TRT 1'den Yeni TV Filmi: "Ben ve Babam - Vatan"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,839
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
6.jpg

TRT 1'den yeni bir televizyon filmi daha geliyor.

Yönetmen koltuğuna Berat Özdoğan'ın oturduğu, yapımcılığını ve senaristliğini Uğur Uzunok'un üstlendiği, 15 Temmuz darbe gecesi Ankara'da yaşananlara odaklanan 'Ben ve Babam - Vatan' izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ümit Kantarcılar, Sevcan Yaşar, Hazım Körmükçü, Burak Sarımola, Erkan Meriç, Cansu Fırıncı, Toprak Kıvılcım, Burcu Kirman, İlayda Yıldırım, Merve Üçer, Yusuf Aytekin, Necip Karakaya ve Hakan Boyav, Erdal Özyağcılar ile Güzin Özyağcılar'ın yer aldığı film, 15 Temmuz Pazartesi günü ekrana gelecek.
Hayata karşı çekingen bir baba, ailesini ve vatanını korumak için beklenmedik bir cesaret yolculuğuna çıkar. Türkiye'deki darbe girişimi sırasında, ayrılmak üzere olduğu karısıyla arasını düzeltip iyi bir baba olduğunu ispatlamaya çalışan Cihangir, oğlu Can ile darbenin tam ortasında kalır. TÜRKSAT'ta bir mühendis olarak çalışan Cihangir, darbecilerin yayınları kesme hedeflerine karşı direnirken bir yandan da oğlunu koruma, ailesini geri kazanma uğraşındadır. Cihangir, Can'ın doğum gününde, darbecilere karşı cesaretle savaşırken gerçek bir kahramana dönüşür.

Ben ve Babam - Vatan, 15 Temmuz Pazartesi 20.00'de TRT 1'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,839
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyuncu kadrosu: Ümit Kantarcılar, Sevcan Yaşar, Hazım Körmükçü, Burak Sarımola, Erkan Meriç, Cansu Fırıncı, Toprak Kıvılcım, Burcu Kirman, İlayda Yıldırım, Merve Üçer, Yusuf Aytekin, Necip Karakaya ve Hakan Boyav (konuk oyuncu), Erdal Özyağcılar (konuk oyuncu), Güzin Özyağcılar (konuk oyuncu).

Filmin konusu:
Hayata karşı çekingen bir baba, ailesini ve vatanını korumak için beklenmedik bir cesaret yolculuğuna çıkar. Türkiye'deki darbe girişimi sırasında, ayrılmak üzere olduğu karısıyla arasını düzeltip iyi bir baba olduğunu ispatlamaya çalışan Cihangir, oğlu Can ile darbenin tam ortasında kalır. TÜRKSAT'ta bir mühendis olarak çalışan Cihangir, darbecilerin yayınları kesme hedeflerine karşı direnirken bir yandan da oğlunu koruma, ailesini geri kazanma uğraşındadır. Cihangir, Can'ın doğum gününde, darbecilere karşı cesaretle savaşırken gerçek bir kahramana dönüşür.