TRT 1'den Yepyeni Bir Drama Dizisi: 'Son Çıkış'

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu sezon diziler anlamında iyi bir atak yapan TRT 1'in Haziran ya da Temmuz ayında ekrana gelmesi planlanan dizinin ismi Son Çıkış olacak.

Estet Film'in yapımcılığını üstleneceği dizinin başrollerini Öyle Bir Geçer Zaman Ki'yle ünlenen daha sonra Adını Kalbime Yazdım ve Hayat Ağacı dizilerinde rol alan Tolga Güleç ile şarkıcı, besteci-yorumcu Niran Ünsal paylaşacak.

Son Çıkış, yakında TRT 1'de!

i_w1hs3g.jpg

14788_klvNi_Niran-Unsal-muzik-kariyerinin-ilk-maxi-single-calismasi-Ince-Ayar-ile-sevenleriyle-bulusmaya-hazir-.jpg

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Niran Ünsal, son dönemde kliplerdeki 'çıplaklığa' karşı savaş açmıştı. TRT'den iş kapmasına ne diyorsun? :) @beyazsoy

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@beyazsoy bende merak ediyorum beyazsoy bu konuda en güzel yorumu
sen yaparsın bence:-)
hep kötü yorum yapan kötü kalpli biri olarak artık çizgimi iyi insan olmaya çevirdim)) süper haber reyting rekoru kıracak))

filinta ve milat dizilerine ne yazdıysam buna da aynı yorumu yapıyorum
Niran Ünsal, son dönemde kliplerdeki 'çıplaklığa' karşı savaş açmıştı. TRT'den iş kapmasına ne diyorsun? :) @beyazsoy
yorum yapacak bir şey yok. reyting almayacak. yahuu ben filinta ve milat dizilerine (en hulogg diziler. Erdoğan bile ziyaret etti) karşı çıkmışım iki oyunculuğu şüpheli oyuncunun başrol olduğu diziyi ovmemi bekleme. ha niran Ünsal olur yan rolde kötü kadın rolünde felan filan konusu da iyise şansı olur.

aynı Erdoğana küfür ettiği için gonca vuslaterin sisirilip gönül işlerine kurtarıcı olarak getirilmesine karşı çıktığı gibi bu durumun o durumdan farkı yok. aslında sen etiketlemesen yazmaya değer bir dizi olarak da göremem

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Çabalarının karşılığını aldı bakalım ne yapcak pek iyi gideceğini sanmıyorum ya neyse :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,364
Puanı
1,060
hep kötü yorum yapan kötü kalpli biri olarak artık çizgimi iyi insan olmaya çevirdim)) süper haber reyting rekoru kıracak))

filinta ve milat dizilerine ne yazdıysam buna da aynı yorumu yapıyorum

yorum yapacak bir şey yok. reyting almayacak. yahuu ben filinta ve milat dizilerine (en hulogg diziler. Erdoğan bile ziyaret etti) karşı çıkmışım iki oyunculuğu şüpheli oyuncunun başrol olduğu diziyi ovmemi bekleme. ha niran Ünsal olur yan rolde kötü kadın rolünde felan filan konusu da iyise şansı olur.

aynı Erdoğana küfür ettiği için gonca vuslaterin sisirilip gönül işlerine kurtarıcı olarak getirilmesine karşı çıktığı gibi bu durumun o durumdan farkı yok. aslında sen etiketlemesen yazmaya değer bir dizi olarak da göremem
beyazsoycum ben sana kötü kalpli demedim dememde asla sadece
dedim ki olumsuz yorumluyorursum asla kötü kalpli demem beni yanlış
anlamışsın sen yorum yap dedim çünkü genelde yorumların çok güzel ben takip
ediyorum yorumlarını genelde doğru çıkabiliyor o yüzden yoksa o anlamda
demedim ben;)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
tuğçe kazaza laf yok beyler kız siz kısa sorularla mahallede gezerken dizilerde başrol oynuyordu)))