRT BASKISI BİTECEK Mİ?.. TRT'NİN İSTEDİĞİ 2 BİN HANELİ BELDELERDEN SEÇİLEN DENEKLERDEN HEMEN VAZGEÇEBİLECEKLER Mİ?.. TRT'SİZ NASIL BİR ŞEKİL ORTAYA ÇIKACAK?.. BU İŞ TAM KOMEDİ OLDU!.. ZATEN BU NEDENLE 'UCANKUSFOCUS'A İLGİ ALDI BAŞINI, YÜRÜDÜ!.. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN…

TRT, AGB'den çıkıp, SBT isimli şirketin kurulması için kolları sıvamıştı.
Ardından SBT kuruldu ve AGB bitince 'az-çok' da olsa diğer kanallar da 'SBT'ye bakmaya' başladılar.
Ama çok komik sonuçlar çıktı. TRT 4 Çocuk kanalından ilk 100'de tam 24 program yer alıyordu!..
Uçankuş bunu dile getirince önce TRT 4 Çocuk 'out' oldu. Ve şimdi de TRT 'tümden' çıktı SBT'den…
Bu olay çoook konuşulur.
Gelişmeleri izlemeye devam ediyoruz.
(Bakalım, öncelikle TRT'nin direttiği küçük, 2 bin haneli beldelerden denek seçiminden vazgeçecekler mi?..)
(Allahtan biz ucankusfocus'u başlatmışız da, böyle karışık bir dönemde TV'ci, de yapımcı da, reklamveren de 'olaysız-kavgasız' bir liste gözlemleyebiliyor!..)

kaynak ucankus

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
trtnin çıkmasına sevndim artık agb gbi bir rating takip edicez demekki... bu habere çok sevndim.. :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Benim SBT'ye güvenim yoktu zaten, özellikle birkaç dizi SBT'ye göre çok ileride kaliyorlardi. Yeni gelen reyting sirketi TIAK'dan umutluyum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
SBT'ye güven yoktu zaten. TRT 1 kurduğu sistemdende çekildi ve kısacası TRT 1 kabul edemiyor diğer rakiplerinin üstünlüğünü. Bakalım şimdi ne olacak...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
trt 1 heralde kendisini 1.görmek istiyor :D sbt ye güveniyorum.arkadaşlar uçankuş focus reyting falan değilki bildiğin anket.gözümde hiçbir değeri yok.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Ciksinlar bence SBT acisindan daha hayirli olur ama maalesef Sakarya Firat ve Leyla ile Mecnunun reytinglerini ögrenemeyecegiz.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sbt ye güveniyoruz şu an en iyisi sbt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uçankuşfocus'u övmek için kasmışlar ama boşuna. Uçankufocusu kendileri dışında kimse pek kaale almaz :)

TRT'nin SBT'den çıkması açıkçası beni çok da şaşırtmadı. TRT, rakiplerinin üstünlüğünü kabul edemiyor bu nedenle reytinglerden çıkıyor. AGB'de de aynısı olmuştu şimdi de kendi kurdukları SBT'de oldu. SBT'nin artık tarafsız ölçüm yapması olumlu bir gelişme...

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
şu haberde ki yorumlar resmen komedi uçankuş kendi sistemini övmek için elinden geleni yapıyor ama nafile....