TRT 1'den Yeni Dizi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1oknh7s.jpg

TRT 1'den yeni dizi!

Yeni sezonda izleyici ile buluşacak olan Barbaroslar, Hay Sultan ve Mevlana gibi dizileri hazırlayan TRT 1, yeni bir diziyi daha izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Klark Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hamit Coşkun'un oturduğu dizinin adı 'Mahrem' olarak belirlendi.

Konusu ve yayınlanacağı tarih hakkında henüz bilgi olmayan dizinin kadrosunda son olarak Beni Bırakma'da yer alan Emrah Akduman ve Melih Özkaya da yer alıyor.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Klark Medya mı, sektöre adım atan herkes TRT'ye dizi yapıyor, ayrıca Beni Bırakma yeni bitti hangi ara bunlar yeni dizi yapıyor. :A

Bu isimdeki diziden her şey çıkabilir, umarım izlenilebilir bir günlük dizi çıkar da vergilerimiz çok boşa gitmez. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Klark Medya mı, sektöre adım atan herkes TRT'ye dizi yapıyor, ayrıca Beni Bırakma yeni bitti hangi ara bunlar yeni dizi yapıyor. :A

Bu isimdeki diziden her şey çıkabilir, umarım izlenilebilir bir günlük dizi çıkar da vergilerimiz çok boşa gitmez. :A
Beni Bırakma'dan ayrıldı diye biliyorum Emrah Akduman'ın. Melih Özkaya'da Emanet'te oynuyor, ama çekimleri önde olduğu için bunun setinde şu an. :A

Büyük ihtimalle günlük dizi olur, ama TRT'nin işi belli de olmaz. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Beni Bırakma'dan ayrıldı diye biliyorum Emrah Akduman'ın. Melih Özkaya'da Emanet'te oynuyor, ama çekimleri önde olduğu için bunun setinde şu an. :A

Büyük ihtimalle günlük dizi olur, ama TRT'nin işi belli de olmaz. :A
Beni Bırakma deyince aklıma detaylı bir şey gelemiyor ne yazık ki. :A

Bir de şunlarla haftalık dizi yapsınlar, kalpten giderim valla. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
54
Web Sitesi
mafolduktv.live

Klark Medya reklam işlerini yapıyormuş. Daha çok devlet destekli anlayacağımız.
1623858944018.png

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Şu günlük dizilerden vazgeçin artık bakalım bu reyting yarışında yine kimler gidip kimler kalacak bu isimleri ilk defa duruyorum

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
TRT durmak bilmiyor ama ben en çok TRT0 için hazırladıkları dizileri bekliyorum

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Anneler'i bitirmekle hata yaptı iyi kötü bir kitle edinmişti dizi, bu dizi TRT faktörüyle en az bir sezon yayınlanır boş yere.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Yine ismi bilinmeyen saçma sapan bir yapım şirketi yine boşa giden vergiler.. Günlük dizi olacak belli ki.
Belli zaten günlük dizileri bitirdiler yeni dizi yapacaklar illa ki dediğin doğru boşa götürüyorlar hep vergileri
Klark Medya reklam işlerini yapıyormuş. Daha çok devlet destekli anlayacağımız.Ekli dosyayı görüntüle 103905
hem vergiler ile hem de yapılan sponsorluklar ile 500 bölüm garanti parayı çöp ediyorsun trt